Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Aha, znas moga druga Boru sa kojim sam ja isla zajedno u gimnaziju... :) lepo lepo..
btw, pozdravila sam ga :) ...pa ja sam mu i otkrila beobuild pre par godina...hihi
 
Na znam za ostale, ali meni 10-ak dana nije bio moguc pristup na Beobuildu... Javljao mi je gresku pri otvaranju istog... :(

Da li admini mozda znaju nesto o tome?
 
koju gresku ti je prijavljivao posto je koliko znam sajt radio najnormalnije. Posle nedavnog prebacivanja sajta na novi server nismo uocili bilo kakav problem i nedostupnost sajta. Ako je jos neko imao slicnu situaciju u skorijem periodu bilo bi dobro da nam javi kako bi videli o cemu se radi.

Hvala na javljanju :kk: ;)
 
Moram da se žalim na search opciju, koja khmm, ne služi svrsi. Do sad sam izbegavao da je koristim iz dolenavedenioh razloga, ali danas mi je baš trebala.

Naime, ako tražim temu o štampanim medijima i ukucam štampani mediji, ništa mi ne izbacuje, tema se pojavljuje samo ako ukucam Štampani mediji. Ne verujem da će svima ovo pasti na pamet.

Slučaj drugi: metro na vodi - metro na vodi i Metro na vodi ne daju rezultate, treba ukucati "Metro na vodi".

Dešava se i da se pravilno ukuca ime teme i ona opet ne bude ne prva nego čak ni u vrhu liste pogodaka.

Mislim da bi malo liberalnija politika pomogla većem broju ljudi da nađe ono što traži, ovako je to veoma diskutabilno.
 
^^ Pogledaću kakve su googleove varijable kada je u pitanju search pošto to ide preko njih, skripta za forum je kriminalno jednostavna ali isto tako jako brza + stabilna, samo search je tugica pa sam morao preko google searcha da idem. Kao što rekoh pogledaću! :)
 
@Igor

Sad mi radi bez problema, izgleda da je bilo do mog neta... Izvinjavam se ako sam uneo neku pometnju...
 
Sad sam gvirnuo u grupe korisnika foruma (mod, adm...), i poslednja je prosto fantastična, apsolutno zaslužuje posebnu pažnju!!! :D :cool: :gobb: :o :gobb: :gobb: :gobb: :lol: :lol: :lol:
 
GOJE":2m0z6v4q je napisao(la):
Sad sam gvirnuo u grupe korisnika foruma (mod, adm...), i poslednja je prosto fantastična, apsolutno zaslužuje posebnu pažnju!!! :D :cool: :gobb: :o :gobb: :gobb: :gobb: :lol: :lol: :lol:
bwahahahahahaha.....e ulepšali ste mi dan i ovim poduhvatom, ali i člankom o priobalju.

Da li ste možda došli u posed nekog video klipa, ako je takav i psotojao?
 
^^ In the brig - U zatvoru :violina: :D

@shmeksi, nažalost nema video klipa :(
 
^^ samo sam ponovo ubacio google search kodove u telo sajta, izgleda da je malo drugačiji. Malo sam čitao o tome izgleda da google search ustvari ne podržava case sensitive pretragu kao standardnu pa me čudilo zašto je pre tako bilo.
 
Morao sam ovde da komentarišem vest sa naslovne strane:

Ambiciozan plan po kom je obnovljeni Avalski toranj trebao da ponovo poželi dobrodošlicu svim posetiocima 29. aprila ove godine, na dan kada se navršava deset godina od njegovog rušenja tokom NATO bombardovanja, ipak neće biti ispunjen.
a prevod:

The ambitious plan to open reconstructed Avala tower on April 29th, the day when it was savagely destroyed during NATO air raids 10 years ago, won’t be realized.
Mislim da ovako tendenciozan prevod treba da stoji u Kuriru, a ne u nekom ozbiljnom mediju kao sto je Beobuild. Stvarno sam se zacudio ovako necemu. Ma sta mi mislili o NATO bombardovanju (koje sigurno nije bilo "civilizovan" cin), ovako nesto jednostavno nije u redu. Ja da sam stranac, ne bih ovaj sajt vise ozbiljno shvatao zbog ovakvih reci.
 
Mislim da nema potrebe ulaziti u pojedinacno i licno shvatanje tog cina (rusenja tornja) svakog od nas ali sobzirom da je u pitanju prevod koji je zvanicno objavljen apsolutno prihvatamo kritiku jel licni stavovi koji nikako nemaju veze za tematikom sajta mogu dovesti do ovakve situacije

Pozdrav ;)
 
^^ Da, da ok, komentarisao samo da je engleski prevod bitno drugaciji od srpskog originala. :) Hvala!
 
Ja imam problem sa ovim
293xdfl.png


i svaki put moram da napišem neku glupost pa submit pa edit.Smara.
 
^^ prokleti internet explorer, uvek mora nešto da se prilagođava njemu iako radi u svim ostalim browserima, gledaću da sredim... uh kako mrzim taj browser.
 
čudno, meni radi, skoro pa sa istom softver-konfiguracijom

35lw7wx.jpg


jel si probao teški refresh, odnosno ctrl+f5 ?
 
Probao isto je.Ni ja ga baš ne volim ali da bi pristupao banci on line i to moram da ga koristim.U svakom slučaju koristiću ga ovako nema veze.Hvala.
 
bgexplorer":2gqm571o je napisao(la):
Probao isto je.Ni ja ga baš ne volim ali da bi pristupao banci on line i to moram da ga koristim.U svakom slučaju koristiću ga ovako nema veze.Hvala.
nema šta hvala ćao, probaću da vidim u čemu je problem :) Jel ti je to zadnja verzija Internet Explorera (8.0) ili neki RC od raznih buildova windows 7ice?
 
Mislim da je zadnja.ali sačekaj da proveri.instaliraću ga ponovo pa cu ti javiti,napisati.

Windows 7 Beta cannot install Internet Explorer 8 final
Posted March 20th, 2009 in Windows
The final release of Internet Explorer 8 has been made available today. I'm currently running the beta version of Windows 7 and downloaded the IE8 version for Vista, thinking it would be the correct version. I was surprised when I went to install it that the message "Internet Explorer 8 is not supported on this operating system" as shown in the screenshot below.


So I went back to the Internet Explorer 8 download page and noticed an "Attention Windows 7 Users". Clicking that revealed the following message:

"We're sorry, but you won't be able to download Internet Explorer 8 for Windows 7 Beta at this time

"Windows 7 Beta already includes a pre-release candidate version of Internet Explorer 8 that is optimized for that release. Windows 7 enables unique features and functionality in Internet Explorer 8 including Windows Touch and Jump Lists which require additional product tests to ensure we are providing the best Windows experience for our customers. We will continue to update the version of Internet Explorer 8 running on Windows 7 as the development cycles of Windows 7 progress and plan to include the final version of Internet Explorer 8 in the release candidate version of Windows 7 later this year. For the latest information on Windows 7 visit the Windows 7 site."

A little surprising that they won't let it be installed but never mind; I don't use Internet Explorer anyway but was just interested to see if all my sites rendered correctly in the final version of IE8. I'll just have to install it into one of my test virtual machines instead.

instalirao sam mozillu i problem rešen.
 
Ja imam isti problem. Probao sam sa IE 6 i IE 8. Mislim da 7 nije problematicna.
 
Vrh