Šta je novo?

Google i Beograd

Hvala svima :)

BOKI SMOKI":1t8wrs0f je napisao(la):
Wow koliko si ga radio? wahts next.
Oko 5-6 sati juce, super su ovi praznici, ima se vremena :)

@ Wile E. Coyote - Postoji, ali je dosta lose skelovan, i bez detalja je.

Toranj je bio do skora, ne znam zasto su ga sklonili...imao je i teksture...ajde videcu da probam ako stignem, mada znam da bi ga BG259 rado odradio :)
 
BOKI SMOKI":1zm8ttkp je napisao(la):
Kako si lepo podesio teksture?Pogledaj moje modele i videces da su snj odradjeni.
:lool:


Баш се чудим. Можеш и Ђоковића да питаш како то да боље сервира од тебе, кад си и ти купио исти рекет.
 
boki je samo bio iskren i pitao za savet. poslednji komentar je bio skroz "uncalled for" :/
 
Momci peace :)


Evo jos malo novina...
Uzun Mirkova je jos malo i potpuno zavrsena :)

Update od juce...

Cekam da zavrse onaj hotel pored, pa i njega da ubacim...

Resizeofuzunmirkova-066.jpg


Jugoslovenska kinoteka

Resizeofuzunmirkova-033.jpg


Ova palata mi se bas i ne dopada, lose fotke sam uradio letos, ima dosta senki, lai prepravicemo :)

Resizeofuzunmirkova-044.jpg


Resizeofuzunmirkova-0222.jpg


Resizeofuzunmirkova-022.jpg
 
Ali ipak ga nisam postavio :) , cekam da zavrse :)

Evo jos noviteta ( ovo postaje zarazno :) )

Reprezentativna ograda iz 1929. oko Akademskog parka

ResizeofStudenstkitrg-park-ograda.jpg


ResizeofStudenstkitrg-park-ograda2.jpg


ResizeofStudenstkitrg-park-ograda3.jpg


ResizeofStudenstkitrg-park-ograda4.jpg


ResizeofStudenstkitrg-park-ograda5.jpg


Srecan Bozic svima ! :)
 
Ubacen je i hram u google earth. Imam malu naravno dobronamernu sugestiju povodom hrama. Objekat je odradjen zaista maksimalno ali ovaj obod stepenasti tj kao stepeniste ne postoji kod pravog hrama. Takodje deluje mi hram preveliko cak mozda i bez oboda da li je to greska do googla u postavljanju ili je tako nezgodno leglo ali bilo bi super da se sredi.

31830228.HramR.jpg


Jako bih voleo kada bi to moglo da se malo doradi i da bude sto pribliznije stvarnoj situaciji jel po meni ovako hram cudno strci ;)

edit: da dodam i hram je malo zarotiran (tj ulaz) u odnosu na prilaznu stazicu i krst ne stoji okrenut kako treba
 
Jeste :)

Medjutim, podloga kod GE, nije uvek tacna, da ne kazem izmisljena, pa nekada mora i da se improvizuje :)

Zbog brda ( koje u stvarnosti ne postoji ) , morao sam da izdignem hram. I zaista izgleda vislje nego u stvarnosti.
Mislio sam da podignem ceo teren, ali onda bi poremetio ceo plato u odnosu na biblioteku koja je u izradi, i ostale zgrade u Krusedolskoj.
 
cek zar ne moze nekako da bude postavljen bez te podloge kao satri ge hram. I ovo oko krsta i polozaja tj rotacije bi bilo ok da se ispravi :kk:
 
Moze :)

Ali bi onda potonuo poprilicno u teren, a za ovakav objekat je zaista steta da se ne vidi ceo :)
Kod mene je tacno rotirano u odnosu na ulaz, ali izgleda da su ovi iz GE-a lose postavili ( kao i spomenik zahvalnosti koji su okrenuli u kontra smeru ).

Ali ispravicemo :)
 
spusti ga plz ovako je 'nerealan' skroz u odnosu na park ciju je povrsinu obod zauzeo pa cak i deo ulice :D
 
zexland":2g8tmfwz je napisao(la):
Jeste :)

Medjutim, podloga kod GE, nije uvek tacna, da ne kazem izmisljena, pa nekada mora i da se improvizuje :)

Zbog brda ( koje u stvarnosti ne postoji ) , morao sam da izdignem hram. I zaista izgleda vislje nego u stvarnosti.
Mislio sam da podignem ceo teren, ali onda bi poremetio ceo plato u odnosu na biblioteku koja je u izradi, i ostale zgrade u Krusedolskoj.
ne znam da li imaš kontrolu i nad reljefom,ali bi bi moglo da se spusti brdašce sa desne strane hrama.. sa te strane ionako nije tolika kosina.. mislim da bi na taj način biblioteka dobro legla,a i hramu bi mogle da se skinu izmišljene stepenice koje se baš i ne uklapaju

primetio sam i da su na terazijama dosta neravan teren odradili tj. deo gde je ulica,ali to će verovatno vremenom da se sredi :)

svaka čast! samo tako nastavite :kk:
 
Svaka ti čast :)

p.s. kako me do ludila dovodi ovo Gugl Ert (bolje da su napisali 'RT, iole pravilnije bi zvučalo), a my personal fav je def Nešnl Džiogrefik.
 
Vrh