Šta je novo?

Google i Beograd

BOKI SMOKI":2uiykux8 je napisao(la):
Ekstra je. Zasto neki modeli posebno u novom beogradu nemaju teksture.

A kako ti Zexlande procenis sa koje udaljenosti da slikas da bi ispalo kozkstentno u odnosu na model?
A koji na NBG-u ? Sada imaju svi...

Pa to nije problem, samo se gleda dobar ugao, da ne ode previse u perspektivu. :)

@ direktor - Hvala. Da to je veciti problem, zato za neke modele cekam jesenje dane, da mi lisce ne pravi "barikadu" :) , a zice mogu u PSH da se srede...

I jos malo noviteta...

Savska

Resizeofsavska01.jpg


Brankova

Resizeofbrankova04-1.jpg


Jug Bogdanova

Resizeofjugbogdanova01.jpg


Nemanjina - Sediste sudova

Resizeofnemanjina-sedistesudova.jpg


Stari savski most

Resizeofstarisavskimost1.jpg


Resizeofstarisavskimost22.jpg
 
Moguce je da kod mene onda postoji neki problem, kod mene npr ona dva dvora skustina ne cela, onda usce delimicno i jos neke zgrade nemaju ili imaju delimicno teksture.

I kada sam ubacio ove nove modele na Ge posle odredjenog vremena mi Ge prijavi gresku, a da pritom nista nisam radio, samo ostavio da se ucitava.
 
Писао сам опет жалбу... Чекам одговор... :/
 
Ma znam sta je kada sam skinuo vase modele Ge ih jos nije prihvatio.kada ih je prihvatio desilo se to da imam dva modela jedan na drugom in zato su mi bili polovicni.
 
zexland":1ggjv59f je napisao(la):
Михаило":1ggjv59f je napisao(la):
Писао сам опет жалбу... Чекам одговор... :/
Ako ti pise "Processing issues" nacekaces se kao i ja za Brankov most :/

Boki super ! :)
Управо су одговорили! Појавиће се у следећем издању ;)
 
E Zexland mogao bi Markovu crkvu da uradis.


Meni je lukoil i ove nove zgrade sto si stavio zexlande sve sivo.Verovatno valjda zato sto jos nisu prihvacene od strane GE administratora.

kkkkkkkkkkkkkkkk.jpg


i napokon nema bagova ova tvoja crkva.

ccccccccccccccccccccccccccccccc.jpg




Jel mozes da postavis mali turtorial kako si pravio zgrade?Hocu ja svoje Pancevo da sredim.



Kako u googleskech upu odredjujes koje je visine model?
 
Михаило":31v291vj je napisao(la):
zexland":31v291vj je napisao(la):
Михаило":31v291vj je napisao(la):
Писао сам опет жалбу... Чекам одговор... :/
Ako ti pise "Processing issues" nacekaces se kao i ja za Brankov most :/

Boki super ! :)
Управо су одговорили! Појавиће се у следећем издању ;)
Jeeeee! Dobro su se setili ! :)

Boki, crkva Sv. Marka zahteva dosta vremena, ali u planu je naravno :)
Odlicne tutorijale imas na YT, postavicu linkove.

Inace sutra je update.
Sve informacije o GE, tj GE Vesti mogu da se nadju na Twitteru :

http://twitter.com/3DWH
 
@Boki Smoki,pokusaj da te objekte iskljucis (odstikliras) na desnom polju i ja sam imao taj problem sa sivim objektima kad god sam isao preko one opcije "download" ili prikazi objekat na GE....dakle samo sacekaj kad se neki objekat update-uje dve nedelje obicno i tad normalno otvori GE, tamo gde je BG ce ti se objekti koji su dodati sami prikazati,normalno sa svim strukturama.Ako neko tek doda objekat,a ti ne mozes da sacekas da ga GE tim ubaci,vec ga direktno skines na stranicu,neki objekti ce ti biti sivi,tj na njima neces imati teksture...

Eto ja npr Sabornu Crkvu i Brankov most nemam jer ih GE tim jos uvek nije dodao,pa ih i ne skidam tj ukljucujem ono "prikazi direktno na GE"

Nadam se da sam bio jasan koliko je to moguce....

PS Zex,ja se tebi covece divim,svaka ti cast,kao i drugima na ovom projektu "vurtuelizacije BG-a",kao srece da vas ima vise...Samo nastavite....
 
Napokon su krenule da se pojavljuju ulice na Google Maps. Updateovani su delimicno (i izmedju ostalog) Novi Sad, Beograd, Nis, Kragujevac, Cacak itd.
 
Nenad":1kwfl18z je napisao(la):
Napokon su krenule da se pojavljuju ulice na Google Maps. Updateovani su delimicno (i izmedju ostalog) Novi Sad, Beograd, Nis, Kragujevac, Cacak itd.
Kod mene na GE u Bg-u samo pise naziv za Knez Mihajlovu... izglleda i tu polako krecu
 
Bilo bi super kada bi u googlu earthu dodali smoth water i za reke i kada bi nebo dodali.Sada izgleda kao da zemlja nema atmnosferu.
 
Mislim razumem donekle zašto bi bilo obeleženo, ali ono opet malo deluje glupo, kao da je svaki blok posebna opština.
 
Vrh