Šta je novo?

Deltini projekti

Delta želi i ostalu imovinu Geneksa
Kompanija Delta je zainteresovana za Geneksovu kulu u Beogradu i
za imovinu te firme na Kopaoniku, kaže Dejan Racić

... Po našoj proceni, investicija na celini Kopaonik bila bi još značajnija nego za Kontinental.
Takođe, zainteresovani smo i za kulu Geneks, ali ćemo čekati da vidimo uslove tendera", kaže on.

On je najavio da "Delta Real Estate", kompanija Delta holdinga za poslove sa nekretninama, namerava
da u novobeogradskom bloku 20 investiira oko 180 miliona evra.

"U tom bloku, pored poslovne zgrade, posedujemo 1,1 hektar zemljišta i tu ćemo graditi naše novo sedište
- poslovnu kulu Delta holdinga od 36 spratova. Gornji deo kule zauzimaće Delta, dok ce ostali nivoi biti
namenjeni tržištu za izdavanje", rekao je Racić.
..................................
Pored stadiona Crvene zvezde na Autokomandi planiramo izgradnju jednog stambeno-poslovnog
kompleksa, zatvorenog tipa sa raznim sadržajima za stanare, bazenom, teretanom.

Trenutno radimo i na završavanju urbanističko-tehničke dokumentacije za blok 53 u Novom Beogradu.
Pored postojećeg Tempa, imamo još 16 hektara i tu ćemo graditi ritejl park, kao i na obrenovačkom putu.

U Kragujevcu, Novom Sadu i Nišu takođe gradimo ritejl park i takvim objektima nameravamo da pokrijemo
sve veće gradove u Srbiji.
ceo text : http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2008&mm=04&dd=04&nav_id=292407
.....................................................................

Da se potsetimo ovih projekata :
http://img378.imageshack.us/img378/3757/d1tl8.jpg

http://img175.imageshack.us/img175/6720/d2ic7.jpg

http://img101.imageshack.us/img101/2522/d3mx4.jpg
 
Ne razumem ? Upotreba pokretnih stepenica je svuda na sopstvenu odgovornost.
 
Nurko7000":3vehpomb je napisao(la):
А која од ових зграда је Рад-ова, а, б или ц?
http://i271.photobucket.com/albums/jj157/Nurko7000/radova zgrada/radovazgrada.jpg
C je nezavršena upravna zgrada EDB-a, gde bi se pod jednim krovom našle sve službe koje su raštrkane širom grada, takođe se tu nalazi velika trafo-stanica, od koje je izgrađena samo polovina, a za drugom polovinom počinje da se javlja velika potreba, pa će verovatno uskoro i to uraditi.
 
U ##!! !??##$& su me smorili sa tim svim "mallovima" (malo sam pogledao ostale teme, gde se na 1/3 pojavio neki "delta mall"), kad će već jednom shvatiti, kad se Robne kuće podignu iz mrtvih, odoše svi u #!!?% .. :)

Fabrike, fabrike, hi-tech industrija!! To je prava stvar, a ne prodavnice... Zapravo, nisu ni prodavnice nego malo sređene šupe.. :/

I ako neko mrzi "čuvare jezika" onda sam to ja, ali stvarno ga preteraše. Uostalom, da li ste čuli nekog "čuvara" da se žali za rabljenje reči mol? Eto gde njihov princip apsolutno pada u vodu... Užas, užas.. Šta fali robnim kućama, ili tržnim centrima?!?!
 
@ bajagina pesma

a ko drzi lilly :D

veruj mi - informacija je milion posto tacna, imam vrlo bliskog insajdera koji radi neke poslice za Deltu ;)


sto se tice projekata - staro pravilo dobro vazi, kada vidimo radnike sa zutim slemovima, par kamioncica i montiranje krana, onda verujemo.... Planovi za ovu godinu su Delti vrlo ambiciozni, nadam se da ce sa reci preci na dela, ali jos vise im zelim jaku konkurenciju....
 
Ambasadore, jel' i B plac u vlasništvu EDB-a? Ja sam mislio da je cela crvena zgrada trafo stanica, zato što ima lažne prozore. Da li su onda to (B plac) temelji za drugu trafo stanicu ili za zgradu EDB-a? Da li je onda originalni projekat predviđao dve trouglaste zgrade koje bi bile u simetriji sa hajatom i onom drugom (btw. šta je u ono drugoj, NIS?)?
 
Delta za sada samo zauzima atraktivne lokacije - što je dobro za firmu.
Za izgradnju uvek ima vremena, a za pozicioniranje i nema.

Trenutno je u igri i lokacija BIP-a, jer su Litvanci & co. sazvali Skupštinu
na kojoj treba da se odliči o faktičnoj prodaji lokacije za samo 22mil.€.
Šema je da se da hipoteka na objekte ili da se 'odreknu svih prava' na objekte
pošto trenutno po zakonu i ne mogu drukčije da 'prodaju' pravo korišćenja.

Nezvanično se pominje Miško kao partner u čitavom poslu oko lokacije BIP-a.
 
dragan":2h7vg48t je napisao(la):
Delta za sada samo zauzima atraktivne lokacije - što je dobro za firmu.
Za izgradnju uvek ima vremena, a za pozicioniranje i nema. ...
Delta hoće da kupi i Radovu zgradu
Ako cena bude prihvatljiva, Delta će učestvovati i na tenderu za prodaju poslovne zgrade građevinske
firme Rad u stečaju, kaže za Emportal Dejan Racić, direktor Delta Real Estatea.

Racić kaže da nije isključeno da će se ta kompanija nadmetati i na tenderu za Radovu poslovnu zgradu
koja je u stečaju od 1996. godine, s površinom od 60.000 metara kvadratnih, koja se nalazi između
hotela Hyatt i nekadašnjih Genexovih apartmana.

"Učestvovaćemo u svim prodajama od kojih bi posle mogli da imamo koristi“, kaže Racić.

Sudbina nedovršene Radove zgrade u novobeogradskom Bloku 20 još nije poznata. U Agenciji za
privatizaciju kažu da bi za tridesetak dana mogli imati jasnu sliku o tome kad i kako će prodavati tu imovinu.

U ponedeljak je Delta kupovinom hotela Continental, Biznis apartmana i takozvane Male kule gotovo
zaokružila svoju imovinu u Bloku 20. Van Delta holdinga ostao je Sava centar i pomenuta Radova zgrada.
http://www.emportal.co.yu/vesti/srbija/45783.html
 
Homer Jay":327vs8q7 je napisao(la):
@ bajagina pesma

a ko drzi lilly :D

veruj mi - informacija je milion posto tacna, imam vrlo bliskog insajdera koji radi neke poslice za Deltu ;)
Ako ti je draze da tako mislis, neka bude. Ova zemlja je ionako puna 'proverenih', 'insajderskih' informacija. Zato je i otisla u k.
 
Ufffff, hajde da ne baratamo otkud ti znas, otkud ja znam, ali moj cale radi procenu rizika i poslove bezbednosti na radu za ceo Delta holding, pa izmedju ostalog i za Lilly, Hleb & Kifle itd. Tako da ne pricam gluposti i ne mislim, vec znam.....
 
E mrzi me da se raspravljam, u pravu si, sve je kako tu pise, moj cale je narkoman i drogira se, a ja u slobodno vreme koristim komp koji imam u ovoj psihijatrijskoj ustanovi u kojoj inace zivim ;)
 
^^ На сајту Агенције за привредне регистре ( http://www.apr.sr.gov.yu/RepsisPubl...=1099872&RegistryCode=07006063&rnd=2141418837 )се као 100% власник
PRIVREDNO DRUŠTVO ZA PROMET PREHRAMBENIM PROIZVODIMA LILLY DROGERIE DOO BEOGRAD, ŽORŽA KLEMANSOA 19
заиста појављује Младен Грујић http://www.parlament.sr.gov.yu/content/lat/sastav/poslanici_detalji.asp?id=1184

Е сад и на тараби свашта пише, можда сте обојица у праву.
 
Ne znam šta to piše na tarabi :) , ali ovde se radi o istom fizičkom licu, tj. o

M.Grujiću, jer kad uporedimo datum rođenja sa matičnim brojem, isti su >> 22.Sep.1966god.
..........................
ps. .. a, ima i adekvatna zaduženja u DSS-u :

" Funkcije i članstva u telima skupštine .. Odbori:
- Odbor za razvoj i ekonomske odnose sa inostranstvom,
- Odbor za finansije,
- Odbor za privredne reforme,
- Odbor za smanjenje siromaštva " ... :D
 
bigvlada":1zley05m je napisao(la):
Ambasadore, jel' i B plac u vlasništvu EDB-a? Ja sam mislio da je cela crvena zgrada trafo stanica, zato što ima lažne prozore. Da li su onda to (B plac) temelji za drugu trafo stanicu ili za zgradu EDB-a? Da li je onda originalni projekat predviđao dve trouglaste zgrade koje bi bile u simetriji sa hajatom i onom drugom (btw. šta je u ono drugoj, NIS?)?
Trafo-stanice nisu toliko velike.. :D
Ne znam za plac B, ali je cela zgrada na C planirana za EDB administraciju. U prizemlju/podrumu zgrade se nalazi trafo-stanica, odnosno pola trafo stanice (izgrađen deo), a druga polovina trafo-stanice u zgradi zvriji prazna - nisu one baš toliko velike da zauzmu celu zgradu. :) A zgrada ima lažne prozore zato što je polu-izgrađena. Primer sličnog koncepta: EDB-ova zgrada u Jevremovoj, ima i trafo-stanicu i njihov poslovni prostor, isto tako i zgrada kod Slavije.
Nadam se da nisam bio konfuzan. :D
 
Постови пренети са теме Делта сити

HenkMan":9xd3ulta je napisao(la):
Meni se cini da je neko pricao o drugom Delta Citiju ili sl na mestu neke propale fabrike negde blizu Pancevca, koliko se secam, sta je bilo sa tim?
aleksa":9xd3ulta je napisao(la):
tesko, seems impossible... :(
Nenad":9xd3ulta je napisao(la):
@HenkMan
Delta je kupila lokaciju, tj. tu fabriku, a kada ce se projekat realizovati, zavisi od samog investitora. S' obzirom na to da su planovi za 2008. jako ambiciozni, ne verujem da ce se sa tim projektom krenuti pre 2009-10
Sallex":9xd3ulta je napisao(la):
A kada pocinje gradnja Delta Planeta na Autokomandi? Vidim da su tamo ogradili sve...
A koliko sam cuo H&M se otvara u Ushcu...
Homer Jay":9xd3ulta je napisao(la):
U MPC-u kazu da za Usce jos nisu potpisani ugovori sa svim zakupcima, ali dolazak H&M se najavljuje (Svedski ambasador), tako da je to moguce. Takodje, izvesno je da Usce nece biti otvoreno pre februara 2009, tj. vise beobuildovaca je culo to iz vise razlicitih izvora, a i golim okom je vidljivo na gradislistu da je tesko da ce to biti ranije.

Delta planet bi trebalo da pocne da se gradi do kraja ove godine, a nekoliko ljudi ovde je pomenulo avgust. Obzirom na kvadraturu u njemu nema sta nece biti :)
Sallex":9xd3ulta je napisao(la):
Hvala na informacijama. A Delta Tower, jel i on pocinje da se gradi u isto vreme kad i Planet?
shmeksi":9xd3ulta je napisao(la):
Delta tower bi navodno trebalo da pocne ove godine da se gradi, nego Sallex imas temu na odeljku projekti koja glasi "Deltini projekti" pa ubuduce tamo salji ovakva pitanja, a moderator bi mogao ovih par postova nevezanih za DC da prebaci u tu temu. :D
 
Koliko sam primetio, posle nedelju dana radova ponovo je otvoren rekonstuisani glavni ulaz u Delta Citi. Sada je uradjen na foru vrteske kao i ulaz u beogradjanku, samo je znatno veci..
 
Speaking of Delta city...pre neko vece cuh od jednog od direktora Maxija da su neprijatno iznenadjeni katastrofalno malim prometom u Super maxiju u Delta citiju."Odozgo" su im rekli da ukoliko se situacija na poboljsa u narednih nekoliko meseci Super maxi ce biti zatvoren a taj prostor ce biti pretvoren u radnje,kao u ostatku DC-a.
 
Верујем да они очекују да ће то бити главни центар снабдевања људи који се уселе у Белвил тако да сумњам да ће их "гасити" пре усељења.
 
Влада":lkqtdkp8 je napisao(la):
Верујем да они очекују да ће то бити главни центар снабдевања људи који се уселе у Белвил тако да сумњам да ће их "гасити" пре усељења.
exactly, jos kada gsp izmesti svoj parking sa lokacije iza bellvila i tu ce jos da se gradi. Svi ti trenutni gubici su zanemarljivi prema buducem profitu, a i treba ipak biti svestan da DC postoji tek 6 meseci i da treba da prodje jos vremena da se kod nas popularizuje aktivnost kupovine u shopping mallu
 
Ma naravno ljudi !!! Za vreme Univerzijade i pogotovo posle kad se ceo Belville bude uselio. Svi ce tamo kupovati. Zna Misko sta radi ! Nije blesav :cool: . Genijalna lokacija i genijalno razmisljanje. Svaka mu cast bez obzira na navodno " tamnu" proslost. Samo nek se gradi veliko i lepo i korisno. Sve ostalo je sada nebitno. Zar ne !?
 
Pa jes valjda.I onako za 20 god se skoro niko nece secati ovoga,vec samo svih tih zgradurina sto je napravio ili ce tek napraviti :)
 
da napomenem da na 500m od tog supermaxi-a postoje i Idea extra i Rodić megamarket sa cenama dramatično nižim od istog tog supermaxia.
 
Vrh