Šta je novo?

Generalštab

:violina:

412777_generalstab161213ras-foto-zoran-ilic7331_f.jpg


412778_generalstab161213ras-foto-zoran-ilic7333_f.jpg


NMzKsPB.jpg


vucic_aleksandar-main-epa_3.jpg


„Gde ja stadoh — ti ćeš poći!”
„Što ne mogoh — ti ćeš moći!”
„Kud ja nisam — ti ćeš doći!”
„Što ja počeh — ti produži!”
„Još smo dužni — ti oduži!”
 
што би рекао Рамбо Амадеус:
На овим просторима кад нешто не ваља
то се не дај Боже никад не поправља
но руши мајсторе одма' до темеља
предузимачима вазда берићета и весеља
 
Колико примећујем, нешто се не труде да сачувају црвени камен, који се иначе због масивности плоча може лако поскидати и конзервирати у неком магацину ... значи оде све на депонију ... питам се где то возе?
Тај камен је вредан, дај да се организујемо да поспашавамо са депоније шта је могуће.
 
stf":1af5yxnz je napisao(la):
Колико примећујем, нешто се не труде да сачувају црвени камен, који се иначе због масивности плоча може лако поскидати и конзервирати у неком магацину ... значи оде све на депонију ... питам се где то возе?
Тај камен је вредан, дај да се организујемо да поспашавамо са депоније шта је могуће.

Ma je_e se njima za kamen i sve ostalo. Svaka nova garnitura vlasti pokusava da negira sve pre njih, takvi sz bili i predhodnici, takvi ce biti i naredni...

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
 
Текст је онако... Лоше је поређење због различитог контекста и околности... А да не говорим да начин писања дисквалификује аутора чланка, као и сам чланак...
 
stf":2qeg54zt je napisao(la):
Тај камен је вредан, дај да се организујемо да поспашавамо са депоније шта је могуће.
На депоније треба послати оне који су овај варваризам наредили.

А видећете,када заврше са рушењем портала Генералштаб ће бити непрепознатљив и осакаћен и као такав још погоднији за предстојеће скрнављење зграде што је очигледно једини циљ ових зликоваца.
 
Giorano Angelo":8y4j71b3 je napisao(la):
Текст је онако... Лоше је поређење због различитог контекста и околности... А да не говорим да начин писања дисквалификује аутора чланка, као и сам чланак...
поређење је лоше само због околности. можда на месту генералштаба нису страдали људи, али један може да се искористи за меморијални комплекс посвећен жртвама бомбардовања 99те
 
JohnnyLee":q9kg7vbi je napisao(la):
Giorano Angelo":q9kg7vbi je napisao(la):
Текст је онако... Лоше је поређење због различитог контекста и околности... А да не говорим да начин писања дисквалификује аутора чланка, као и сам чланак...
поређење је лоше само због околности. можда на месту генералштаба нису страдали људи, али један може да се искористи за меморијални комплекс посвећен жртвама бомбардовања 99те

Погрешан је и контекст. Зграде Генералштаба и Министарства одбране су срушене у бруталној агресији против једне суверене државе, као што је тада била СР Југославија. Куле Близнакиње су срушене у потпуно другачијој ситуацији, и доста контраверзној, а засигурно је послужило за даље агресије против Авганистана, Ирака, Либије... Зато та два примера не могу да се пореде.
Друго, текст је ужасан уз дужно поштовање аутору...

Такође, приликом бомбардовања, колико знам, страдала је једна особа. Десила се ситуација да су ватрогасци гасили пожар, а они су поново гађали. Постоји и снимак.
 
А знате зашто руше, за сада само делове који би се рушили и у реконструкцији, па зато што се ми не бунимо, а ко ће други да се буни ако не струка? Да неће можда гладни сељаци или сити економисти? Или обратно?
 
to se i ja pitam, mozda trijumf ljudske gluposti, trijumf milosevicevog rezima ili nato bombardovanja ... da ne spominjem komunisticki rezim kojima je militarizacija bila svetinja i kojima je ova zgrada bila jedan od simbola.
+ izgleda kao nesto sto bi Nikolaj Causesku podigao u Bukurestu u vremenu njegove najvece diktature.
 
За ово је пројекат Скопље 2014 ... играла се деца ...
 
Smajli koji povraca za dragcetove ideoloske besmislice...
 
Vrh