Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

haha da da jedan od odomacenih termina na forumu a ima ih jos par :) Stim sto je Petlja Radnicka stvarno petlja :)
 
Igor":3994shs2 je napisao(la):
solecar":3994shs2 je napisao(la):
Da li postoji mogućnost da se postavi da se neka tema vidi na dva mesta?
Sta imas kao ideju posto je moguce postaviti globalne teme koje su vidljive i na drugim podforumima i sl.

Mislio sam da se stavi da teme „Фидер-линије БГ:воза” , „Идеје за ширење београдског трамваја” , „Tramvaj za Stepu i Kumodraz” , bude vidljivo i u okviru dela „Javni gradski saobraćajni prevoz”. Zatim da tema „Filip Vukša - Prijave, dopisi resenja” bude vidljiva i u okviru „Imamo Plan - uticajna grupa“ , da tema „Udruženje Ljubitelja Javnog Prevoza ( ULJJP ) 1.3.2012“ dobije svoje mesto (bude vidljiva i tamo) u okviru dela „Građanske inicijative i udruženja“. Da se teme „BelgradeMaps.com“ i „Nova Mapa Gradskog Prevoza“ spoje u jednu temu pod nazivom „Nova Mapa Gradskog Prevoza (BelgradeMaps.com)” i da bude vidljiva i u okviru dela „Javni gradski saobraćajni prevoz” i u okviru dela „Imamo Plan - uticajna grupa“.

Takođe , mislio sam da otvorim novu temu u okviru dela „Javni gradski saobraćajni prevoz” pod nazivom „Renumeracija linija gradskog prevoza“.

Takođe , mislim da bi trebalo da na index stranici foruma zamene mesta delovi „Građanske inicijative i udruženja” i “Ostale diskusije”.
 
Dosta toga :)

Moracu da proverim sa kolegom koji je tehnicki oko foruma upuceniji da li je tako nesto moguce.

Tema o renumaraciji nije losa ali se delom poklapa sa temom Gradske linije javnog saobracaja - Predlozi, resenja i temom Ideje za nove linije / izmene postojećih linija JGPP
 
Igor":3jfe255u je napisao(la):
Tema o renumaraciji nije losa ali se delom poklapa sa temom Gradske linije javnog saobracaja - Predlozi, resenja i temom Ideje za nove linije / izmene postojećih linija JGPP

Da li onda uopšte da otvaram temu?
 
Pa mislim da ne vec da se prica o renumeraciji prebaci u "Ideje za nove linije / izmene postojećih linija JGPP" posto se pominju izmene i nove linije.
 
Predlažem da se tema "Saobracajni propisi za JGP -javni gradski prevoz" spoji sa temom "Veliki propusti u JGPP".
 
Igore
Odgovorio sam ti na PM ali mi umesto u Poslate poruka otišla u "Za slanje"
Nigde se ne spominje da li ti je prosledjena kao ni razlog zašto, ako nije
 
Upravo tako poruka stoji u odeljku "za slanje" dok je primalac ne procita. To je dobro posto ti daje do znanja da je neko kome si je poslao zaista i procitao ;)
 
Pretpostavo sam ali deluje malo nejasno dok se ne upozn as sa tim , ovako izgleda kao da je draft, tj slanje odbijeno, a pošto mi net večeras zakucava nisam bio siguran da li je možda u tome problem, hvala u svakom slučaju.
 
U principu i jeste neka vrsta draft-a tj moguce je da editujes poruku nisam siguran tacno u kom intervalu (oko 15min) pre nego sto je drugi clan foruma vidi.
 
Игоре, слажеш ли се да у Релаксу отворим тему: Коментари на актуелна политичка дешавања - домаћа и светска.
Пошто смо склони ка томе да у скоро свакој постојећој теми за час склизнемо у сферу политике мишљења сам да би ова тема допринела растерећењу свих других.
 
Ипак ћу ја отворити овакву како сам је именовао. Ове што си навео нису исто, две су економске а једна баш финансијска
 
solecar":2gc6twwq je napisao(la):
Igor":2gc6twwq je napisao(la):
solecar":2gc6twwq je napisao(la):
Da li postoji mogućnost da se postavi da se neka tema vidi na dva mesta?
Sta imas kao ideju posto je moguce postaviti globalne teme koje su vidljive i na drugim podforumima i sl.

Mislio sam da se stavi da teme „Фидер-линије БГ:воза” , „Идеје за ширење београдског трамваја” , „Tramvaj za Stepu i Kumodraz” , bude vidljivo i u okviru dela „Javni gradski saobraćajni prevoz”. Zatim da tema „Filip Vukša - Prijave, dopisi resenja” bude vidljiva i u okviru „Imamo Plan - uticajna grupa“ , da tema „Udruženje Ljubitelja Javnog Prevoza ( ULJJP ) 1.3.2012“ dobije svoje mesto (bude vidljiva i tamo) u okviru dela „Građanske inicijative i udruženja“. Da se teme „BelgradeMaps.com“ i „Nova Mapa Gradskog Prevoza“ spoje u jednu temu pod nazivom „Nova Mapa Gradskog Prevoza (BelgradeMaps.com)” i da bude vidljiva i u okviru dela „Javni gradski saobraćajni prevoz” i u okviru dela „Imamo Plan - uticajna grupa“.

Takođe , mislio sam da otvorim novu temu u okviru dela „Javni gradski saobraćajni prevoz” pod nazivom „Renumeracija linija gradskog prevoza“.

Takođe , mislim da bi trebalo da na index stranici foruma zamene mesta delovi „Građanske inicijative i udruženja” i “Ostale diskusije”.


Da li je urađeno nešto po ovom pitanju i ako jeste da li je uopšte izvodljivo?
 
Cekao sam Mihajla da pitam ali nikako se nismo nasli online pa da proverimo. Moguce je da tema bude globalna ali onda je vidljiva na svim forumima bas kao ova "forum, sajt..."

Spojio sam temu Nova Mapa gradskog prevoza sa Belgrade Maps tako da je sada aktivna samo Belgrade maps viewtopic.php?f=31&t=2964

Za temu o renumeraciji nisam siguran koliko je dobro da se rasplinjavamo pored bas posecene i teme sa dosta postova viewtopic.php?f=18&t=1578
Mozda da joj malo promenimo naziv?

Za sada mislim da je bolje da ostane sadasnji redosled podforuma.

Hvala na svim sugestijama
 
Za temu o renumeraciji smo se ranije složili da je ne otvaram.
 
Samo da se pohvalim da se osećam počastvovano što je neko posvetio svoje verovatno dragoceno vreme da se registruje na ovaj forum samo da bi me izvredjao u privatnoj poruci :)
 
Није ваљда? А чиме си га "изазвао"?
 
Па и није ти баш за дивљење ("аватар")!?!?
 
Vrh