Šta je novo?

Državni put Ib reda br. 27: Loznica-Valjevo–Lazarevac (za sada Iverak–Lajkovac)

A Rio Tinto ako krene da kopa ce da prevozi rudu autoputem?
 
Ma jok. Gde kod nas. Jure čak 30 na sat. I brže bi, ali gospodin Rajković možda iskoči svakog časa.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=860807#p860807:1trp5809 je napisao(la):
trialin » Нед Јун 27, 2021 9:22 pm[/url]":1trp5809]Nekako mi i sine deluju razdrndano..
Релативно је скоро сређена пруга до Лознице.
 
U Veselinovcu se stalo,mislim uopšte stalo se svuda.
 

Prilozi

  • IMG_20210630_192857.jpg
    IMG_20210630_192857.jpg
    116,5 KB · Pregleda: 2.559
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=861477#p861477:1wcpvpij je napisao(la):
trialin » Sre Jun 30, 2021 6:30 pm[/url]":1wcpvpij]U Veselinovcu se stalo,mislim uopšte stalo se svuda.
file.php
Zna li se razlog?
 
Kako misliš stalo se svuda? Sa satelita može se vidi samo trasiranje, nabacivanje kamena (bela boja ali ne jasno i koje frakcije) i siva boja asfalta. Ne znači da se između ništa ne radi, jer ne ide tako da čim se zabeli da se odma posle asfaltom zasivi, ima dosta meseci rada između
 
Ako to tvrdiš samo na osnovu satelita, sa njega se ne može videti stepen i visina nasipanja, a ako znaš sa terena onda ok. Ja sam prethodnih mesec dana po jednom sedmično prolazio, zadnji put prošle sedmice, i uvek je bilo dosta kamiona sa kamenjem i nasipanja. Za zadnjih par dana ne mogu da tvrdim pa zato i pitam jel to zaključuješ preko satelita ili sa terena.
 
Ja sam takodje prošao prošli vikend i bilo je dosta natovarenih kamiona na putu.
 
Sa satelita ali reko bih da se nije ni pomerilo u Veselinovcu a u Popuckama stoje kod pruge nedeljama.
 
Pesak jos malo da se skloni kod Kaolina i polako da se ovaj deo kompletira. Nije se stalo nigde, radi se punom parom, ne sekirajte se. Zavrsni slojevi se stavljaju negde, negde se radi korito, ide nasip kako treba, sve je u sasvim normalnom redu. Sto se tice Popucaka, tu se stoji kako kazete nedeljama, ne iz nekog posebnog razloga vec se radi u etapama i sve ide takodje sasvim normalno. Ne zaboravite da tu u Popuckama kod pruge nasip ide na visinu od 9m, tako da posto ga nema jos ni do metar, opusteno ide sve kako treba...
 
Danasnja satelit

Koliko ja vidim sa trasiranjem stoji isto kao i pre mesec dana
 

Prilozi

  • Screenshot.jpg
    Screenshot.jpg
    209,4 KB · Pregleda: 1.204
Tu je neko zasadio čini mi se lešnik, možda čekaju da prođe berba pa da naspu
 
Прошао сам данас, камиони и даље возе ко луди, насип је на деловима баш велики.
 
A kada će početi trasiranje od Iverka do mesta gde su trenutno došli u Popučkama(do pruge)?
 
To mislim da niko ne zna, kada se otčepi situacija sa eksproprijacijom.
 
Verovatno nece još neko vreme, dok ne nateraju ljude da prihvate to što im nude..sad se kao čekaju druge ponude, ali niko još ništa nije dobio...dolaze ljude svaki dan u opštinu, raspituju se ima li novih ponuda, malo je reći da im je muka od svega.
 
Vrh