Šta je novo?

Državna stanogradnja(naselje Stepa Stepanovic na Vozdovcu)

Zvao sam tog dana kada sam okacio post. Verovatno nema kolizije, vec je u pitanju nesporazum - pretpostavljam da je permutacija 08.09. i 09.08. :)

Broj je 3209 900. Imas na www.gds.rs

Srecno! :)

A inace, da postoji minimum organizacije i logike, a pre svega morala, postojao bi spisak na sajtu gds gde bi se jasno videlo ko se kada prijavio, dokle se stiglo i tako dalje...
 
Gospodin_Matkovic":395p13xc je napisao(la):
Zvao sam tog dana kada sam okacio post. Verovatno nema kolizije, vec je u pitanju nesporazum - pretpostavljam da je permutacija 08.09. i 09.08. :)

Broj je 3209 900. Imas na www.gds.rs

Srecno! :)

A inace, da postoji minimum organizacije i logike, a pre svega morala, postojao bi spisak na sajtu gds gde bi se jasno videlo ko se kada prijavio, dokle se stiglo i tako dalje...
Trazim taj broj na site-u, ali ga ne nadjoh.

Da li moze link?

Hvala
 
Pitanje.. ako neko ima informaciju...

ako se ne varam, za stanove u Ivana Ribara je objavljena neka rang-lista pre jedno mesec dana (1000 stanova). Dakle ti ljudi koji su 'iznad crte' su dobili/kupili/sta vec jedan od tih 1000 stanova...

ako se ne varam, tu je aktuelno oko 2000 stanova i cini mi se da je konkurs za drugih 1000 bio krajem 2010 (sredina/kraj novembra)
a konacna rang lista prema neki saznanjima bi trebala da bude 4. marta ove godine

da li neko zna nesto vise o tome, kao i da li su ove informacije tacne.. pozdrav!

btw. ja sam tu rang-listu za 1000 stanova koja je objavljena sredinom/ krajem jan. video na sajtu beogradse uprave (beograd.rs) u .PDF formatu, medjutim sada je nekim cudom nigde nema i ne uspevam da je iskopam, ali to mi je manje bitno, moje pitanje se odnosi na drugu rang listu za preostalih 1000 stanova koja bi navodno trebala biti objavljena 04. marta... da li neko zna nesto o tome...

hvala puno!
Pozdrav!
 
Ja sam kao nesto pratio ove konkurse ali prvi put cujem da je bio konkurs za ovih drugih 1000 stanova. Da li si ti konkurisao za ovu drugu listu ili si nesto pomesao? Neverovatno je da nisam cuo nista o ovome.
 
Isto prvi put čujem, koliko znam konkurs za drugih 1000 stanova tek treba da bude.
 
@projektnirad

nisam ja konkurisao vec me je zamolila rodjaka koja je navodno konkurisala (za nesto) onako usput da se informisem, bez obaveze...

koliko znam ona je nesto prosle godine, krajem godine aplicirala i koliko sam ja nju shvatio to su ovi stanovi u Ivana Ribara...

a mene je uhvatila neka znatizelja posto sam uspeo da iskopam 5 razlicitih informacija za kratko vreme i sad mi tek nista nije jasno...
ok, jasno mi je da je izgleda neka muvacina samo ne znam koja... pa se sad zanimam za konkretne stvari...
sta je sa tim konkursom, navodno je bio i navodno neka rang lista treba da izadje 04. marta

da li je to konkurs za tih drugih 1000 stanova, ili je to neki 'modifikovani' za ovih prvih 1000 stanova ne znam, ali me zanima...

kazem, sredinom januara sam nasao lepo pozamasni spisak, rang-listu, u .PDF formatu na sajtu gradske uprave, ali ona je volsebno nestala... na tom spisku rodjake nije bilo, ni kao da je prosla a ni kao da je samo aplicirala...

cuo sam cak da ce izgradnja biti gotova sredinom godine, 06, 07 mesec...

inace, ona je koliko sam je shvatio konkurisala (i ispunjava te neke uslove koje mi je navela) da se prijavi za otkup tog stana na odlozeno placanje, neka mala kamatica i jako povoljni uslovi... prosto neverovatno ali tako je... e sad, uvek ima opcija da je odbiju ili da ne prodje, no to sad da ostavimo po strani, ja jurim da vidim sta se zapravo tu tacno desava jer to neko mora znati, al ja ne mogu da 'uhvatim' pravu informaciju...

@shumar

da, medjutim, kad? :) mislim, ja koliko sam shvatio konkurs za tih nekih prvih 1000 je bio jaaaako davno, cak su valjda neki i podeljeni... a ovo se navodno zavrsava izgradja uskoro, zar nije logicno da se pre zavrsetka izgradnje dodele?

a i kao sto rekoh, nestade ta rang lista sa sajta... bar ja vise ne mogu da je nadjem... uglavnom, raspitivao sam se nesto i rekose mi da ce neka rang lista izaci 04. marta ?!? :/. medjutm, posto mi je to sve jako cudno, nejasno i sumnjivo odlucio sam se da vidim da li ovde mogu da dodjem do nekoga ko zna o tome nesto vise i konkretnije... ovo sto se moze saznati iz novina, TVa, sajta gradske uprave, itd, je jako konfuzno, nepovezano, kontradiktorno, nema veze s' vezom... stalno neke promene, sve zamrseno...

ako gresim, ispravite me...

pozdrav!
 
Konkurs za drugih jos nije bio. Od prvih 1000 neki su useljeni u zgradi preko puta Jubinovog trznog centra (valjda se tako zove) na NBG. U Ivana Ribara se za zavrsavaju stanovi za ostale iz prvog kruga. Koliko znam odluka za novih 1000 stanova je usvojena na gradskoj skupstini ali konkurs jos nije raspisan.
 
ocekivac":2zwiqbt5 je napisao(la):
Konkurs za drugih jos nije bio. Od prvih 1000 neki su useljeni u zgradi preko puta Jubinovog trznog centra (valjda se tako zove) na NBG. U Ivana Ribara se za zavrsavaju stanovi za ostale iz prvog kruga. Koliko znam odluka za novih 1000 stanova je usvojena na gradskoj skupstini ali konkurs jos nije raspisan.
OK, ali i dalje niko ne zna sto je neka lista izasla krajem januara i volsebno nestala??

Listu sam ja video svojim ovima, al vise ne mogu da je nadjem...

i zaista sam sa vise strana izvukao neku informaciju da ce neka lista izaci 04. marta ..

konfuzno konfuzno...
 
To je bio konkurs za socijalne stanove! Pa su ga nesto ponavljali, maltretirali ljude i tako su liste samo izlazile. A sta se desilo to samo oni jadni znaju.
 
"izmenjeni uslovi za stambene kredite
Rata veća za čak 240 evra

Kod subvencionisanih kredita, država više ne plaća kamatu u prvim mesecima, a povećano je i učešće, pa stan košta oko 12 odsto više nego prošle godine "
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/151893/Rata+veća+za+čak+240+evra.html


"10% skuplji subvencionisani stambeni krediti"
http://www.kamatica.com/vesti/1670/subvencionisani-novi


ne vredi..kad ne ide-ne ide...odustajem od svega
srecno svima koji uspeju ovo da izdraze
:vops:
 
.. a danas bi trebalo i da radi. ok, nije placen 25 hiljada evra (nadam se) ali i 250 je mnogo ako trecina strana ne radi a druga trecina je u pripremi
 
"Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/gdsstan/public_html/stan.php on line 45
Connection failed!"

:dil:

Ocigledno da nisu ocekivali uopste toliku posecenost :lool:

Evo sta kazu tvorci pomenute baze podataka:

"The default value is 151 to improve performance when MySQL is used with the Apache Web server. (Previously, the default was 100.) If you need to support more connections, you should set a larger value for this variable. "

Ocigledno da su majstorski odradili posao. :grand:
 
Mene zvali po drugi put iz GDS-a. Kazu imate pravo jos jednom da dodjete i to mozete da birate da izmedju zgrada blize ulici Vojvode Stepe ili zgrada blize Kumodraskoj ulici... kao pre ce se graditi stanovi koji su blize Vojvodi Stepi, to su one zgrade koje pocinju sa 6...
 
Baš me zanima ko je u novogradnji spustio cene 20%.
 
Vrh