Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Da li se još nekome dešava da ima problem prilikom pohvale posta? Meni se to dešava samo sa gornjim dugmetom , dok dugme na dnu posta odlično funkcioniše.
 
Boco koristim forum na vise razlicitih racunara i koji su bili kombinovano na ubuntu i win os i nisam imao slicnih problema sa tim dugmencetom.

Da li jos neko ima slican problem.
 
Мени се уопште не види доње плус дугме. Користим Гугл Хром.
 
boca-ica":2sm9fzif je napisao(la):
Da , dugme za ,,lajkovanje,, - pohvalu -( koristim uglavnom donje)
Cesto se otvora prozor za neku sportsku kockarnicu (pregled tarifa i rezultata)
Sobzirom da sam na Ubuntu 13.4 :) Siguran sam da nije problem na racunaru
vec se nesto prikacilo ,,sajtu,,
malo uzbune Zvvrrrrrrrr . . . :laugh: :lool: :laugh:

evo sta tacno iskace :dil:
http://www.bet365.com/home/FlashGen4/We ... 0881723126
http://vube.com/RUVEXMUSIC/8NDmWT8TUx/L/vote?t=s
http://www.thesettlersonline.com/en


то је теби проблем до програма за интернет. неки ад вирусчић ти се прикачио. имао сам и ја сличан проблем са компом на послу, док ми АВГ није сам нашао вирус. са осталим комповима немам таквих проблема

sizif":2sm9fzif je napisao(la):
Мени се уопште не види доње плус дугме. Користим Гугл Хром.

чачкај мало подешавања и очисти кеш меморију. мени се види у Хрому
 
Lepo kaze Johnny a ja predlazem i jedan super refresh sizifu na CTRL + F5
 
Igore, šta misliš da se otvori recimo tema u okviru sekcije projekti u izgradnji koja bi se bavila svim onim ne tako krupnim stambenim ili poslovnim zgradama u izgradnji. da se recimo ne otvara za svaku novu stambenu zgradu nova tema. Nešto kao razni projekti.
 
Pa cini mi se da je tema razni projekti bas za to namenjena, za manje projekte svih namena.
 
Pa u principu si je i pomenuo, misilm da bi razdvajanjem napravili prakticno dupliranje. Nesto slicno smo imali sa tri teme o slaviji :) Koje su sada spojene u jednu
 
Generalno pitanje , a i ideja , za moderatora Igora i mog kolegu Zorana Đorđevića - sve ove objekte u miloj nam i dragoj otadžbini i širom belog sveta , ipak , grade naše kolege i prijatelji . Živi ljudi .
Zašto ih ne bismo pozvali da se oglase u fazi izgradnje i podele sa nama iskustva , moguće i povezivanjem svojih profila na LINKEDIN ?
Time bi i pitanje kvaliteta radova EXING-A bilo personalizovano - firma bi dobila svoj lik kroz ljude koji rade za nju , otvorila bi se mogućnost proširenja foruma razmenom iskustava I kontakata o izvođačima I isporučiocima opreme ... Mene opet s druge strane , a iz iskustva ne verujem da ću dobiti odgovor na to :) , zanima način doobijanja ugovora na Kontiju...

p.s.
I mala digresija - mislim da bi ova moja diskusija bila pre topic za neku opštu oblast foruma , mesto za pravila foruma , sugestiju , diskusiju sa adminima ....
 
Izvini ne stigoh da odgovorim i na pitanje. Veceras cu.
 
consaldra":2qwuriue je napisao(la):
Generalno pitanje , a i ideja , za moderatora Igora i mog kolegu Zorana Đorđevića - sve ove objekte u miloj nam i dragoj otadžbini i širom belog sveta , ipak , grade naše kolege i prijatelji . Živi ljudi .
Zašto ih ne bismo pozvali da se oglase u fazi izgradnje i podele sa nama iskustva , moguće i povezivanjem svojih profila na LINKEDIN ?
Time bi i pitanje kvaliteta radova EXING-A bilo personalizovano - firma bi dobila svoj lik kroz ljude koji rade za nju , otvorila bi se mogućnost proširenja foruma razmenom iskustava I kontakata o izvođačima I isporučiocima opreme ... Mene opet s druge strane , a iz iskustva ne verujem da ću dobiti odgovor na to :) , zanima način doobijanja ugovora na Kontiju...

p.s.
I mala digresija - mislim da bi ova moja diskusija bila pre topic za neku opštu oblast foruma , mesto za pravila foruma , sugestiju , diskusiju sa adminima ....

Pozdrav jos jednom. Ako mislis na Zorana Djordjevica iz Yu Builda on nema veze sa Beobuild sajtom ali smo se svojevremeno upoznali. Inace ideja o vecem ucescu ljudi iz struke je odlicna kako licno a tako sto da ne i kompanijski.
 
Igore,
Šta misliš da otvorimo temu Neobični Hoteli ?
Gledao sam na netu ima jako interesantnih hotela.
 
Napiši poruku

Zahtevani korisnici koje želite da dodate ne postoje.

Za:
Igor


Ako možeš, obriši mi post u temi o prokopu, kasno sam ukapirao da je Džoni sa istog sajta kopirao vest. Hvala
 
Upropaštavate ovaj sjajan forum svojim politikanstvom, spinovanjem i klasičniom trolovanjem.

Igore, ovo se otrglo kontroli.
Preduzmi nešto dok ne bude kasno.
 
Na mnogim temamama u nizovima bez i jednog napisanog komentara tog ili još nekog čl. BBa
nalaze se postovi sa

u šta se pretvara BB ?
u neke dnevne novine - jel nam to treba

Nemam ništa protiv ako se se citira vest kao do sada
pa se ispod iznese pozitivan ili negativan mišljenje-stav onda je uredu
al lepiti ih ko plakate je naj običnija degradacija foruma
takve postove-plakate brisati :!:
 
Meni lično to odgovara, jer čitam samo 2-3 dnevna lista i onda ovakvo ukazivanje na nešto zapravo nije loše. Mnogo toga ne bih saznao da kolege nisu iznele ovde.
 
Hajde da se ovde i drugi izjasne protiv plakatiranja foruma
pa i po pravilniku BBa
forum služi za otvorenu razmenu mišljenja izmedju njegovih članova
a ne samo za čist ,, copy and paste,, iz dnevnih novina :twisted: :rant:
 
не знам, мени је нормално да се поставља вест са линком ка истој. е сад, вест ће некада да изазове неки коментар, некада неће, али чланови бивају информисани о дешавањима везаним за неку тему. мене више нервира превелики утицај политике (не новина ;)) на овом форуму. не може више ниједна тема да прође без уплитања политике, политичара и политичких партија
 
Sta znam meni te postavljenje vijesti nesmetaju dok god se postavljau u odgovarajuce teme cak mi olaksava procitam pocetak ako me interesuje kliknem na link ,Inace nekad je bigvlada punio forum viejstima.Dobro je da se to nadje i za arhivu da imamo na jednom mjestu lupetanja politicara
 
Vrh