Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Kako sada izgleda, refreshnite preko ctrl+f5
 
Stevo, šta uradi sa forumom?

Otišao je nekih 10, 20 piksela u desno i bzvz mora da se skrola na desno za toliko.
 
shmeksi":ffrnw21z je napisao(la):
Stevo, šta uradi sa forumom?

Otišao je nekih 10, 20 piksela u desno i bzvz mora da se skrola na desno za toliko.
opušteno, testiram na max minut-dve neke izmene ;) sada je opet ok, uvideo sam gde su bugovi i sl.
 
Ok, onda utisci, super je header i sam izgled, deluje modernije, ali fale linkovi ka glavnoj strani beobuilda + nacentriraj tako da ne mora da se skroluje po horizontali.

p.s. opet ima malko da se skroluje po horiyontali, ali je to već zanemarljivo, vidim i linkove ka vestima, projektu :kk:
 
Ja imam jedno pitanje!
Podesio sam svoje vreme na centralno evropsko, ali uvek me obavestava da su poruke stigle sat vremena kasnije.
Tj kad posaljem poruku u 15:00 napise da je poslata u 16:00. Zasto je to tako??
Da niste vi podesili sajt na GMT ???
 
Meni vreme uredno pokazuje, a kao vremenska zona mi je postavljena 00 GMT.
 
Kako rešiti problem sa vremenskim zonama, mini tutorijal

28a5b80.gif
 
Bilo bi lepo kada bi neki bogati( ili obicni smrtnici kao mi) ljudi mogli da doniraju novac na ovaj sajt kao sto to radi wikipedia, pa bi onda Steva npr mogao taj novac da uplati kao pomoc izbeglicama ili deci sa Kosova. :kk: Naprimer da se jednom godisnje novac uplacuje.Dosta bi se novca skupilo za godinu dana, jos ako nekolicina vas zna neke bogatije ili imucne ljude time bolje.I jos bi tu i dosta prosecnih gradjana uplacivalo.Jos kada bi to malo potegli preko beogratske hronike tako bi ljudi vise znali za ovaj nas human cin.
A ti si Stevo ovde glavni tako da mi se cini da bi ti mogao nesto da izdejstvujes po pitanju toga.Samo treba imati volje nista vise.
 
Pa i ja se slažem sa činjenicom o uplaćivanju novca, ali mislim da to uplaćivanje novca ne bi trebalo da ide na Kosovo. Ne vidim vezu između misije beobuilda i unutrašnjim problemima susedne nam zemlje. Bolje da se npr taj novac ako već treba da se distribuira nekako, distribuira na neke stvari iz Beobuild radionice... Poput GSP gerile itd.... Od čega će imati koristi ljudi koje zanima Beograd, a i sami beograđani, a ne neko ko nema više gotovo nikakve veze niti sa Beogradom, niti Srbijom uopšte.

Ovime se unapred izvinjavam onima koji će se osećati uvređenim ovim mojim stavom.
 
Pa u neku ruku si u pravu, ali ne zaboravi da ima dece u beogradu koja su sa kosova i koja su pritom izbeglice.Ili bi cak mogli da stave vise donatorskih racuna, jedan da bude npr za siromasne u beogradu ili za nezbrinutu decu, jedan da bude za obnavljanje fasade neke velike zgrade, npr Dom omladine samo je donji deo obnovljen,I td i td Ili nek neko da sve predloge za sta bi novac bio utrosen pa da glasamo. :kk:
 
hahaha samo da se opet ne stvore lobiji... beobuild(vizijsko) glasanje LOL
 
E stevo a jel postoji mogućnost da nam omogućiš da nekog korisnika stavimo na ignore i da ne vidimo ništa sta je pisao?U tom slučaju bi onaj ko hoće da se pegla sa nekim mogao to dokle god im ti dozvoljavaš a mi bi mogli da se bavimo temama na sajtu bez uznemiravanja?Ukoliko je tako nešto moguće bilo bi super.Hvala :)
 
bgexplorer":tftqbaf1 je napisao(la):
E stevo a jel postoji mogućnost da nam omogućiš da nekog korisnika stavimo na ignore i da ne vidimo ništa sta je pisao?U tom slučaju bi onaj ko hoće da se pegla sa nekim mogao to dokle god im ti dozvoljavaš a mi bi mogli da se bavimo temama na sajtu bez uznemiravanja?Ukoliko je tako nešto moguće bilo bi super.Hvala :)
Ne moze :) Zato junacki citajte i ono sto vam se ne svidja :)
 
Sve pohvale za redizajn :) Iako mi se možda malo više sviđa prethodni baner... Ne može niko bolje od grupe entuzijasta, očigledno :)
 
Kul je skroz, svaka cast. Ona fora sa loadovanjem dokle se stiglo sa gradnjom/renoviranjem najbitnijih gradjevina/ulica je super.
:kk:
Jedino mi se vise svidjao stari font na naslovnoj strani.
 
Све похвале за труд и резултат!!!:kk:
С тим што би било лепо да ставите азбуку (ћирилицу) под ,,дифолт", а остало по избору корисника...то ми је велика, сад баш размишљам и једина замерка...дизајном сам изузетно задовољан!!!
 
:gobb: :gobb: :gobb:
Супер :) И слажем се са ретардињом, било би лепо да буде ћирилица по дифолту :)
 
Kritika o cirilici je prakticno od samog pocetka ali pokusacu da vam dam dva razloga koja mislim da opravdavaju upotrebu latinice. Dakle radi se o tome da sajt pored posetilaca iz Srbije kojih je naravno najvise posecuje dosta nasih ljudi iz dijaspore, a mnogi sticajem raznih okolnosti nisu najbolje upoznati sa cirilicom tacnije znaju je ali im predstavlja problem. Takodje posetioci iz susednih zemalja bivse SFRJ takodje razumeju bolje latinicu. Latinica je ukoliko zelimo da svima sajt bude lako citljiv ipak najbolje resenje dok bi pravljenje novog taba i za cirilicu bilo i tehnicki zahtevno.

Hvala na razumevanju i hvala na pohvalama za redizajn :vops: :gobb:
 
Управо сам због људи који се (на жалост) не сналазе добро са ћирилицом и поменуо да се за њих као мањину поред дифолт ћирилице стави опциона латиница, као и превод на енглески...нисам ја помињао укидање латинице...
Тиме би сајт добио још већу дозу озбиљности...и дошао до перфекције јер поред тога стварно немам никакве замерке, јако сам задовољан и уживам боравећи овде...чисто конструктиван и добронамеран предлог...
 
retardinjo":ywga04hu je napisao(la):
Управо сам због људи који се (на жалост) не сналазе добро са ћирилицом и поменуо да се за њих као мањину поред дифолт ћирилице стави опциона латиница, као и превод на енглески...нисам ја помињао укидање латинице...
Тиме би сајт добио још већу дозу озбиљности...и дошао до перфекције јер поред тога стварно немам никакве замерке, јако сам задовољан и уживам боравећи овде...чисто конструктиван и добронамеран предлог...
Meni se sviđa ovaj predlog i podržavam ga. Ne bi trebalo da bude prepreke da ćirilica bude po difoltu a ko ne ume da čita neka prebaci na latinicu ili engleski.
 
Vrh