Šta je novo?

Deltini projekti

"Video covek da u serijama mali gradovi imaju velike molove, pa misli da je to stvarno."

Pa nece sigurno za potrebe serija da grade nove molove pa zatim da ih ruse,ili pak da to nisu pravi molovi.Moguce je da ima takvih molova u manjim gradicima,ali ne verujem da ih bas ima u tako malim,razumem 200 000 stanovnika pa navishe,ali nema veze valjda ce da izgrade ono na autokomandi,sto je i primereno gradu velicine Beograda.
 
Pa i nekazem da ce da grade mol ybog serije :D :D

To se sve snima u studiima sa scenografijom mola, ili u nekom vec postojecem
 
mogu oni da snime bilo koji mol i da kazu da je to u nekom drugom gradu kao sto je i john wayne snimao vecinu svojih western filmova u arizoni ( sedona, flagstaff, tucson) ,a radnja se desavala u texasu .
 
sl3iw2.jpg


Raste polako ova deponija na Autokomadni.

Da je Delta ozbiljan investitor, ovde bi bila ograda sa tablom, kao kod ostalih gradilišta.
 
Ma neraste tu deponija, tu raste "romsko naselje". Videli ljudi da je to unosan posao. Prvo su se naselili na parcelu univerzitetskog naselja i trazili pare da odu. Sada su se naselili i ispod mostarske petlje, a sa novobeogradske strane ih ima vec vise godina. A sada culi ljudi da se gradi ogroman delta planet, pa rekli da se i tu nasele verovatno ce i tu iskukati nesto.
 
Deponija je sigurno, a 'idilično naselje' nisam primetio iz bus-a.

Moguće je da se snalažljivi sugrađani privremeno i nasele.
 
E onda su se verovatno iselili posto su tu bile neke barake pre nego sto je napravljeno iskljucenje na auto put.
 
Ja to videh pre neki dan kad sam bio ispred skc-a.Sa prozora mog stana se vidi beogradjanka ali nisam mogao da procitam sta pise(inace ja sam na zvezdari).Kad sam video natpis,vrisnuo sam!Ne znam zasto ali imam strah da cu se jedan da probuditi i da cu na sebi imati natpis owned by Miskovic :D
 
samo ovaj novi maksi logo ta crvena zelena to je kopija mnogih t.lanaca ...npr.>real,spar,ekstra... tim koracima je krenuo i njegov takmac hrvat todor sa ideom sve u svemu snimi i primeni.,,hmmm
 
Na Deltinom sajtu je izasla pdf publikacija Delta danas.

Iako je to obican crappy korporacijski bilten koji najcesce sazima sve ono sto smo mogli procitati u medijima prethodnih dana, nema ni slovca ni o jednom novom projektu u Beogradu.

Nekako su mnogo vise fokusirani na region - prosto su euforicni zbog Ljubljana, a pripremaju i otvaranje Delta city-ja u PG

Poprilicno sam pesimista po pitanju toga da ce Delta ista zapoceti da gradi do kraja godine.
 
Tipujem na pocetak iduce godine,rok za blok 20 je 2011g...
Premalo su u Srbji izgradili da bi vec postali euforicni po pitanju gradnje u regionu.
 
Homer Jay":3ddlgvi0 je napisao(la):
Na Deltinom sajtu je izasla pdf publikacija Delta danas.

Iako je to obican crappy korporacijski bilten koji najcesce sazima sve ono sto smo mogli procitati u medijima prethodnih dana, nema ni slovca ni o jednom novom projektu u Beogradu.

Nekako su mnogo vise fokusirani na region - prosto su euforicni zbog Ljubljana, a pripremaju i otvaranje Delta city-ja u PG

Poprilicno sam pesimista po pitanju toga da ce Delta ista zapoceti da gradi do kraja godine.
A mi se uzdamo u njih kao firmu koja je jedna od retkih koja moze da napravi neki znacajniji projekat u Bg-u. :(

P.S. Sta ce tvoj avatar na Beo-info strani? Radis na dve stolice? :D
 
polako kupice Delta sve :D Dobro sto imamo takvog bogatasa hehe :) i nadam se da ce BG dobiti on dve kule :vops:
 
I ja se nadam :vops:
MIŠKOVIĆ JE ZAKON, drugi mogu samo njemu i nama da zavide. :dil: :kk:
 
Miskovic je jedan klasican Uncle Scrooge! On da je covek, ugledao bi se na Vorena Bafeta i osnovao neki humanitarni fond ili bi podigao neke zaduzbine (mozda staromodno zvuci, ali ja jos uvek verujem da je moguce) i pomogao narodu od koga se nakrao ovih 15 godina! Da izgradi hiljadu takvih kula i Empire state building u sredini, i dalje bih imao isto misljenje o njemu. Pa ne gradi on Beograda radi, da napravi neko cudo nevidjeno u regionu vec zbog profita naravno. I posle Miskovic zakon, mogu da nam pljunu pod prozor i slicno, kojesta!
 
_Wuk_":tb0z7ckl je napisao(la):
I ja se nadam :vops:
MIŠKOVIĆ JE ZAKON, drugi mogu samo njemu i nama da zavide. :dil: :kk:
Ajoj, neka stavimo i na stranu vrlo upitno poslovanje Delte na nasim prostorima. Miskovic u realnosti jos nije izgradio ni delic onoga sto su obecavali pre par godina kada su se preorijentisali na nekretnine (nemojmo zaboraviti da su 100% prodali banku, a osiguranje 50%), a po tim planovima vecina tih najavljenih objekata bi trebalo da bude zavrsena naredne godine, ali posto nijedan projekat nije zapocet od toga nema nista. Zato je okupirao zemljiste na vecini atraktivnih lokacija i sad moze da uziva dok ga konkurencija ne pritisne. Ne zelim da ulazim u to koju su razlozi sto se osim DC i Belvilla nije nista drugo izgradilo, ali ako objavis plan investicija i das rok zavrsetka, a posle to totalno ignorises i okrenes poslovnu politiku u drugom smeru (investiranje u sloveniju i hrvatsku) onda ne mogu da kazem da si zakon jer si u startu ili pogresno planirao ili uopste ne obracas paznju na sopstvene planove vec sve radis u zavisnosti od toga kako vetar duva.
 
Vrh