Šta je novo?

Deltini projekti

pretty much su svi stavili katanac na svoje e-banking kartice od početka 2009. neki iz predostrožnosti, a neki jer je naplata realno shit zbog krize i opšteg nepoverenja, i likvidnosti koja je (ko je hteo da otvori oči i prizna) kilava od pre godinu -godinu i po dana unazad.
 
Prvi render Delta planeta bez kula:

spxcb7.jpg


Inace, Internet prezentacija Delta planeta je u pripremi na adresi www.deltaplanet.rs
 
bezlična kockica... :(

Onaj obli dizajn sa kulama bi baš preporodio Autokomandu, šteta...
 
Taj render se mota po medijima vec nekoliko meseci. Kao i svi ostali Deltini projekti stoji u leru i veliko je pitanje da li ce sa Autokomandom nesto biti u narednom periodu.

A sto se izgleda tice, mol ko mol, isto s'anje drugo pakovanje.
 
Pretpostavljam da pre Delta Universe ima Delta Star, Delta Galaxy, i možda još po nešto... :)
 
Pre će biti Delta R.I.P., izvisili su i za robnu kuću u Banjaluci. Eh, to ti je kada imaš zločinački poslovni model, to nije stvar koja može da uspe na duge staze.
 
Kad razmislim sacekacu ovaj novi kineski most pa da ima ime po nasem coveku :) /offtopic off
 
Danas je postavljen kamen temeljac za Deltin Retail park u KG-u. Tom prilikom najavili su izgradnju slicnih retail parkova u vise gradova, ukljucujuci i Beograd. Lokaciju vec svi znamo - bice Ada Ciganlija.

Mozda je ovo indikator da se Delta na misice vraca u igru i da uskoro mozemo da ocekujemo pocetak radova na nekom od dugo najavljivanih projekata u Beogradu.

Evo jedne fotkice iz Kragujevca uz jedan mali detalj koji sam osobno dodao (nisam mogao da odolim, to je bilo prvo sto mi je palo na pamet kako sam video sliku :D )

105pngm.gif
 
На Ади Циганлији? Не верујем. Да није на Ада Хуји?
 
Vrh