Šta je novo?

Google i Beograd

Идемо даље :)

3790532181_326b06bafe.jpg


3791341230_215944d5dc.jpg


3791341732_14445e2b0e.jpg


3791343140_32c5b6071c.jpg


3791343902_fbccc4cb78.jpg


Модел можете да нађете овде :)
 
Hvala za detaljno objasnjenje, cekao sam da mi se ucita objekat dva sata i posle toga shvatio da cu uzivati u 3D grafici samo ovde :D... Inace prednost Novog Beograda je ta sto slikas jednom i samo copy/paste/paste/paste/paste/paste :)
 
A sto nisi stavio i ovu zadnju zgradu od airport citija. Mihajlo jel ces ti i zemun da radis?
 
Направићу и ту зграду поред, а ове су ми некако биле, хм, на гомили :)

Земун, можда једног дана, за сад планирам НБГ. Има ту доста посла... ;)
 
Ne da ima posla nego samo tako :)

Mihailo FANTASTICNO je ispao AC ! :kk: Naravno odmah sam ga stavio u moju kolekciju :)

@ Boki - Prvo ide strogi centar grada, ( sve vaznije ulice) a potom se sirimo dalje, pa cemo stici i do te zgrade na Bogosloviji :)
Ja Zemun nemam u planu, cek prvo ovo da se sredi :)
 
ukucaj na 3d werhause belgrade arena i stisni view in google earth.

Mihajlo uradi delta city i usce sopping centar
 
ubacio sam gazelu i imama par slika koje sam sliko pre par nedelja u centru koje mogu da pretvorim u zgrade, koje zgrade da uradim?
 
istocne kapije 3 zgrade
5 zgrada na Banjici
3 zgrade u Vojvode Stepe
3 Zmaj solitera u Zemunu.

Kada bi znao da ubacujem 3D, ja bih ovo uradio.
 
Zato sto mora da prodje dve neelje da google prihvati te 3d objekte, a prihvata za stalno samo one koji su lepo renderovani.
 
Kazite dragicka ! :D

Novi update na GE ! Izgleda da su otklonili probleme sa GE, postavljen je i Novi zel. most koji je cekao mesec dana, da sam znao ne bih update-ovao Brankov most, verovatno bi i njega postavili danas.

Mihailo cestitam na prvim postavljenim modelima ! Odlicno izgleda !
I Bg259 cestitam na Gazeli ! :vops:
 
Svaka čast momci :vops:

Imam jedno pitanje ako neko zna zašto je autoput kod nas žute boje a u drugim zemljama okolo narandžaste boje ???

vmrn6d.jpg
 
Vrh