Šta je novo?

Epidemija CoViD-19

Da li ćete se vakcinisati i kojom vakcinom?

  • Da - Sinopharm

    Glasovi: 32 10,2%
  • Da - Sputnik V

    Glasovi: 25 8,0%
  • Da - Pfizer-BioNTech

    Glasovi: 81 25,8%
  • Da - bilo kojom dostupnom vakcinom

    Glasovi: 49 15,6%
  • Da - AstraZeneca

    Glasovi: 23 7,3%
  • Da - Moderna

    Glasovi: 2 0,6%
  • Nisam siguran sačekaću još

    Glasovi: 43 13,7%
  • Ne želim da se vakcinišem

    Glasovi: 59 18,8%

  • Ukupno glasača
    314
Pamet u glavu , nije sve u dijagramima već na terenu.
 
Očigledno nisi razumeo šta sam napisao. Nisam rekao da takvih nema, nego sam pitao koliko ih ima u odnosu na sve ostale slučajeve. Da li je ta pojava retka ili česta? Naravno da se i takve stvari moraju desiti. Ali koliko često?
 
kako kazu nebeski narod

84d8bab54db76ff42ca0fe692eee1370.jpg

a0d30b35870e05385bb5f48bc0992615.jpg

b914828a4b37b6da16219ab98549aec0.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=835473#p835473:1oq7qji8 je napisao(la):
Zuma » Sub Mar 27, 2021 3:59 pm[/url]":1oq7qji8]Očigledno nisi razumeo šta sam napisao. Nisam rekao da takvih nema, nego sam pitao koliko ih ima u odnosu na sve ostale slučajeve. Da li je ta pojava retka ili česta? Naravno da se i takve stvari moraju desiti. Ali koliko često?

Očigledo i dalje ne vidiš ?
Kako to da su svo vreme uspevali da ostanu zdravi ? Dok .....
OK vakcina nema 100% učinak , razumljivo ali isto tako rečeno da neće da teško obole ? Ako završavanje sa obostranim upalama pluća i na respiratoru nije težko stanje onda stvarno ne znam šta je ?

Procenat će uvek biti mali isto tako kao u slučaju 10 000 beba rođenih sa deformitetima a plasirano je ko zna koliko miliona tableta je prodano i popijeno. Čak su debelo preporučivali trudnicama kako bi imale lep san i odmorile se.

Pročitaj Thalidomide tragedy i zašto je važno neke male procente ne zanemariti i završiti sva klinička ispitivanja.
Promil može biti svako od nas a kome da se žališ kad se Pfizer zaštitio širom sveta dok samo u SAD možeš da ih tužiš.
 
Pe jel problem Pfizerova ili kineska vakcina u tvojoj teoriji zavere? Ajde saberi malo te "cinjenice"...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=835481#p835481:3u5sgq2b je napisao(la):
nex999 » Sub Mar 27, 2021 4:19 pm[/url]":3u5sgq2b]Pe jel problem Pfizerova ili kineska vakcina u tvojoj teoriji zavere? Ajde saberi malo te "cinjenice"...
Glupe teorije ostavi za predveče.
 
I naravno si su u skafanderima. Skafanderi štite , tako piše u teoriji zavere ?

Screenshot_20210327-162400_Facebook.jpg

FB_IMG_1616858540341.jpg
FB_IMG_1616858537527.jpg
FB_IMG_1616858534718.jpg
FB_IMG_1616858531669.jpg
FB_IMG_1616858528597.jpg
 
I naravno dobili smo 7500 turista u autobusima oslobođenih testova prilikom ulaska

Screenshot_20210327-162522_Facebook.jpg
 
A sad teorija beše ......imunitet stada ?


IMG-de0259c2671391b0e4727c3a6a9b873b-V.jpg


Dupla doza odjednom, živi i onesposobljeni virus.
 
Rece mi Slavica sa sajma da ce svi tuziti Srbiju kad se porazboljevaju od vakcina, ali se ne zna tacno kojih jos se nisu dogovorili
 
Дивно. Моји родитељи чекају већ недељама, а Чадеж, иначе познат по томе што се отворено заступа независност шиптарско-терористичке, Весић и дружина, с Уснатим на челу, довлаче овамо 7500 привредника „из региона”, тј. Босне и Херцеговине, Северне Македоније и Албаније.

Дакле, Албанија, која отворено ради на отуђењу дела наше територије и Србима негира и само право на постојање; Северна Македонија, која лобира за признање шиптарско-терористичке парадржаве, и Федерација, која здравственим установана у већински српским рединама ускраћује финансијска средства.

Ми нисмо нормални.
 
Video snimak sa Sajma. Zaista upečatljivo. Koliko sam razumeo svi ovi su iz okolnih država pošto se nama zbog antivaksera pojavio višak vakcina. Tako je Vučić rešio da onda bar zaradi neke političke poene u inostranstvu, a domaćim Srbima kako se zalomi. Sami su birali između nauke i Internet mudrosti.

https://www.instagram.com/p/CM63chapmit ... e=ig_embed
 
Та прича о антиваксерима, у чије редове, крајње некритички, трпају све који поставе и најмање питање на тему безбедности актуелних цепива, имала би смисла да на листи чекања за вакцинацију нема далеко више њих од ових 7500 колико су, великодушно, примили овамо да се о нашем трошку вакцинишу.

Купљење политичких поена је, уз криминал, гажење устава и сродне активности, и јесте једина работа којом се режим бави. Али, поенти су се могли покупити и на мало паментији начин.

Разумна и одговорна власт би, уместо излагања становништва ризику од додатног ширања вируса дозволом овим странцима да уђу у Србију, просто продала или поклонила вакцине њиховим матичним државама.

Али, не - где је ту драма, где су ту колоне возила и редови?
 
Postoji razlika izmedju postavljanja pitanja na temu bezbednosti vakcina - sto je normalno - i sirenja lazi i dezinformacija, sto se ovde konstantno desava.
Na prvo se moze odgovoriti, moze se informisati i diskutovati. Na ovo drugo - ne. Jer postoji razlika izmedju pitanja (zelje za znanjem) i sirenja lazi (zelje za paznjom).

Ovo sto se kod nas desava (prosao sam danas bajkom kroz sajmiste) je neverovatno na mnogo nivoa :)
 
Свакако, и управо о томе и говорим.

Отписивањем оних који постављају легитимна питања и износе сумње по питању безбедности вакцина као „антиваксера”, само додатно урушавамо већ уздрмано поверење јавности, и код нас и у свету. Такав приступ је контрапродуктиван и опасан.
 
E ako je pored svega što se dešava vakcina problem i nekakva provalija, onda smo stvarno dotakli dno...
 
jedan od vecih problema koji se javlja kao posledica kovida je sto ljudi zbog smanjenih drustvenih aktivnosti imaju vise slobodnog vremena nego sto mogu da podnesu pa vidimo i cujemo i ono sto bi inace vrv sacuvali za sebe i svoje bliznje
 
Ove hiljade građana država iz regiona budale došle kod nas iz svojih zemalja da se vakcinišu kada su lepo mogli kući da bleje i edukuju se na Fejsbuku od avaksa.
 
Све је подређено сујети, пропагандим потребама и финансијском интересу Вође.

То је једини закон који се не крши, и неписани устав наше приватизоване државе.
 
Без дефетизма, молићу!

Ко у својој будућности види само пропаст, то ће га и снаћи
 
U mojoj ne, mene sunce obasjalo.
A babske kletve ostavi za heppy tv.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=835503#p835503:i88cjyw6 je napisao(la):
Аполон » Sub Mar 27, 2021 5:45 pm[/url]":i88cjyw6]Та прича о антиваксерима, у чије редове, крајње некритички, трпају све који поставе и најмање питање на тему безбедности актуелних цепива, имала би смисла да на листи чекања за вакцинацију нема далеко више њих од ових 7500 колико су, великодушно, примили овамо да се о нашем трошку вакцинишу.

Купљење политичких поена је, уз криминал, гажење устава и сродне активности, и јесте једина работа којом се режим бави. Али, поенти су се могли покупити и на мало паментији начин.

Разумна и одговорна власт би, уместо излагања становништва ризику од додатног ширања вируса дозволом овим странцима да уђу у Србију, просто продала или поклонила вакцине њиховим матичним државама.

Али, не - где је ту драма, где су ту колоне возила и редови?
Odlično zapažanje i objašnjenje.
''Antivakser'' je postao sveobuhvatan termin za etiketiranje svakoga ko se ne slaže 100% sa onime što govore Šizni štab i paničari.
Ja npr čekam da se vakcinišem (trebalo juče da odem do Sajma da pitam da mi daju Sputnjik, nego nisam stigao pa ću u ponedeljak). Ali znam da me elita i klika s ove teme smatra i naziva antivakserom. Jer je to prosto postala uzrečica. Više se ne gleda ni značenje iza nje, ni logika. Nego samo služi kao brzo, kratko i oštro oruđe za otpisivanje i nipodaštavanje svakoga ko odbija da bude deo uspaničene defetističke mase.

P.S.
A pošto sam antivakser, onda sam automatski i teoretičar zavere. A kad sam već teoretičar zavere, sigurno sam i ludak koji veruje u reptilijance. :mrgreen:

Ma trpaj sve u isti koš. Tako je najlakše. A i najslađe. :mrgreen: To je ta cancel kultura na delu.
 
Vrh