Šta je novo?

Google i Beograd

Браво зекс, филм је сјајан :) :gobb:

Ево једна новост и од мене: клик
4220994028_d251cf19e9_b.jpg
 
Evo ja priznajem da nemam ni elementarna znanja o marketinskim kampanjama.
Ovaj film mi je izgledao kao Novi Star Wars. Jel to mora tako da bi izazvalo neki efekat???
 
Urbanista sta bi sa onim tvojim modelima sto si rekao da ces da ih stavis? okaci neke slike da vidimo.
 
Stay tuned! Sada sam mnogo zauzet, a i moram da sredim te modele iz studentskih dana koje sam pomenuo jer su većina samo kubusi. Planiram da uradim Nemanjinu ulicu ali ovim putem bih pitao ostale da li je to možda u izradi jer ne bih da se poklopimo. Treba da se organizujemo i podelimo posao samo ne znam kako...
 
Urbanista":3kmto8o1 je napisao(la):
Stay tuned! Sada sam mnogo zauzet, a i moram da sredim te modele iz studentskih dana koje sam pomenuo jer su većina samo kubusi. Planiram da uradim Nemanjinu ulicu ali ovim putem bih pitao ostale da li je to možda u izradi jer ne bih da se poklopimo. Treba da se organizujemo i podelimo posao samo ne znam kako...
Pa kontaktiraju ove ljudove,valjda imaju grupu na facebook pa podelite "teritoriju" koju radite :)

@bg259
Po meni je ta zgrada koju si ovekovecio najlepsa u Beogradu,jeste da je muzej a ne stambena,ali mi je fenomenalna.Samo imam malu zamerku,da li bi mogao da uradis onaj pristup njoj a mozda i avioncic,to bi doprinelo kompletnom utisku iste.
 
nije problem dodacu samo da nadjem dovoljne fotke, avione bi mogao da dodam kao krstove od dve ploce, jedan za trup jedan za krila i tako drzati poligone na minimum
 
Od kad su ubacene one najnovije zgrade kod Patrijarsije meni sad Goggle earth koci nenormalno, da kazem da se blokira cak kad zoomiram centralnu zonu beograda, da li se i vama to desava? Ranije je sve normalno funkcionisalo.
 
Ako si manualno ubacivao modele preko 3d werhausa sada ih obrisi, posoto imas duple modele na ge.
 
Bravo zexlande :kk:

Predlazem da neko odradi Avalski toranj kad nadje vremena.
 
Vrh