Šta je novo?

Garaža - SC Pinki

@Анонимо96, не знам сигурно. За сад у најави један ниво. Површински ће бити дупло већа него гаража "Пинки", пошто ће бити грађена испод целе површине парка "Земунски Кеј".
https://zemunskevesti.rs/zemun-dobi...-lokacija/?_rstr_nocache=rstr71865a310361c9df

Уцртао сам на ортофото где ће бити та будућа гаража
гаража кеј у земуну.JPG
 
Koji je planski osnov za tu garažu na Zemunskom keju? Još nisu ni započeli ništa za garažu Fruškogorska ni druge garaže osim one u Skerlćevoj kod Narodne Biblioteke i Hrama Svetog save koja je i preko potrebna.
 
Ono drvece od pre nedelju, dve i dalje položeno i nije zasadjeno
 
Zar nisu za Pinki pričali da će da ga ruše i grade novu halu, Zemunu bi stvarno trebala moderna sportska dvorana sa kapacitetom od 8-10 hiljada, a tako bi dobio i odličnu dvoranu za koncerte.
 
Prvo da se srede ulice oko platoa jer su prepune rupa i neravnina.

Inače, danas sam prošao tuda kolima i slobodnih mesta za parkiranje je bilo koliko hoćeš. I uz plato, a i u onoj uličici ka Glavnoj (Avijatičarski trg).
 
Prosao sam malopre, ima desetak radnika. Rade nesto sto izgleda kao sminkanje ovoga sto je ostalo. Postavljen je znak za garazu na ulazu iza Zemunske gimnazije.
Prvi sat ce biti 100 dinara, svaki naredni 150.
 
Нисам сигуран да ће много значити тај паркинг. Наши возачи нису спремини ич да плате, радије је кружити пола сата, угуравати се оштећујући лимарију, блокирати друга возила, бахато се паркирати.....
Само стотинак метара даље у позадити Робне куће има паркинг са оваквим (или сличним) ценама и ту кад год прођем има места.
 
Najveci napredak ostvaren je tom garazom iza Robne kuce. Spasava zivot, jer tu okolo nema nigde mesta i kad moram do opstine, poreske ili gde god - tu se fino parkiram.
 
Нисам сигуран да ће много значити тај паркинг. Наши возачи нису спремини ич да плате, радије је кружити пола сата, угуравати се оштећујући лимарију, блокирати друга возила, бахато се паркирати.....
Само стотинак метара даље у позадити Робне куће има паркинг са оваквим (или сличним) ценама и ту кад год прођем има места.

ja imam isto misljenje... prvo sam mislio da samo previse generalizujem... ali onda sam video da ljudi mogu da budu ogromne stipse. sto mi nikako ne ulazi u glavu, ajd da voze neke krseve...
 
Vrh