Šta je novo?

Forumski kviz

Чарапан је и оженио Милицу не би ли имао порода немањићке плавље крви. Себи је тиме и обезбедио народну "царску" титулу и пресудну милост церкве.

А сад питање: зашто Нокија није било до данас на форуму? Нека се самоискључе они који су видели одговор на другој теми.
 
И написах да њена (Јеленина) мајка Милица у филму "Бој на Косову" пита за Ђурађа, свог другог зета..

Син јој је завршио у Београду а Зету оставио у наслеђе деспоту Стефану.
 
Poslednja izmena:
И написах да њена (Јеленина) мајка Милица у филму "Бој на Косову" пита за Ђурађа, свог другог зета..

Син јој је завршио у Београду а Зету оставио у наслеђе деспоту Стефану.
Нису хтели да оставе Зету зету :)
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Mel
Чарапан је и оженио Милицу не би ли имао порода немањићке плавље крви. Себи је тиме и обезбедио народну "царску" титулу и пресудну милост церкве.

А сад питање: зашто Нокија није било до данас на форуму? Нека се самоискључе они који су видели одговор на другој теми.

За Нокија не знам али знам да Нокија више није што је била.

И написах да њена (Јеленина) мајка Милица у филму "Бој на Косову" пита за Ђурађа, свог другог зета..

Син јој је завршио у Београду а Зету оставио у наслеђе деспоту Стефану.
Нису хтели да оставе Зету зету :)
 
Ајде неко да покуша... Хинт: почео је да ради. Питање је шта, или где!
 
Sto je Ramstajn odjеbаo Lajbah da im budu predgrupa?
 
Da nije slučajno Bajone??? Ko je bio na koncertu od forumaša, ja sam bio prvi dan? (ovo nije pitanje za kviz)



Duplo pitanje.
Poznati svetski muzičar je povređen pirotehnikom na koncertu 1992. ko je to bio?
Poznati srpski muzičar doživeo je strujni udar na bini 2013. ko je to bio?
 
Па је Бед копи направио култну песму мајкрофон чекер (па сваки лажни чекер ко свиња буде печен).

Без све шале, од струје у микрофону може и да се рикне.
 
Vrh