Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

То пише, али не пише ко је коме дао (дакле не пише да сам ја тб нпр дао плус), то си написао горе.
 
Nisam mislio bas ko kome, pogresno sam se izrazio, nego uopste se ne vidi dal je neciji post pohvaljen..

Sent from my LG G2
 
a06ebffd12d38cc36bff6474e6e2a7d4.jpg
7e16e4604cee2b20f8fc80141345163d.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije lajk na tapatalku je interni tapatalk lajk dok su pohvale postova uvedene na forumu vidljive i mogu se dati kroz klasican internet pretrazivac.
 
A jel postoji sansa da se otvori klasican sajt preko mobilnog, kao sto je moglo ranije?

Sent from my LG G2
 
Ne, posto je sajt sam po sebi responsive u potpunosti tako da se on preslozi u svakom slucaju.
 
Ok, onda je logican sled da se ubaci ta opcija i preko mobilnog sajta.

Sent from my LG G2
 
Пуно здравља, среће, пословног успеха, пара и све оно најлепше што сте пожелели својим најближима, у Новој 2016. години вам желим :vops:
 
Ne znam dal je to samo kod mene, ali broj postova ispod username-a se ne menja. Stoji na 88 i kad udjem u profil klikom na ime opet pise 88 i u user control panel isto 88 i tek kada kliknem na show your posts napise 92. Meni ne smeta previse ali to je neki bug pa da prijavim.

Edit: sa ovim postom je pomerio na 89 a u show your posts na 93
 
Mislim da je neki bag u pitanju. Videcemo da se i to sredi
 
Игоре, да ли је до форума? Наиме, често ми тражи да се поново пријавим. Означим варијанту да ме пријављује при свакој посети.
Ово ми се не дешава, например, на ссц.
 
hm to vec ne bi trebalo da je problem sem ako ga jos neko ne prijavi sobzirom da mi se to nije desavalo ni sa test nalogom a ni sa ovim koga koristim kao admin i ucesnik na forumu.

Mozda ukoliko ti pretrazivac automatski po svakom zatvaranju tj kraju rada brise kolacice mada bi ti se to onda manifestovalo i na ostalim sajtovima.
 
Ако може ти среди, ако не, нека остане овако.
 
Ne mora da znači da je do uređaja i do brisanja kolačića. Znam da nema neke preterane veze , jer mi se sa ovim sajtom nikad nije dešavalo , ali se dešavalo kada preko mobilnog pristupam pojedinim drugim sajtovima koji traže registraciju , da bez obzira što odaberem opciju da sam stalno prijavljen , traži svaki put kad pristupam da se logujem.
 
kad hoću da postavim sliku izbacuje ovo:
Greška
Fajl je prevelik: IMG_0628[1].JP
-slikam s iPhone 4s i da hoću ne mogu da smanjim veličinu na njemu...jel ima neko predlog ?
 
Maksimalna velicina je definisana u megabajtima i iznosi 3MB dok rezolucija nije ogranicena ali svakako delom uslovljena velicinom u megabajtima. Nisam upucen u apple telefone ali mi je cudno da ne moze da se podesi manja rezolucija. Jedna od opcija je da se fotografije prebace na racunar i tu odradi resize.
 
Vrh