Šta je novo?

East Side [ Stambeni kompleks | 34 000 m²]

east-side-221109-01.jpg

east-side-221109-02.jpg

east-side-221109-03.jpg

east-side-221109-04.jpg

east-side-221109-05.jpg

east-side-221109-06.jpg

east-side-221109-07.jpg

east-side-221109-08.jpg

east-side-221109-09.jpg

east-side-221109-10.jpg
 
Цене као на Новом Београду.

Него како то да овде нико не спамује како је ова зграда одмах преко пута топлане! :О Па људи, тамо су целе зиме ложили Полонијум 210!!! Извор ми је директно од конобара кафане Три шешира.
 
Познајем ту локацију. На том месту пре неколико година, није било ничега. Неко брдо, жбуње и можда неке бараке. Сада је тамо тржни центар Авив Парк, који има и своје две стамбене зграде. Затим поред, према Булевару, има доста нових лепих зграда изграђених, тако да та локација постаје све више и више пожељна.
 
Познајем ту локацију. На том месту пре неколико година, није било ничега. Неко брдо, жбуње и можда неке бараке. Сада је тамо тржни центар Авив Парк, који има и своје две стамбене зграде. Затим поред, према Булевару, има доста нових лепих зграда изграђених, тако да та локација постаје све више и више пожељна.
I pogotovo je saobracajno vrlo pozeljna...kako da ne
 
Ako novogradnja u MML ide za 2200-2500, onda Kluz ne moze ispod 3000.
 
I pogotovo je saobracajno vrlo pozeljna...kako da ne
U Živka Davidovića je mnogo zgrada izgrađeno, a i dalje se gradi, plus tu ima dosta jednosmernih ulica, ali mogu ti reći da je ovaj deo grada, odnosno gde je East Side, saobraćajno vrlo dobro povezana. Relativno blizu izlaz na auto put, više autobusa koji vode do centra, pa i drugih delova grada, da ne pričam za tramvaje ako idemo ka vrhu Ustaničke, kolima može da se izbegne gužva ako se ida ka centru, jer nema mostova. Naravno, zavisi ko gde ide, ali ako gledamo ka centru ili auto put, ovo je dosta dobra lokacija.
 
Lokacija nije toliko loša, slažem se, ali 750m odatle se gradi Bekamentov Sunrise Residence, a mislim da je tamo cena sad EUR 2100+ PDV.

Samo iz tog razloga sam se iznenadio cenom u East Side-u, jer sam očekivao da će biti više u liniji sa tim. Ne znam koja je razlika u kvalitetu gradnje i materijalima doduše, možda tu leži glavni razlog...
 
Je li bekament krenuo sa gradnjom? Juce sam se tuda vozila ali nisam nista videla ili mi je promaklo na lokaciji gde bi trebalo da bude sunrise. I da li neko zna mozda ko je gradio onu veliku zgradu gde je super dis?
 
East Side je na boljoj lokaciji. Naravno, ne boljoj za 600-700 EUR, ali definitivno boljoj.

Elem, pitanje za one koji su se već uselili u kompleks. Je l svi stanovi imaju ulazna vrata koja su sa unutrašnje strane bela (sa ovom crnom lajsnom ili šta je već) a sa strane hodnika braon ili neka slična boja?
 
U Živka Davidovića je mnogo zgrada izgrađeno, a i dalje se gradi
Ne razumem, jel ovo treba da bude neka prednost? pa ta ulica je vec zagusena, a na putu je da bude ozbiljno kanjonizovana i ugusena po uzoru na Vracar.
Kraj je kao vecina Beograda, ostao u infrastrukturi isti kad sam ja bio mali 80tih, a gradi se kao da je u najmanju ruku dupla traka tu.
Sto se tice saobracaja, na koju god stranu da krenes, garantovana ti je guzva, gore ka cvetku/ dole ka VI. Upravo jer se nista nije uradilo infrastrukturno u kraju.
 
Ne, naravno, baš suprotno, teško je gledati ulicu Živka Davidovića, a tek će biti kada se oko Aviva završi još onih par zgrada, ali je moja poenta bila da je kraj kao kraj sasvim korektno povezan. Što se tiče gužve u špicu u Bulevaru ili u Ustaničkoj, to je, kao što si rekao, kao i u drugim delovima grada. Mada, može i to da se izbegne nekim prečicama, ali nije to tema.
 
P
Ni za lamelu D jos nisu podelili kljuceve, probili su rok 10 meseci.
Pa da, i za lamelu E je probijen rok odavno, sa decembrom ce biti 9 meseci, na mejlove ne odgovaraju vezano za pebnale, izbegavaju svaki kontakt.Postaje veoma zamorno a sve granice profesionalnosti su predjene odavno.Ukoliko za lamelu D nije podeljeno ( koliko sam upucen bilo je planirano za polovinu novembra) onda ce useljenje lamele E biti tek posle nove godine- citaj februar.Strasno
 
P

Pa da, i za lamelu E je probijen rok odavno, sa decembrom ce biti 9 meseci, na mejlove ne odgovaraju vezano za pebnale, izbegavaju svaki kontakt.Postaje veoma zamorno a sve granice profesionalnosti su predjene odavno.Ukoliko za lamelu D nije podeljeno ( koliko sam upucen bilo je planirano za polovinu novembra) onda ce useljenje lamele E biti tek posle nove godine- citaj februar.Strasno
Sve je tačno što ste napisali. Uopšte mi nije jasno čemu toliko laganje kad to neće ništa promeniti i izazvaće samo više nervoze. Posle ovoliko pomeranja, ja više ni u februar ne verujem za lamelu E.
 
Da li neko ima novih informacija vezano za dodelu kljuceva za lamele D i E?
 
Za sve komsije koje se nisu uselile jos uvek, nek budu spremni na losu zvucnu izolaciju.
 
Zadnje informacije sto ja imam:
  1. Stuja je dosla sad love toplanu, podelit ce kljuceve (lamela D) cim se grejanje pusti.
  2. Lickanje zgrade trajat ce do marta mozda i dalje.
  3. Za penale se prave blesavi i to ce svaki kupac preko svog advokata morati resavati.
 
Vrh