Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Игоре, зашто на мом таблету испод "ника", после броја порука и од када је неко придружен, исписаних ђирилицом, пише "Has thanked:" и "Been thanked:"? Може ли се то исправити?
 
Рашо и код мене тако пише, а што каже Џони Ли, изгледа да није преведено. Мада, раније је било написано на српском :)
 
Игоре,
можда не би било лоше да даш краће објашњење за промену времена, пошто ће ето за сат и нешто да се враћају часовници један час у назад. Објашњење у стилу где се то ради, значи од "Корисничке контролне плоче" па на даље, корак по корак, то би многим члановима олакшало сналажење.
Наравно, ово би био и мали знак пажње према члановима форума да Беобилд мисли на нас :D :wink:

Благо Русима они одлучили да код њих нема више померања времена тј. трајно прелазе на зимско време, онако како је некада било. Чеси предлагали ткз. европској заједници још пре две године исто на враћање старог времена, али их Брисел одј.....о.
 
vazi provericu tacno pa postalvjam
 
Ukoliko vam je forumsko vreme posle prebacivanja vremena netacno potrebno je da u korisnickom kontrol panelu promenite sledece stavke

Ovo podesavanje je postavljeno za nasu vremensku zonu. Potrebno je iskljuciti "Daylight saving time".
clip.jpg
 
Игоре,ја сам 5-6 пута покушао да уђем на 12. страну теме о приватницима,али кад уђем не могу да одем доле и видим нови пост :bash:
 
Najnormalnije mi otvara tu stranicu i sa mog i sa test naloga. Probaj kada odes na tu stranicu da pritisnes ctrl+f5 to ti je super refresh. Javi kako je proslo
 
Sve pohvale za forum! Clanovi su postali kao pravi novinari, tj mnogobolji od njih ! Slike se kace kao imamo livestream ! Jos samo negde da se ubaci brojac posetioca za npr ceo prosli dan , vididm da ima bas dosta posetilaca ! veliki pozdrav Vlada
 
Нека врста бројача постоји на дну почетне стране форума:

Укупно има 30 корисника на вези: 9 регистрованих, 1 сакривени и 20 госта (основано на корисницима активним у последњих 5 минута)
Највише корисника на вези било је 174 дана 06 Сеп 2014 11:36 am
 
Игоре, мислим да је време да угасиш одавно непотребну тему о тендеру за трамваје.
 
Vrh