Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

И даље ми измиче одговор коме је то, и зашто битно? Шта имаш од те информације? Кад ти буде послао доказе на пп, да ли ћеш га схватити озбиљније, и да ли ће ти његова писања бити кориснија?
 
@dejanbg88
moj predlog je da ubacujes i neke fotografije, posto samo tekst ubacujes. Tako se podize poverenje medju forumskim pucanstvom.
Probaću da poradim na tome. Problem je što ja nisam neki ljubitel fotografije, nemam ni 20 fotki u telefonu, a s'obzirom da sam inženjer kreativnost za te neke umetničke stvari poput fotografije mi je isključena. Nemam niti naviku da fotkam ni da se fotkam.

A što se tiče mog specifičnog načina obraćanja (direktno, u glavu, bez uvijanja) mislim da za ovih 1300 poruka na forumu nikog nisam uvredio, i nikad nisam pisao poruke tako da se neko oseti mizerno. Makar se nadam da je tako. A s' druge strane nadam se da sam bar nekog nasmejao i ulepšao dan ako ništa drugo zbog mog pristupa životu...

Svestan sam i da su me neki članovi i admin uzeli na zub i zbog mojih političkih stavova, i verujem da je to takođe jedan od razloga zašto me neki šikaniraju i zašto prema meni važe drugačija pravila.

Ali gledam na kraju da se ipak koliko toliko suzdržim od osetljivih tema, imajući u vidu da je na forumu dominantna jedna struja, dok je svega nekoliko članova otvoreno blisko razmišljanju koje ja zastupam, ali da to nikad neće poststi dominantan stav na forumu.
 
Eto, nema sklonost ka fotografiji, neće postavljati dokaze i rešen problem Goje 😊 nema šta da brineš...

Za jeftinije ulaznice... Uopšte mi naravno nije bitno da zaista šalje fotke i dokaze. Kažeš da ti nikad nije bio smešan, meni jeste, folirant je 🙂 al nisam kivan na njega...

Ispunjava ga da nas zeza iz nekog razloga, a ti mu samo doprinosiš... da imaš stav kao ja, dosadilo bi mu za par meseci i prestao bi 🙂

Let's leave it at that... 😉
 
Drzavni Sluzbenik domaca serija--->druga sezona--->preduzece Kosnica

Tamo mozete videti kako nastaje elitna ekipa poput ove koja vas ovde zamajava godinama. Masno su placeni da debelo zamajavaju po internetu
 
Probaću da poradim na tome. Problem je što ja nisam neki ljubitel fotografije, nemam ni 20 fotki u telefonu, a s'obzirom da sam inženjer kreativnost za te neke umetničke stvari poput fotografije mi je isključena. Nemam niti naviku da fotkam ni da se fotkam.

A što se tiče mog specifičnog načina obraćanja (direktno, u glavu, bez uvijanja) mislim da za ovih 1300 poruka na forumu nikog nisam uvredio, i nikad nisam pisao poruke tako da se neko oseti mizerno. Makar se nadam da je tako. A s' druge strane nadam se da sam bar nekog nasmejao i ulepšao dan ako ništa drugo zbog mog pristupa životu...

Svestan sam i da su me neki članovi i admin uzeli na zub i zbog mojih političkih stavova, i verujem da je to takođe jedan od razloga zašto me neki šikaniraju i zašto prema meni važe drugačija pravila.

Ali gledam na kraju da se ipak koliko toliko suzdržim od osetljivih tema, imajući u vidu da je na forumu dominantna jedna struja, dok je svega nekoliko članova otvoreno blisko razmišljanju koje ja zastupam, ali da to nikad neće poststi dominantan stav na forumu.
Doniraj neka sredstva sredi neki zapusten ćošak u bg pun ih je grad eto i onda okaci fotke
Ps mozda dobiješ i poresko oslobodjenje
 
Kad bi mućnuo malo glavom, shvatio bi, kad sve mora pojedinima da se pasira kao bebama da biste razumeli, progutali...

Da time kad nekom malo ideš niz dlaku i prihvatiš njegov vid zabave a ako preteruje izbegavaš da regauješ pošto si već stavio do znanja da ti ne smeta i da nemaš problem sa tim.

Je najbolji recept da neko sa određenim ponašanjem prestane.

U suprotnom možeš koristiti opciju ban, svojevoljno. Al to može samo jedan od nas ovde. Ili možeš da se otvoreno nerviras kao Goje što takvo ponašanje podstiče i takvim ljudima je glavno gorivo za dalje.

Što bi rekao onaj korisnik.

Pozdrav,

Petar.

Jer stvarno mi se oko očiglednih stvari ne raspravlja dalje i ne bih da gubim vreme od ovako lepog dana koji je počeo.
 
Vrh