Šta je novo?

Državni put IB, deonica: Novi Sad – Ruma – Šabac – Loznica

Put blokiran na Google Maps, da se ne bi videlo da ušteda nije 50 minuta. :)
 
U lešnici će biti uključenje za brzi put, negde kod sljunkare ako ne gresim i kod loznice tj kružni tok gde se brzi put spaja sa obilaznicom
 
Немају одговоарајућу и званичну техничку подршку у Србији.
 
Pogledajte prilog 176546
Da li ovo znači da od Mačvanskog Prnjavora pa do GP Trbušnice, neće biti nikakvog isključenja za Novo Selo, Lešnicu, Lipnički Šor itd?
Meni i dalje nije jasno zašto nastavak ka Pavlovića mostu nije projektovan od M. Prnjavora... Ništa se specijalno ne gubi, a ne troše se tolike pare, a i taj prelaz se približava i Loznici..
 
Meni i dalje nije jasno zašto nastavak ka Pavlovića mostu nije projektovan od M. Prnjavora... Ništa se specijalno ne gubi, a ne troše se tolike pare, a i taj prelaz se približava i Loznici..
Malo li malo vise konretnih podataka, kakav nastavak, za koliko km ili minuta se taj gp priblizava Loznici, i te ne velike pare, koliko je to u milionima?

PS

Loznicanima jedino u zivotu fali da stignu 5 min brze do Pavlovica.
 
Otvoren put na Open Street Maps.


IMG_6417.jpeg
 
Malo li malo vise konretnih podataka, kakav nastavak, za koliko km ili minuta se taj gp priblizava Loznici, i te ne velike pare, koliko je to u milionima?

PS

Loznicanima jedino u zivotu fali da stignu 5 min brze do Pavlovica.
ajmeeee
izračunaj sam, vidi se iz ptičije perspektive

uostalom, za mene dovoljno što se više vrhunske obradive zemlje uništava za vek i jače
 
11 po 11 do Sarajeva i nakupi se 1h za par godina :)

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
18:00h bi trebalo da se otvori za saobracaj, video veceras 😎
Сад по логици наших комшија Хрвата, ми би требало да уклонимо све ознаке за Загреб пре петље Рума, тек од румске петље да се појављују, као код њих од Среданца.
 
Vrh