Šta je novo?

Forumski kviz

Близу сте, видим да знате, али немо' се стидите сад. Мора то мало сочније.
 
Prepuštam pitanje, jer neko vreme neću moći da se logujem pa da ne kočim :)
 
Који је надимак супруге извођача познате нумере "Не дај се генерацијо"?

Ревијално питање - коју политичку странку је основао члан новосадске панк групе "Генерација без будућности"?
kako bi ime stranke, neka levica srbije, tako nešto.. U to vreme Borislav Stefanović
 
Е па таман - одговором на ревијално питање, добијаш част постављања следећег регуларног питања. :)
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Mel
ko je 2000. osnovao partiju demokratske levice?
 
Парамиљитар (како га је назвао Тачи)?
1727871494391.png
 
Који је број телефона Новака Ђоковића?

1727872140958.png


У реклами коју је својевремено снимио, дао је неколико хинтова:

1. Прве три цифре одговарају његовом најбржем забележеном сервису;
2. Следеће две цифре представљају број његових година, када је започео професионалну тениску каријеру;
3. Последње две цифре одговарају броју титула које је освојио до тренутка снимања рекламе;
4. На крају каже нешто у фазону: а, сви знате мрежу...

Интересантни су и коментари на рекламу да је у питању непостојећи број. :)

Да не бисмо сто пута ишли напред-назад, вруће-хладно, нека свако остави свој best guess, а ја ћу поподне прогласити победника!
 
Poslednja izmena:
Imam broj od Srdjana Djokovica, dok ga nije promenio. Jedino da ga pitam kao pomoc publike 🤣🤣🤣

Salu na stranu, da pokusam... 210 iili 216 - 16 - 06
 
Тражи се формат: 0хх ххх хх хх.
Tesko je to pogoditi. Sve drugo ima smisla.
Kako ce ko da da zna koja je mreza? Ako je snimao za Telekom, onda 064 ili 065.
Lakse bih pogodio da sam video nesto poput reklame "Sigurna mreza" za Promonte (Vlado Scepanovic)
 
aha, sad kad bolje pročitam pitanje vidim da je broj godina kad je započeo karijeru a ne broj godina u tom trenutku.
izmeniću odgovor na
064 2021412
 
Таман сам индиспонираном центарфору хтео да дам предност, погодио је 16, и био близу са осталим цифрама, али није испоштовао формат, но, што је далеко важније, појавио се феноменалан одговор Тхе Сивог. Тачан одговор је 064 2221612.
 
Opa, 222 km/h je ozbiljna serva. Koliko li tek ima Greg Rusedski :) Teniser koji ima samo servu, otprilike kao moj sunarodnik Misa Raonic. Sve ostalo, bas tanko.

Pitanj cu uskoro smisliti.
 

Ovde stoji da je Boba Zivojinovic izneo da Djovak ima bolesno srce i petu.
To ne znam, znam da ima celijakliju.
Hajde da vidimo koliko znate Djovaka, koju zdravstvenu smetnju ima kao ja i izmedju ostalog zivi u Monte Karlu da te tegobe ne bi osecao?
To je moje pitanje konkretno.
 
Poslednja izmena:
Vrh