Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

To ce morati da saceka Stevu ili Mihajla pa kada ih ulovim mogli bi da se ponovimo
 
Видиш ти ни наш Игор није свемогућ.
 
Jel može da se postavi da kada udjem na neku temu prvi sledeći post bude posle mog poslednjeg ulaska? Ovako se gubi vreme
 
Upravo tako kliknes na malu zutu zvezdicu koja je postavljena levo od imena teme.
 
Често се деси да један клик проузрокује два поста. Да ли има везе са браузером, дешава ли се ово некоме ко не користи Оперу?
 
Forum hoce da bude malo sporiji pa kada se klikne neko ko je nestrpljiv klikne jos jednom na "posalji" pa uglavnom tako budu dva posta istog sadrzaja.
 
Meni se nikad nije desilo da ako kliknem dva puta , da mi izađu dva ista posta , već samo jedan. Ali ja ne koristim Operu za ovaj sajt ,već Mozzilu.
 
Vidim ja da ce morati da se poveca malo ta zvezdica pored posta :)
 
Igor":310vtca0 je napisao(la):
Forum hoce da bude malo sporiji pa kada se klikne neko ko je nestrpljiv klikne jos jednom na "posalji" pa uglavnom tako budu dva posta istog sadrzaja.

Зашто код мене пише "прихвати", а ти написао "пошаљи"?
 
Imas pravo rasho

U cirilicnoj verziji foruma pise "прихвати" dok je u latinicnoj "Posalji". Funkcija je ista i po pritisku klika bilo bi fino sacekati koji sekund da se forum opasulji i postavi post kako se sa vise klikova ne bi duplirao. Uglavnom je u tome problem sa duplim postovima
 
Игореo, а зашто тема Модернизација ГСБ-а, носи такав назив, ако тај ГСБ више не постоји!?
 
Verovatno je inicijalno po otvaranju teme bilo pogresno mada tema se ne tice samo gsp-a vec javnog prevoza grada. Ajde videcemo da je mozda i promenimo ne bi bilo lose cuti jos neko misljenje
 
И ја се чудим па какав је бре ово ГСБ...Хвала рашо што ми појасни :wink: :oops:
 
Vrh