Šta je novo?

Google i Beograd

Imao sam danas problema dok sam slikao oko vma; ja hteo i otpozadi da slikam ali me uhvatila bia, rekoše mi da sam slikao nešto zabranjeno pa mi pregledali fotoaparat i sve slike i par obrisali jer se na jednoj videla njihova zgrada; reče mi taj šef obezbeđenja da bi me uhapsili da je bilo više slika :D. Da znam ubuduće, samo optički zum da koristim :)

Mada neće ove slike baš koristiti za teksturu :( Staviću samo od pet solitera neke :p a za VMA jedino da se izguglaju starije neke pošto je tada bila čistina.

p1000508.jpg


p1000509u.jpg


p1000511.jpg
 
Bwahahahaha, nije trebalo odatle da fotkaš, imao si mnogo bolje pozicije, a i BIA ti ne bi pravila probleme.
 
ma ja sam više to ono istraživački :D A i sprijateljih se sa ovim :D mada...sisa obrisao mi je sliku jer se video milimetar njihovog parkinga :D
 
Padinska Skela.

A sada prvi put vidim groblje u Borči i fino izgleda kao park.

dnf1g5.jpg
 
Wile E. Coyote":10fjv75g je napisao(la):
Пише ти на слици: 44[sup]о[/sup] 57' и 20[sup]о[/sup] 25'.
Pa ako je tesko da mi kazes u blizini cega se nalazi onda nema veze ;)
 
Ма није ми тешко него нисам отварао :lool: Мислио сам да питаш где је а не близу чега се налази. Ево сад сам отворио и налази се у Падинској Скели, иза насеља на север према Зрењанину.
 
Ima li neko informacije na taj zatvor? Koji model/pricip je?
 
Wile E. Coyote":26b1kmg3 je napisao(la):
Ма није ми тешко него нисам отварао :lool: Мислио сам да питаш где је а не близу чега се налази. Ево сад сам отворио и налази се у Падинској Скели, иза насеља на север према Зрењанину.
E hvala na info :D
 
Ekstra je. Zasto neki modeli posebno u novom beogradu nemaju teksture.

A kako ti Zexlande procenis sa koje udaljenosti da slikas da bi ispalo kozkstentno u odnosu na model?
 
Modeli su super mada vidim da probleme stvaraju trolne zice i drvece moze li to da se rijesi na neki nacin :kk:
 
Vrh