Šta je novo?

Garaža - SC Pinki

garaza-pinki-zemun-060623-01.jpg

garaza-pinki-zemun-060623-02.jpg

garaza-pinki-zemun-060623-03.jpg

garaza-pinki-zemun-060623-04.jpg

garaza-pinki-zemun-060623-05.jpg

garaza-pinki-zemun-060623-06.jpg

garaza-pinki-zemun-060623-07.jpg

garaza-pinki-zemun-060623-08.jpg

garaza-pinki-zemun-060623-09.jpg

garaza-pinki-zemun-060623-10.jpg

garaza-pinki-zemun-060623-11.jpg
 
Такозвани капители стубова. Класично решење конструкције за гараже и тржне центре у комбинацији са пуном бетонском плочом којима се губи потреба за гредама/серклажима а чиме се на концу добија већа чиста висина етажа која се онда може искористити за постављање инсталација вентилације и противпожарног система.

Ови кружни капители уместо стандардних квадратне основе су заправо позитивно изненађење и добра воља аутора пројекта архитектуре и пројекта конструкције који су се мало помучили зарад естетике конструкције.
 
Dobar snimak, deluje da lepo napreduju. Ali jbt što je hala Pinki ružna.
 
 
Ovo je samo 1 nivo? A gore će biti kao pravi park a ne divlji parking? Pa ovo ima šanse da bude manje mesta nego ranije, samo što će se sada nalplaćivati.
 
Jel se to temperatura završetak garaže i glavne u isto vrijeme
Meni deluje da će garaža biti uveliko gotova, a ovi još neće do pola Glavne stići.
Ovo je samo 1 nivo? A gore će biti kao pravi park a ne divlji parking? Pa ovo ima šanse da bude manje mesta nego ranije, samo što će se sada nalplaćivati.

Brojao je neko, biće isto mesta koliko je bilo divljih mesta na platou pre. A ne verujem da će dozvoliti da se opet formira divlji parking, sad kad naplaćuju parkiranje dole.
 
Meni deluje da će garaža biti uveliko gotova, a ovi još neće do pola Glavne stići.


Brojao je neko, biće isto mesta koliko je bilo divljih mesta na platou pre. A ne verujem da će dozvoliti da se opet formira divlji parking, sad kad naplaćuju parkiranje dole.
Ja sam rekao da ce biti manje ili isto, a investicija boze sacuvaj...
 
Ako ne vrate u funkcionisanje onaj deo zone uz samo gradilište do septembra, ovde će tek biti haos.
 
Vrh