Šta je novo?

East Side [ Stambeni kompleks | 34 000 m²]

Zadnje informacije sto ja imam:
  1. Stuja je dosla sad love toplanu, podelit ce kljuceve (lamela D) cim se grejanje pusti.
  2. Lickanje zgrade trajat ce do marta mozda i dalje.
  3. Za penale se prave blesavi i to ce svaki kupac preko svog advokata morati resavati.
Hvala na novostima.
Koliko ja znam grejanje je trebalo biti pusteno pre nove godine ali imajuci u vidu dosadasnje iskustvo sa njima, ne bi me cudilo da pricekamo jos koji mesec na kljuceve.
Imate li informaciju u kakvom je stanju zgrada( hodnici itd ) dokle se tu stiglo?
Takodje pocetkom decembra klime jos nisu postavljene bile ( tesko da moze dodela kljuceva ako postoje unutrsanji radovi pri postavljanju klima, tj moze ali ce opet biti radova, ne shvatam iz kog razloga i dalje nisu postavili klime).
Sto se tice penala i zateznih kamata to ce svako ocigledno morati licnopreko advokata da dokazuje uticaj i tumacenje vise sile kojom se oni stite u ugovorima buduic da niko nema niti jednu informaciju sa njihove strane o ovom pitanju.

U nadi da ce se useljenje desiti do marta ove godine :)
 
Hvala na novostima.
Koliko ja znam grejanje je trebalo biti pusteno pre nove godine ali imajuci u vidu dosadasnje iskustvo sa njima, ne bi me cudilo da pricekamo jos koji mesec na kljuceve.
Imate li informaciju u kakvom je stanju zgrada( hodnici itd ) dokle se tu stiglo?
Takodje pocetkom decembra klime jos nisu postavljene bile ( tesko da moze dodela kljuceva ako postoje unutrsanji radovi pri postavljanju klima, tj moze ali ce opet biti radova, ne shvatam iz kog razloga i dalje nisu postavili klime).
Sto se tice penala i zateznih kamata to ce svako ocigledno morati licnopreko advokata da dokazuje uticaj i tumacenje vise sile kojom se oni stite u ugovorima buduic da niko nema niti jednu informaciju sa njihove strane o ovom pitanju.

U nadi da ce se useljenje desiti do marta ove godine :)
>>Imate li informaciju u kakvom je stanju zgrada( hodnici itd ) dokle se tu stiglo?
U lameli D vise manje OK, ima jos sitnih radova da se odradi i pocisti.

>>Takodje pocetkom decembra klime jos nisu postavljene bile
U lameli D jesu
 
>>Imate li informaciju u kakvom je stanju zgrada( hodnici itd ) dokle se tu stiglo?
U lameli D vise manje OK, ima jos sitnih radova da se odradi i pocisti.

>>Takodje pocetkom decembra klime jos nisu postavljene bile
U lameli D jesu
Zna li se kada stize grejanje?
 
Pozdrav buduće komšije iz lamele D!

Nažalost nemam vesti o podeli ključeva ali mene su pre koji dan kontaktirali iz Yettel-a da mi nude neke pakete usluga, kao rekli su da su dobili broj telefona od East Side-a. Ja se mislim, čekajte prvo da dobijemo ključeve pa ću tek onda da razmišljam šta ću za internet. Ali ako je East Side krenuo da deli brojeve telefona za ovako nešto ja očekujem da će uskoro i da dele ključeve.

Inače video sam ranije u prepisci da se spominju neke viber grupe pa me zanima da li mi iz lamele D imamo nešto slično?
 
Pozdrav buduće komšije iz lamele D!

Nažalost nemam vesti o podeli ključeva ali mene su pre koji dan kontaktirali iz Yettel-a da mi nude neke pakete usluga, kao rekli su da su dobili broj telefona od East Side-a. Ja se mislim, čekajte prvo da dobijemo ključeve pa ću tek onda da razmišljam šta ću za internet. Ali ako je East Side krenuo da deli brojeve telefona za ovako nešto ja očekujem da će uskoro i da dele ključeve.

Inače video sam ranije u prepisci da se spominju neke viber grupe pa me zanima da li mi iz lamele D imamo nešto slično?
>>Ali ako je East Side krenuo da deli brojeve telefona za ovako nešto ja očekujem da će uskoro i da dele ključeve.

Nista to ne znaci, tako su delili telefone Tehnomediji za belu tehniku jos u junu.
 
Citam ovo i prosto ne mogu da verujem da kljucevi za D lamelu i dalje nisu podeljeni, ja sam mislio da je to uradjeno posto niko nije pisao ovde neko vreme.Kasnjenje ce otici u godinu dana od predvidjenog roka sto je zaista vise neshvatljivo, ja sam zaista vise nego zabrinut i razocaran.
 
<<Inače video sam ranije u prepisci da se spominju neke viber grupe pa me zanima da li mi iz lamele D imamo nešto slično?
Mene ovo isto intereseuje za lamelu E, ukoliko neko cita iz ove lamele bilo bi dobro da oformimo grupu na Viberu.
 
<<Inače video sam ranije u prepisci da se spominju neke viber grupe pa me zanima da li mi iz lamele D imamo nešto slično?
Mene ovo isto intereseuje za lamelu E, ukoliko neko cita iz ove lamele bilo bi dobro da oformimo grupu na Viberu.
Slažem se, samo mislim da je malo rano za lamelu E, ali najbolje je u nekom trenutku da se taj spisak telefona uzme od odgovornih i napravi grupa. Nisam siguran da svi prate ovaj forum
 
Poštovane buduće komšije, jedan sam od onih koji takodje čekaju useljenje u deo koji nikako da se završi. Postoji Viber grupa koja obuhvata prve tri lamele, takodje mi buduće komšije bi trebali da osnujemo novu zajedničku Viber grupu druge tri lamele iz razloga lakše komunikacije za sadašnje i buduće probleme oko samog života u zgradi. Ako je neko voljan nek napravi i nek mi slobodno pusti privatnu poruku pa se nadam da će biti što veći odaziv tako da oko ostalih stvari oko useljenja možemo tamo da pišemo.
 
Slažem se, samo mislim da je malo rano za lamelu E, ali najbolje je u nekom trenutku da se taj spisak telefona uzme od odgovornih i napravi grupa. Nisam siguran da svi prate ovaj forum
Moguce da je rano za lamelu E samo sam zeleo da imamo nekakvu komunikaciju izmedju nas iz lamele E buduci da ce se ocigledno iz napisanog kljucevi za lamelu D deliti mesec dana ranije nego kod nas, a uzimajuci u obzir cinjenicu da od East side nemam zvanicnu informaciju ni na jedan mail , konkretno,
kada ce pstavljati klime konacno u nasoj lameli itd , mislio sam da ce nam svima nama olaksati koliko toliko ovo cekanje.
 
Samo jos malo obevestenje za clanove lamele E - viber grupa je napravljena te svako ko zeli neka mi posalje poruku privatnu sa brojem telefona kako bih mogao da ga dodam.
 
Danas mi stiže poruka "Zvanično još nismo krenuli sa primopredajom. Potrebno je srediti dokumentaciju sa javnim komunalnim preduzećima", a prošle nedelje je bila potpuno druga priča.

Lud zbunjenog!
 
Pozdrav buduce komsije , da li ima neko na forumu iz lamele B imam par pitanja pre nego sto potpisemo predugovor ako moze privatnom porukom da mi pise. Hvala
 
U prizemlju se otvara Aroma market uskoro. Ne znam koliki je lokal, ali u blizini od iole većih marketa ima samo Univer u Avivu, tako da bi bilo dobro da je koliko-toliko veći.
 
Danas mi stiže poruka "Zvanično još nismo krenuli sa primopredajom. Potrebno je srediti dokumentaciju sa javnim komunalnim preduzećima", a prošle nedelje je bila potpuno druga priča.

Lud zbunjenog!
Komsije ie lamele D pitanje za vas: da li ste dobili kljuceve ?
 
i dalje? nama je rekla za 15 dana za lamelu E, znaci nista od toga ni za nas...
 
Bas zna da proceni rokove :oops: ma znam sve, prica je pre bila mesec za mesec sad je skraceno da ide na svakih 15 dana...jel ima bar neko objasnjenje sto Vam jos nisu dali kljuceve?Koliko su meni objasnili, to za komunalno je kao samo formalnost...
Uvek je bilo nesto:
  • Cekali smo tehnicki prijem zgrade
  • pa eps
  • pa toplanu
  • pa ugovore sa komunalcima
  • ... itd
 
Pozdrav, da li vam je pri kupovini stana predstavljano da će u blizini ići metro ili neki drugi infrastrukturni projekti? Ako imate neki katalog voleo bi da ga vidim.
Veliki pozdrav komšijama Zvezdarcima :)
 
Pozdrav, da li vam je pri kupovini stana predstavljano da će u blizini ići metro ili neki drugi infrastrukturni projekti? Ako imate neki katalog voleo bi da ga vidim.
Veliki pozdrav komšijama Zvezdarcima :)
nama je bilo predstavljeno da ce zgrada biti gotova za 18 meseci al evo prodje skoro 3 godine, komso kupuj samo ako je kljuc u ruke i ne veruj im nista
 
Vrh