Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Игоре када планираш да банујеш са форума најмање два погана бота и зашто никад?!
 
Kakvo ti je ovo pitanje? Nisam razumeo šta si hteo da kažeš , jer me ovaj drugi deo rečenice zbunjuje.
 
siguran sam da je delija mislio na max15. A Drugi bot je pretpostavljam riobl.
 
Игоре, ниси ми одговорио на питање.
 
Odgovorio sam ti vec ranije svako za koga utvrdim se na forumu ponasa poput botova biti sankcionisan. Danas sam jedan post koji je sumnjivog sadrzaja obrisao.
 
Нисам те питао за постове који су ботовски већ за форумаше који их из дана у дан пишу овде.

Да ли ти заиста ниси утврдио ко су најмање два бота који праве спрдњу од читавог форума? И ако/када утврдиш да су ботови да ли ћеш их бановати?
 
Да ли си Игоре утврдио да су РиоБЛ и Макс15 ботови?
 
Kad utvrdite jesu li kazi te im
ocu i ja da malo budem bot :lool:
 
Pratim i njihove aktivnosti ali i ranije postove tako da ce svaciji postovi pa i njihovi sa sumnjivim sadrzajem biti obrisani a i banovani kada za to dodje vreme.
 
Тамо не желим више да пишем од како сам цензурисан и од како ботови могу тамо да зарађују дневнице. Реља, Пантограф и други се и даље одупиру тој лавини глупости, примитивизма, безобразлука, нељудскости... И успевају да је сузбију. Шта ће бити када и они батале работу, питање је за Игора.
 
steta. voleo bih da cujem tvoj stav o ovoj do sada neviđenoj otimačini.


a jel stf nesto ljut. nisam primetio prethodnih dana njegove postove
 
Delija":eybo156o je napisao(la):
.... како ботови могу тамо да зарађују дневнице....
to ...oću i ja da budem taj botabilan dnevničar :)
 
Ovom sajtu fale moderatori. Ne možeš Igore ti da kontrolišeš celokupnu aktivnost na forumu pa makar ceo dan sedeo na njemu.
Predlažem da Delija dobije moderatorska ovlašćenja. Dečko jednostavno ima njuh za botove. :D
 
tragac":sdov60g1 je napisao(la):
Ovom sajtu fale moderatori. Ne možeš Igore ti da kontrolišeš celokupnu aktivnost na forumu pa makar ceo dan sedeo na njemu.
Predlažem da Delija dobije moderatorska ovlašćenja. Dečko jednostavno ima njuh za botove. :D

Jedna reč: a to su dve reči:

Homer Jay za moderatora! :grand:
 
tragac":1b7hlqdy je napisao(la):
Ovom sajtu fale moderatori. Ne možeš Igore ti da kontrolišeš celokupnu aktivnost na forumu pa makar ceo dan sedeo na njemu.
Predlažem da Delija dobije moderatorska ovlašćenja. Dečko jednostavno ima njuh za botove. :D
Ја сам преке нарави, учесник многих жучних расправа овде и као такав нисам најсрећније решење за модератора. Хомер би био добар избор.

Игоре, докле си стигао са процесом утврђивања ботовске функције РиоБЛ-а и Макс15?
 
Mislim da je suprotno oravilima foruma sitirati post iznad i pisati post za postom umjesto editovanja istog (to kako bi se nabio broj postova ) riobl iako ga vise ne citam vidim post za postom
 
RioBL je opomenut pre svega zbog trolovanja tako da cemo videti kako ce se situacija sa njime razvijati.
 
Vrh