Šta je novo?

GDS Petica Kompleks u Bloku 63

Takvi su verovatno na rang listi za dodelu stanova u toj zgradi. Slede izbori, treba se dokazati i skočiti na rang listi.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Zgrada i nije tako loša dok se ne vidi blokovski geto u pozadini… kako i sam GDS reklamira, i dalje sam iz kraja, ali u fensi stanu, tu neko sa strane da dodje svaka cast….ova nova fora u projektovanju garazbih mesta koja su 15kvm ili i više, sa ostavama u frontalnom delu, sa izvedenom elektro instalacijom koja ima mogućnost da se koristi u budućnosti kao punjač za el.auto je ok…jeste da košta, ali ko kupuje za život vredi toga…
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=900545#p900545:dl6jpfm4 je napisao(la):
niki » 20 Nov 2021 07:13 pm[/url]":dl6jpfm4]Zgrada i nije tako loša dok se ne vidi blokovski geto u pozadini… kako i sam GDS reklamira, i dalje sam iz kraja, ali u fensi stanu, tu neko sa strane da dodje svaka cast….ova nova fora u projektovanju garazbih mesta koja su 15kvm ili i više, sa ostavama u frontalnom delu, sa izvedenom elektro instalacijom koja ima mogućnost da se koristi u budućnosti kao punjač za el.auto je ok…jeste da košta, ali ko kupuje za život vredi toga…
Tumor.
 
Jako losa struktura stanova. Zgrada je bas, bas blizu raskrsnice i pumpe. Buka i prasina veliki problem. Osoblje GDS jako neprofesionalno, kao da ne zele da prodaju bilo sta. Poslovni deo zgrade je rezervisan za GDS, a posto je zgrada do samog trotoara, paknig mesta oko grade nema. A u tom kraju je naci pakring nemoguca misija. Ja stvarno ne znam kako oni ljudi u blokovima funkcionisu. U celom bloku 63 jedan mali Tempo + Idea i Univer u bloku 62 i jos par manjih radnji na toliki broj stanova. Mozda nisam lepo pogledao, ali cini mi se da nigde u blizini nema nijedna ozbiljna pekara, cvecara, frizer... Ako u samom objektu ne bude nekog veceg marketa, bice avantura otici po hleb i mleko u Tempu/ Idei gde je poprilicna guzva.

Sve u svemu, solidna gradnja, ali lokacija uzasna. Tramvaj ispod prozora bukvalno. Iz ulaza direkt na magistralu. Jos ako se stvarno iz JG bude izlazilo na autoput za Cacak i plus autobuska, bez sat vremena nece biti moguce otici bilo gde.

O lepoti iza Petice, ne treba ni govoriti. Zgrade su kao iz horor filmova. Pogotovo oni prolazi pored garaza. Prekrstis se pa krenes tim putem :twisted:

Sve u svemu, 200.000 evra za stan od 70 kvadrata u tom kraju, tesko da je dobra investicija. Sa druge strane bloka 63 u Vojvodjanskoj se prodaju stanovi za 1900 evra kvadrat, a ovde 2800. No dobro, svaka roba ima svog kupca.
 
Ima pekara Fresko odmah pored mesare Milan i par manjih prodavnica, apoteka i kafana :D Tu je i pijaca.

Svakako preskupo za ono sto nudi + ko nema garazu, ne znam stvarno gde ce da se parkira.
 
Jako losa struktura stanova. Zgrada je bas, bas blizu raskrsnice i pumpe. Buka i prasina veliki problem. Osoblje GDS jako neprofesionalno, kao da ne zele da prodaju bilo sta. Poslovni deo zgrade je rezervisan za GDS, a posto je zgrada do samog trotoara, paknig mesta oko grade nema. A u tom kraju je naci pakring nemoguca misija. Ja stvarno ne znam kako oni ljudi u blokovima funkcionisu. U celom bloku 63 jedan mali Tempo + Idea i Univer u bloku 62 i jos par manjih radnji na toliki broj stanova. Mozda nisam lepo pogledao, ali cini mi se da nigde u blizini nema nijedna ozbiljna pekara, cvecara, frizer... Ako u samom objektu ne bude nekog veceg marketa, bice avantura otici po hleb i mleko u Tempu/ Idei gde je poprilicna guzva.

Sve u svemu, solidna gradnja, ali lokacija uzasna. Tramvaj ispod prozora bukvalno. Iz ulaza direkt na magistralu. Jos ako se stvarno iz JG bude izlazilo na autoput za Cacak i plus autobuska, bez sat vremena nece biti moguce otici bilo gde.

O lepoti iza Petice, ne treba ni govoriti. Zgrade su kao iz horor filmova. Pogotovo oni prolazi pored garaza. Prekrstis se pa krenes tim putem :twisted:

Sve u svemu, 200.000 evra za stan od 70 kvadrata u tom kraju, tesko da je dobra investicija. Sa druge strane bloka 63 u Vojvodjanskoj se prodaju stanovi za 1900 evra kvadrat, a ovde 2800. No dobro, svaka roba ima svog kupca.
Razumem sve sto ste napisali i o buci i o guzvi. To jeste katastrofa, ali ne razumem da napisete da je lokacija uzasna. Bukvalno ne postoji bolja lokacija na Novog Beogradu, mozda cak i u celom Beogradu sto se tice blizine raznim objekata..
Sve se nalazi u radijusu do 700m. Dom zdravlja, skole, vrtici, kej, 5 marketa (nema guzve), pekare, parkovi, setalista, cvecara, pumpe, tramvaj, autobus, trzni centri, frizeri, pijaca, mesare... sve je na nekih 10, 15 minuta lagane setnje.
O ceni ne bih ni pisao jer necije malo, nekome je mnogo. Meni je mnogo. 🙂
 
Nešto je zapostavljena ova tema. Radovi uređenja ispred objekta su u toku. Da li se zna kada je useljenje?

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
10191BEC-12FB-4D69-B083-8CB098A2EFE0.jpeg
E881F2F5-B76C-4A69-A88B-8EB59DE62884.jpeg
 
Fino izgleda i uživo, samo, mnogo gipsa okolo, mada je to danas i standard u pregrađivanju, ali jedan zid čak i ka susednom stanu, ili bar taj jedan segment (ispraviće neko ko se bolje razume) je od gipsa. Iznenadila me pukotina na tom zidu i dodirom se ustanovi od čega je. Kupatila zaista deluju lepo i prostrano. Dobra rešenja su i ormarići na lođama, u kojima su zamaskirane spoljne jedinice klime i u kojima se još ponešto može skladištiti.
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna koja je fasada, mislim na delove u dezenu drveta?

D1B2116C-50DD-465A-A9BA-1BA26178C5C3.jpeg
 
Da li je neko dobio info za useljenje? Svaki put kad pitam kazu mi "sledece nedelje". Video sam da je par ljudi vec unosilo namestaj.
 
Da li neko zna koja je fasada, mislim na delove u dezenu drveta?

Pogledajte prilog 134839
Meni deluje kao fiber-cementne ploče...Eternit ili slično, fiksiran nitnama na potkonstrukciju.
Sve pohvale za objekat u celini , barem što se tiče materijala i zanatskih radova.
Ovo što vidimo na fotkama izgleda jako lepo i iznenađujuće dobro kada se uzme u obzir da je GDS investitor.
 
Ćao,
kao odgovor na pitanja gore, useljenje je počelo u junu uveliko i ako je verovati useljenost je 70%. Meni iskreno ne deluje tako :D
A hteo bih da vas uputim na novootvoreni forum posvećen ovom naselju PeticaForum.com

Tek je počeo sa radom, pa je blago rečeno, praznjikav :D Ali se nadamo da će se to promeniti.

Pozdrav
 
Fino izgleda i uživo, samo, mnogo gipsa okolo, mada je to danas i standard u pregrađivanju, ali jedan zid čak i ka susednom stanu, ili bar taj jedan segment (ispraviće neko ko se bolje razume) je od gipsa. Iznenadila me pukotina na tom zidu i dodirom se ustanovi od čega je. Kupatila zaista deluju lepo i prostrano. Dobra rešenja su i ormarići na lođama, u kojima su zamaskirane spoljne jedinice klime i u kojima se još ponešto može skladištiti.

Nisu samo gips zidovi izmedju dva stana ima izmedju zidna ili betonski deo, ovo im pise u ugovoru:
Преградни зидови између два стана су зидани или бетонски обложени гипс плочама, у складу са термичким и звучним захтевима.
 
Vrh