Šta je novo?

Garaža - SC Pinki

IMG_20231130_131949.jpg
 
Foto finiš ako ih vreme posluži do izbora da mogu gore da se fotkaju
 

Izgleda da se ne stize do izbora ipak
 
Da li neko može da mi objasni kakav je ovo parking (sa desne strane) pored podzemne garaže i ove zelene površine... možda postoji neko smisleno objašnjenje?!

Parking pored garaže Pinki.png


Izvor - Blic
 
Ту је био регуларан паркинг и пре копања гараже, па је вероватно идеја да се не смањи превише број тих спољних места.
 
U okolnim ulicama se jasno vidi da neko nije baš dobro obratio pažnju da obezbedi samu jamu, asfalt je dobrano ulegao na više mesta, a reče mi poznanik i da su u zgradama odmah prekoputa imali probleme sa kanalizacionim cevima koje su se verovatno isto pomerale.
 
I dalje mislim da su klali vola zbog kila mesa i da je makar zbog planirane metro stanice u blizini bilo potrebno da naprave još jedan podzemni nivo garaže.
 
Kad li će srediti okolne ulice?
Na par mesta se polako otvaraju male rupe u asfaltu. Baš su čudne, pravilnog oblika u obliku lefka do 1m u prečniku.
 
I dalje mislim da su klali vola zbog kila mesa i da je makar zbog planirane metro stanice u blizini bilo potrebno da naprave još jedan podzemni nivo garaže.
Naravno, ovo je ozbiljna sprdacina. Mene ako pitas garaza je trebala da ima 3 etaze.
Момци, кад не пратите на часу. Још на почетку подтеме је објашњено да због великог обима подземних вода ће се изградити гаража само са једним нивоом.
 
Момци, кад не пратите на часу. Још на почетку подтеме је објашњено да због великог обима подземних вода ће се изградити гаража само са једним нивоом.
Garaza moje zgrade je ispod nivoa dunava pa je garaza jako fino uradjena na 3 podzemna nivoa. Sve se moze kad se hoce, ipak je 2024. Tehnologije napreduju. Nema tu sta da se prati na “casu”.
 
Garaza moje zgrade je ispod nivoa dunava pa je garaza jako fino uradjena na 3 podzemna nivoa. Sve se moze kad se hoce, ipak je 2024. Tehnologije napreduju. Nema tu sta da se prati na “casu”.
U principu - slozio bih se sa tobom
medjutim, odmah iza coska je cuvena 22. Oktobra (tamo kod Jarbola) gde decenijama tone i to ne mogu/umeju da rese i svi znaju i javno su priznali da ne mogu/umeju da rese
tako da ili ne prate na casu, ili tehnologija nije stigla, ili je ovo bio budzet za vise nivoa ali se neko masno ugradio a sve sa opravdanjem "ima podzemnih voda"
 
Iskreno mislim i da je do roka da bi 1 nivo završili do izbora da se slikaju(mada su i to omanuli). Ova vlast funkcioniše samo po tom sistemu.
 
@Гага Колико ће нивоа имати подземна гаража у Соње Маринковић, за коју си спомињао да ће почети да се гради кад се заврши ова код Пинкија?
 
Vrh