Šta je novo?

Google i Beograd

vucko":wx7ykavh je napisao(la):
Vidim i drvored u Bulevaru Mihajla pupina! :vops:

P.S.Hvala zexe za sumu,ako mozes samo stavi marker da je u pitanju zvezdarska suma,svi parkovi imaju marker,greota da ovolki prostor nema obelezje.

Ziv bio!
Vucko hvala, mapiranje inace ja ne radim to rade ovi 2D likovi :cool:
Ali ja mislim da mape svako moze da sredjuje ko zeli, jedino postoje nekakvi moderatori koji kontrolisu sve to, svako svoj grad i oblast...

Raspitacu se kod 2D likova kako to ide :vops:
 
Draganche jel to mislis u pozz ili neg. smislu ?

Vucko ipak jos nista od sat update-a :(

Redizajnirano je i USCE :vops:

24ljx8h.jpg
 
vucko":l1y1e0r6 je napisao(la):
Obavezno taj lik sto skaze bandzi da ima sajkacu da se zna da je u pitanju dragan ;)
vučko to je Djoda iz serije selo gori a baba se češlja
najbolji lik koji se ikad pojavio
 
zex brate kad prelazis na stari bgd, lepo je to sve što se radi na novom bgd a stari bgd ostaje neuradjen

opet ja matoro zanovetalo :grand: :grand: :grand:
 
Hvala zexe,nema veze,docekacemo taj update jednog dana :)

Kako vidim,google earth sve vise pocinje da lici na simcity,kako bi bilo genijalno da spoje simcity i GE za nekoliko godina,uh ala bi se igrali!!!

Da li postoji GUP 2021 za Google Earth?Mislim da sam jednom video to negde...
 
Zexe, mozes slobodno da stavis moju mapu na autobuska stajalista ako mislis da moze da se postigne dovoljna rezolucija
 
Steva je radio taj gup pre dve godine i ne znam gde je fajl zavrsio ali izgleda odlicno.
 
zidar":12emniqn je napisao(la):
Zexe, mozes slobodno da stavis moju mapu na autobuska stajalista ako mislis da moze da se postigne dovoljna rezolucija
Nego sta cu :) mape su jako kvalitetne i dobrog dizajna! One njihove necu sigurno :)

Igore a kako izgleda taj Stevin GUP ?
 
Igleda superiska samo jos kad bi uspeo da nadjem fajl bilo bi odlicno. Cimacu Stevu da ga iskopa, negde mora da ga je sacuvao. Inace postavljen je ceo gup kao tanak providan lejer iznad Beograda tako da se vide sve namene uz mogucnost rotacije zumiranja i ostalih ge pogodnosti
 
to je to mislim da je to cak bas taj stevin jel znam da su nas na belreu cimali iz beodoma nesto pa moguce da im je steva slao neki screenshot ili tako nesto.
 
Bilo bi lepo da ga imamo,a ako ga nema nadam se da ce urbanisti u sklopu usaglasavanju gup-a sa zakonom o planiranju i izgradnji da ga postave na sajt u martu 2011. do kada im je rok.
 
zexland":2w99nrzj je napisao(la):
Vucko ipak jos nista od sat update-a :(
Jesu li ti rekli makar okvirno kada bi mogli ocekivati nove mape za BG ?

Jos jednom sve pohvale za tvoj divljenja vredan rad,sve najbolje u daljem toku posla i karijere.

Pozdrav
 
Pegasus hvala :kk:

Nista konkretno :notok: recimo Poljsku su skoro celu update-ovali i to sa snimcima visoke rezolucije, a recimo po Srbiji imamo mesta koja se toliko lose vide ( recimo i Nis ) da se ne moze nijedan objekat prepoznati...

Cim bude neka konkretna informacija, ja javljam! I ja isto cekam jer bi u sledecem krugu Beograd trebalo da dobije jos bolju rezoluciju sat snimaka :)
 
imenjaće, na koliko vremena oni te snimke menjaju? :kafa: p.s: ušće je super izrađen, dobro izgleda :kk: pozz
 
E da ljudi kad će ovi sa google da menjaju karte ok je Beograd al okolina je užas, ima snimaka još od 2002 npr okolina oko Obrenovca, kuća mog šuraka vide se temelji a on već 6 godina zivi u kući koja je zavrešena 2003.
 
Zexland, da li mogu da koristim tvoje sample texture za moje modele koje radim za Flight Simulator? Nemam vremena da idem da slikam ceo novi beograd, a tvoje teksture su jako lepe :)
 
nikola16789":2mlq6q8q je napisao(la):
Zexland, da li mogu da koristim tvoje sample texture za moje modele koje radim za Flight Simulator? Nemam vremena da idem da slikam ceo novi beograd, a tvoje teksture su jako lepe :)
Naravno :)
Nadam se da ces nesto od toga podeliti sa nama :)

Inace Street View nece doci do Srbije bar jos nekoliko godina...a onda kada na ulicama Beograda budete videli jedno malo cudno oklopno vozilo sa spec aparatom kako slika 360 stepeni, znajte da je onda to, to :)

Doduse mozda je bolje da nam se prvo malo srede fasade po centru :)
 
Vrh