Šta je novo?

Google i Beograd

zexland":2en1lqbg je napisao(la):
Samo da javim da se Google Earth mania siri Srbijom - napokon :vops:

Krenuli su i Paracin, Zajecar, Arandjelovac, a u regionu je pocela i Podgorica, Bec je potpuno izgradjen od juce
Da li Google radi 3D zgrade po Becu, Pragu, Budimpesti, Varsavi itd. ili.....? Kako u tim gradovima odjednom sve zgrade dobiju 3D modele?
 
Mislim da ste pogrešno razumeli. Zeks je hteo da kaže da su ljudi koji rade Beč juče okačili i poslednji model, a ko zna koliko dugo već kače svoje stvari.
 
Ne bre, vidim Bec, Budimpesta i Prag skoro dobise ceo grad u 3D zgradama pa se pitam da li mozda Google radi to ili ne.
 
Da, svi gradovi koji su potpuno izgradjeni su platili Googlu da oni to srede, ukljucujuci i Street View :)
Ali ako se malo bolje pogleda kvalitet 3D modela nije bas najsjajniji, posto cesto koriste Building Maker.
 
zexland":2r04yssa je napisao(la):
Samo da javim da se Google Earth mania siri Srbijom - napokon :vops:

Krenuli su i Paracin, Zajecar, Arandjelovac, a u regionu je pocela i Podgorica, Bec je potpuno izgradjen od juce

EDIT:

I osnovana je nova grupa 3D SERBIA :vops:
super što si nas sve skupio na jednom mestu! sada lakše mogu da pratim ostale gradove ;)
 
Evo ubacio sam novu zgradu
view1.jpg


napokon sam sredio i prihvatili su mi energoprojekt, sada su ostali modeli koji nisu primljeni: jugodrvo, 3 lista duvana, red stripe, i hangar (koji sam sredio i nadam se da ce ga prihvatiti) sve sugestije su dobrodosle kako bi sredio ove modele.

evo neke under construction slike
minodbrane.jpg

nik1.jpg
 
zexland":3ds0rmoj je napisao(la):
Super Jovane !

Mada imas ti tu jos da se naradis :p

Inace CONGRATS za kolege iz Panceva ! :vops:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=r_ESKiyxleE[/video]
BOKI SMOKI zvečarko!!!!
 
svaka cast na modelima . skinuli su delta tower sto znaci da se verovanto u skorije vreme nece ni graditi. :D :D :D :D
 
Vrh