Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

1641736534937.png
Threads with your posts - teme sa tvojim postovima.
Watched threads - teme koje pratiš.
 
Da zapišem i ovde u temu za sugestije:
Bilo bi lepo da se gore pored Home i Forums izvuče i prečica za New posts.
 
Dark mode je dostupan klikom na polumesec u navigacijskom baru.
 
Cestitke, bre! Jeste, nervira me trenutno, ali to je uglavnom tako dok se covek ne navikne 😅

Ono sto mi fali na prvi pogled je da moze da se ide na sledecu ili predhodnu stranicu i na vrhu stranice, ne samo na dnu. To je neka objektivna zamerka, ovo ostalo je stvar navike.
 
Slažem se. Takođe bih hteo da predložim, ako je moguće, da se vrate stari emoji, bili su baš u duhu Beobuilda.
Takođe, jedna primedba. Kada se traže teme sa mojim komentarima, onaj logo sa leve strane od naziva teme je obojen plavo/sivo iako tema ima nove poruke, u odnosu na početnu stranicu foruma gde je taj logo obojen u plavo/crveno kada neka tema ima novu poruku.

I još nešto, ako je tehnički izvodljivo. Da li se može navigacijskom baru dodeliti opcija da ne bude uvek na vrhu stranice, odnosno da li je moguće da kada se sa neke pozicije stranice skrola na gore, da se navigacijski bar odmah pojavi, a ne tek kada se dođe do vrha stranice?
 
Svi pregledi novih poruka imaju tu neutralnu ikonicu sa svetlo plavom polovinom. Ta ikonica je naknadno ubačena pošto novi forumi tu predviđaju po meni besmisleni avatar forumaša koji je otvorio temu i onda nastaje šareniš. Ta ikonica ima ulogu tek da odvoji naslov teme od margine i da bude vizuelno prepoznatljivo u odnosu na stari forum. Svaka boldovana tema je nepročitana i klikom na njen link forum vodi na poslednji nepročitani post. Na prvoj strani sajta ikonice po pitanju boja funkcionišu logično kao i pre ali to nije bilo moguće kopirati u pregledu poruka a da se ne ugrozi redovni update foruma i teme što je između ostalog i bio jedan od razloga za prelazak na novi forum.
 
Vec ste dodali, svaka cast 💪
Sad jos i reputacija da stoji, a da se ne klikce na profil, da mozemo malo da fleksujemo 😅
 
Vidi se na desktopu, ako bude moglo i na mobu.
 
Svi pregledi novih poruka imaju tu neutralnu ikonicu sa svetlo plavom polovinom. Ta ikonica je naknadno ubačena pošto novi forumi tu predviđaju po meni besmisleni avatar forumaša koji je otvorio temu i onda nastaje šareniš. Ta ikonica ima ulogu tek da odvoji naslov teme od margine i da bude vizuelno prepoznatljivo u odnosu na stari forum. Svaka boldovana tema je nepročitana i klikom na njen link forum vodi na poslednji nepročitani post. Na prvoj strani sajta ikonice po pitanju boja funkcionišu logično kao i pre ali to nije bilo moguće kopirati u pregledu poruka a da se ne ugrozi redovni update foruma i teme što je između ostalog i bio jedan od razloga za prelazak na novi forum.
Okej, razumem. Ja sam uključio odmah tamnu temu, pa sam jedva provalio da su teme sa novim porukama boldovane. Da li postoji neki način da to možda još malo jače bude istaknuto? Meni barem nije toliko očigledno da je boldovano 🙃
 
Jel samo kod mene na mobilnom uređaju menu bar ne može da se dozove kratkim skrolom na gore, nego mora da se vrti na vrh stranice da bi se došlo do prečica za otvaranje menija i profila.

Čak bi moglo da se namesti da konstantno taj gornji meni bar bude prisutan, bez obzira na položaj na stranici.
 
Jel samo kod mene na mobilnom uređaju menu bar ne može da se dozove kratkim skrolom na gore, nego mora da se vrti na vrh stranice da bi se došlo do prečica za otvaranje menija i profila.

Čak bi moglo da se namesti da konstantno taj gornji meni bar bude prisutan, bez obzira na položaj na stranici.
Sređeno. @Igor je kriv :p
 
Hvala lepo, sad je bolje. Mada ima neki spacing, kao da nije baš skroz na vrhu bar. Pretpostavljam da je to zbog reklame u zaglavlju gore, pa se taj spacing provlači i kad se menu bar spušta prilikom scrolla.
 
Da li može da se namesti da vreme foruma ima format 24 sata umesto AM/PM koji je sada podešen?
 
na američkom je am/pm, na srpskom je normalno :D
meni više smeta što ne može da se isključi "relativno vreme" za nove postove
 
kakva su pravila oko izmene postova? ja sam malopre promenio post, u temi je bio i noviji post od mog, a ne vidim da je naznačeno negde da je menjan
evo da probam izmenu nakon 5+ minuta... link za nove poruke u gornjem meniju se zove "new posts" i kada je jezik foruma srpski
 
Poslednja izmena:
Vrh