Šta je novo?

Dunavske terase - Karaburma

Mekbejn,

Kompleks se nalazi na uglu Juhorske i Danteove, a iza se nalazi fudbalski teren. Bočno je objekat gde su Maksi, Lili i Inteza.
U pitanju je kompleks od 4 zgrade, od toga su 3 završene (2 su useljene), a poslednja(do Maksija) tek treba da se gradi. Investitor radi zgradu po zgradu kako koju proda.
Da se razumemo, gradnja ko gradnja nije ništa specijalno, ali lokacija ne može biti bolja u ovom delu grada, naročito ko traži novogradnju.
Ne bih da ih reklamiram više, ako si zainteresovan najbolje je da pogledaš. Ako stignem okačiću sliku, da znaš na koje zgrade mislim.
 
Da, investitor je čoko, i stanovi su dobro urađeni (hrastov parket, CG, izolacija oko 10cm, roletne, itd). Na sviđa mi se što je dosta zgusnuto i što se ugovorom odričeš zajedničkih prostorija (tavana). Lokacija je dobra. Cena je oko 1400E/m2
 
Mala ispravka, investitor je Art Vukotić Invest, nemaju svoju int. prezentaciju stanove prodaju preko agencije. Ako kupuješ od Investitora(zbog subv.kredita) cena je 1400E/m2 sa PDV-om. Ako kupuješ od podizvođača cena je 1150-1200E/m2.
Ima lift, CG, podzemnu garažu na 2 nivoa(u srednjoj zgradi).


Uploaded with ImageShack.us
 
Bio je sajt" čoko nekretnine" sa pregledom stanova, ali je ugašen. Adresa je koliko se ne varam, juhorska 29 i 31 i danteova
 
evo jucerasnjih slika... nisu neki kvalitet, ali radi posao sto bi se reklo...

img20130419144158.jpg


img20130419144214.jpg


img20130419144221.jpg


img20130419144259.jpg


img20130419144402.jpg


img20130419144418.jpg


img20130419144515.jpg
 
kako je resena saobracajna veza do ovog kompleksa zgrada?
 
Iskreno sazaljevam ljude koji ce da zive u ovim bedemima koji gledaju jedni na duge bez ikakvog prostora, zelenila, privatnosti...
Taj trend nazalost ne jenjava i bukvalno je zastupljen na svakoj lokaciji nove stambene gradnje... Stepa, blok 72, West 65, blok 41, blok 67, Belville... Pa da li su planeri normalni?! Kome prodaju taj zivot nalik zatvoru?

Hvala komunistima na razbacivanju sa prostorom u starim blokovima. Nisu zalili da ljude spakuju u normalne zgrade koje ne gledaju u drugu paralelnu sa 15 m razdaljine, zgrade sa ogromnim parkovima, fontanicama, igralistima...
 
Feanor +
Што се тиче пројекта, околина блага катастрофа, требаће једно пола века да се урбанизује. Други минус је заиста не схватљив (мени) план зграда где скоро сваки стан гледа на овај светларник од два квадрата у спаваћој соби.
Са друге стране стварно озбиљно граде, види се да изводи радове озбиљна фирма. Друга позитивна ствар је што ће Плаза да се гради одмах поред, па ће мало обогатио околину - овде чак и шопинг центар преставља напредак!
 
Da stvarno svaka druga tema oglas uzmi kintu Igore makar simbolcino
 
Sada sam primetio da je i na ovoj temi isti user postavio oglas to cak i ne onako sutpilni da se nadje u pomoci vec direktni. Naravno oglas je obirsan da se ne bi poretrvorili u oglasni prostor u postovima
 
Prebacite temu u podforum u izgradnji.

Takodje to oko saobracajne veze je zanimljivo jer nema rendera,jasno je da je sve u okolini neurbanizovano i da ce pored te glavne veze ostale veze recimo sa Visnjickom biti ko zna kada izgradjene.
 
Каква је ово катастрофа од пројекта. Таман кад помислиш да не може горе од блока 72 или Белвила они те изненаде. :( Да је локација барем једнако лоша као те две па и да сваримо некако,али ово је обала Дунава. :bash:

Ако ћемо овако да "силазимо на реке" боље да то препустимо некој следећој генерацији.
 
sjajna ponuda, soba kao ostava... Mislim odakle nekome i ideja da projektuje stan sa sobom ciji prozor gleda u ...
Pa ne znam kako bih ono nazvao...
 
Ne znam redosled prosorija koje su se(tada ne zamislivo) ,,izgublle,, tokom istorije stanovanja
kao na primer nekadašnje obavezna ostava-špajz
Zato kao novotariju ,,soba kao ostava.. prihvatam kao evoluciju
a u kojoj ce nestati i kuhinja kao obavezan stambeni prostor
 
Agresivno su krenuli u propagandu. Prodaja će krenuti gore.
 
A NA 1;31 RADIJATOR nije ispod prozora pa se gubi zid strasno
 
Vrh