Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Све хоћу, а никако да питам, шта доноси опција праћења одређених чланова?
 
relja":2z8y4e1j je napisao(la):
Probao i sa desktopa i sa laptopa (izvukao i kabl i bateriju), restartovao ruter... :D

Vrati podesavanja u BIOS-u na default i izvadi bateriju sa maticne...:)...a o piratskom Windowsu necu ni da pricam...:) :grand:
 
A pre toga iskljuci osigurace za struju u stanu :p
 
Znate šta je Seka Sabljić u Maratoncima rekla za ton flim?

E, isto i za ovaj "search engine" :D
 
Pa u sustini i nije toliko los ali ako ti google lakse nadje onda moze i tako
 
Ma ok, naravno da i on ima svoju logiku, i naravo da i ona može da se "provali", ako čoveka ne mrzi da isprobava kombinacije za pretragu.
Par puta nisam mogao da nađem temu na forumu za koju znam da postoji, ovoga puta sam se baš bio zainatio.
 
Pretraga je odlicna kada hoces po imenu korisnika da nadjes nesto i sl. dosta fino filtrira
 
Hvala na javljanju sredjeno je sada i ne registrovani korisnici mogu da vide fotografije okacene na bb server sto je omoguceno bilo na svim podforumima nego mi je ocigledno promakao regionalni razvoj.
 
Trebalo bi uvesti ograničenje sa brojem slika po postu. Ranije je to možda zahtevalo dodatni napor ali sad sa novim sistemom gde se slike hostuju na samom forumu je pravi trenutak za to. Nemamo svi i5 procesor i hyperX memoriju, pa kad neko stavi preko 20 slika u jedan post, sve se zaledi ili radi mnogo sporije.
 
Ili ako ima neki plugin da automatski pravi verziju za sajt koja ne treba da bude šira od 960px, sa tekstualnim linkom ka originalnoj slici.
 
Stavljeno je upravo 35 fotografija po postu dok su thumbnailovi sirine oko 1000pix a ukoliko je fotografija veca onda je na nju moguce kliknuti kako bi se otvorila puna rezolucija. Vazno je da napomenem da su thumbnailovi u odnosu na resize od pre nadogradnje foruma zaista manji u velicini fajla a ne vizuelno umanjena puna rezolucija koja se ucitavala i cesto odugovlacila otvaranje strane pogotovo ako ima vise fotografija na strani.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=360860#p360860:86dwakxd je napisao(la):
tragac » 02 Dec 2015, 17:21[/url]":86dwakxd]Trebalo bi uvesti ograničenje sa brojem slika po postu. Ranije je to možda zahtevalo dodatni napor ali sad sa novim sistemom gde se slike hostuju na samom forumu je pravi trenutak za to. Nemamo svi i5 procesor i hyperX memoriju, pa kad neko stavi preko 20 slika u jedan post, sve se zaledi ili radi mnogo sporije.

Meni se uvek činilo da se stranice sjajno učitavaju kada se slike stave u spojler. Tek kada se klikne na spojler onda zavisi od brzine računara ili interneta. I stranice su dosta preglednije. Ovako kada neko citira post sa slikama i još ako je to poruka iznad, izaziva haos.
 
Preporuka je svakako da se postovi za nizom fotografija stave u spojler.
 
колико се сећам, то се нешто пре пет година поштовало, па после ништа
 
Шта се добија брисањем "колачића"?
 
Ukoliko ti je pretrazivac podesen da pamti kolacice, kada ih obrises potrebno je da po brisanju ponovo ukucas korisnicko ime i sifru za pristup forumu.
 
Bilo bi dobro da se napravi razmak izmedju ponudjenih opcija
Beobuild.rs. Facebook , tri crte, Forums
ne znam kako je drugima na ( daleko manjim) telefonima
al ja na tabletu... po nekoliko puta moram da stiskam , ne bi li potrefio željenu opciju
(nemamo špagete umesto prstiju)
a to iritira i značajno umanjuje zadovoljstvo izlaska na beobuild
pa mozda moze da se to malo opravi :?:
 
Stavio sam na spisak predloga videcemo verovatno je i to moguce malo doterati ;)
 
Ne znam jel neko pitao ranije ovo, da li postoji opcija da se na androidu otvori full site kao sto je moglo ranije, a vise ne moze. Cak i kad idem na opciju open desktop site, otvara mi mobilni..
Na primer smeta mi sto na mobilnoj verziji ne moze da se zahvali i ne pise ko se kome zahvalio na post, toga takodje nema na tapatalku.

Sent from my LG G2
 
Не пише ко је коме дао + ни у једној верзији овог форума, то имају гсп форум и ссц.
 
Vrh