Šta je novo?

Forumski kviz

A sta je veza, sto mu je ovaj deda?

Dakle, njegov unuk je ortak sa Rodmanom koji je bio sa Karmen Elektrom koja se zove kao najpoznatija opera Zorza Bizea.
 
Центарфор пропо, некако сам био сигуран да ће издоминирати овде. Беки погодио. Дакле веза је преко горепоменуте три бомбастичне и ексцентричне личности.
 
Roditelji Igora Lukšića imaju dete, ali to dete nije Igoru Lukšiću ni brat, a ni sestra? Ko je to dete?
 
ex premijer CG?

a da nije možda, they/them?
 
Центарфор пропо, некако сам био сигуран да ће издоминирати овде. Беки погодио. Дакле веза је преко горепоменуте три бомбастичне и ексцентричне личности.

Auh... nije mi palo na pamet. Blokada mozga.
A Rodmana sam imao na posterima kao i ceo trio Cikaga. Jos 1996.
I nekad farbao kosu zbog njega i Stefana Krecmara.
Rodman je punio i Madonu. Nije samo Karmen Elektru. Ma sve zivo. Kukoc zna najbolje :)
 
Žorž Braun je tačan odgovor, ali ko ne zna vic, neće nikad pogoditi, tako da vas ne zavlačim.

Tehnički je Goje dao tačan odgovor i neka pita dalje.

Podsetio me Žorž Bize na Žorža Brauna


 
Ако је Горан Каран, зашто Дино Рађа? и те форе...

Ајмо овако:

Кад видимо десетку знамо за Месија и Марадону, Пиксету... Али, како да повежемо 24 са Неимаром?
 
Иххх... преко линије ГСП-а.
Ако је Горан Каран, зашто Дино Рађа? и те форе...

Ајмо овако:

Кад видимо десетку знамо за Месија и Марадону, Пиксету... Али, како да повежемо 24 са Неимаром?
Иххх... Линијом ГСП-а.
 
Да, снимили су бразилијанци и прилог о томе за њихов телевизор.

Па ето и питања: Зашто смо у неком тренутку почели Португалију да зовемо - Португал?
 
zato što je prestala da postoji jugoslavija, pa smo izgubili taj sufiks i broj slogova vremenom i prihvatili zapadni.
 
У време када смо почели да користимо "Португал", ТВ-програм се у Србији емитовао тек две године...
 
Portugalija je stigla valjda iz nemačkog, dok je Portugal zvaničan naziv zemlje.
 
Па да, али, ако нам је већ стигло из њемачког, што смо, с опроштењем, кренули да експериментишемо са ор`гиналом?
 
Vrh