Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Igore kako da editujem moj post u temi imamo plan >OS Banovic Strahinja >posto su iz nekog razloga slike trajno nestale pa da vratim ono sto se moze vratiti
 
Игоре.
Постоји ли могућност доградње додељивања - (минуса) за постове за које сматрамо да су омашили или нам се не свиђају?
 
Postoji mogucnost ali to nije u planu da se uvede posto zelimo samo da damo mogucnost da se pozitivne stvari istaknu i na neki nacin nagrade dok negativne stavove treba ponekad i obrazloziti i kroz pricu istaci.
 
Ја бих често дао минус а не бих коментарисао.
 
Davanje negativnih (u ovom slučaju palac na dole) , zna da se i zloupotrebljava. Ja sam imao prilike da na jednom drugom sajtu zbog izkazivanja neslaganja uz objašnjenja i obrazloženja zašto je to tako , a koja se nisu svidela pojedincima , od tih korisnika dobijao konstantno minuse na svaki moj komentar , od trenutka kada sam im se "zamerio". Nakon toga sam i ja počeo da njima dajem minuse na svaki njihov komentar , i to samo sa jednom namerom , a to je da nateram administratore da to ukinu. Kako to nije pomoglo , jer su minusi i dalje ostali , došlo je do drugog efekta. To konstantno davanje minusa sa moje strane onima kojima sam se "zamerio" , dovelo je do toga da su dotični korisnici počeli da napadaju svaki moj post , ismevajući me (u stilu "da li si ti normalan") , komentarisali vesti koje sam preneo sa drugih sajtova (u stilu "kakve su ovo gluposti") ... Na kraju je to dovelo do toga da ti korisnici budu banovani sa sajta , zato što sam počeo svaki njihov odgovor na moj komentar da prijavljujem administratorima. Eto na šta sam bio primoran , samo zato što sam nekome argumentovano objasnio da za neke stvari nije u pravu. Više bih voleo da su ti ljudi pokušali da me sa kontra argumentima ubede da ipak nisam u pravu , nego način na koji su se ponašali , a samim tim i ja , jer nisam bio uopšte oduševljen što sam morao to da primenim , umesto da razgovaramo normalno.
 
Predlog da se spoje teme: „Приградски превоз у Београду„ i „Prigradske linije javnog saobracaja - Predlozi, resenja“ u temu “Prigradske linije javnog saobraćaja – predlozi i rešenja” , obzirom da se bave istom tematikom.
Predlog da se tema: “Нови мост: трамвај или метро?” preimenuje u „Most na ADI: tramvaj ili metro?“ , kao i da se tema „Нови мост: организација аутобуских линија” preimenuje u “Most na ADI: organizacija autobuskih linija“ , obzirom da taj most nije više nov , već je to sad postao Pupinov most , da ne bi dolazilo do zabune.
 
Добри предлози, с тим што сам за то да назив теме на српском буде на ћирилици.
 
Slažem se ovo za ćirilicu , samo što me je mrzelo da podešavam na kompjuteru za ovaj post , da mi tastarura kuca na ćirililici , pa da posle ponovo vraćam na latinicu , koju više koristim zbog posla.
 
Људи,

Срећна нам Нова година!

Осмех на лице.
 
solecar":1372xznd je napisao(la):
Slažem se ovo za ćirilicu , samo što me je mrzelo da podešavam na kompjuteru za ovaj post , da mi tastarura kuca na ćirililici , pa da posle ponovo vraćam na latinicu , koju više koristim zbog posla.
ctrl + alt, не може једноставније и брже :)
 
solecar":1qtagmbt je napisao(la):
Predlog da se spoje teme: „Приградски превоз у Београду„ i „Prigradske linije javnog saobracaja - Predlozi, resenja“ u temu “Prigradske linije javnog saobraćaja – predlozi i rešenja” , obzirom da se bave istom tematikom.
Predlog da se tema: “Нови мост: трамвај или метро?” preimenuje u „Most na ADI: tramvaj ili metro?“ , kao i da se tema „Нови мост: организација аутобуских линија” preimenuje u “Most na ADI: organizacija autobuskih linija“ , obzirom da taj most nije više nov , već je to sad postao Pupinov most , da ne bi dolazilo do zabune.
Hvala na predlozima

Sve sam uradio kako je predlozeno spojene su teme i druge dve preimenovane ;)
 
Драги форумаши, нека вама и вашим породицама Нова 2015. година донесе пуно ЗДРАВЉА, пословног успеха, среће, жеља, пара и све оно што сте још себи и својима лепо замислили.
Уздравље нам свима било :vops:
 
Da se upisem u ovoj novoj 2015 Srecna Nova i da ostvarite sve planove i zelje
 
Kako mogu da označim teme koje hoću da pratim? Tražio sam ali nisam pronašao korisničku opciju koja to omogućava.
 
Ако си преко тапатока кликнеш на ону звездицу горе, преко компа нзм :)
 
Kada si u temi koju zelis da pratis potrebno je otici na kraj strane i pri dnu naci tekst i ikonicu "Praćenje teme" samo klikni na nju i to je to
 
Sjajno Somi :pob: :gobb:

Ovako nesto bi mozda moglo za avatar malo izvucen kontrast. Jedino mislim da ce morati malo resize ili moguce da ce forum uraditi resize.

16962564328ff0082405cbfh.jpg
 
Шоми, драго ми је да ти је успело да на аватару са гиф-ом имаш и Беобилд.рс Имаш укњижен плусићћћ.
Мени је успело онда само да ти на аватар, а као слику убацим Беобилд.рс

Јел си имао посебну дозволу :D да се попнеш на кров Беобанке ?
 
Па не баш :D Чувар није био расположен да нас пусти, па смо сачекали да заспи :D
 
Da li biste mogli da ubacite da u korisnički profil može da se unese facebook link? Imate neke suvišne opcije koje više niko ne koristi, kao što su ICQ broj, MSN (koji više ne postoji), AOL, Jabber adresa, i bilo bi dobro da imate i FB.
Evo, kako to izgleda na jednom drugom forumu.
avatar.png

Evo šta sve od opcija oni imaju. Ja bih ubacio čak i skajp, ako neko želi da ostavi takav kontakt, što da ne.
 
Vrh