Šta je novo?

Dedinjske vile

Tako nekako. A u poslednje vreme dosta dobrih projekata dostojnih 21. veka i onda ovo...
 
Kole ima ukusa kolko i Karići.
 
spatiotecte":eg9v0uqu je napisao(la):
Svi ovde kazu da je ona neoklasicisticna kuca tezak kiceraj ali mogu da se kladim da se niko ne bi bunio da zivi u njoj. :D :)

У тако гадном окружењу би ми се смучило при оброцима. Није ми јасно како се ово некоме може свиђати. Ако желите да копирате нешто, онда барем копирајте са неким стилом.
 
A moze i ovako. Ova je sagradjena umesto jedne zaista fine kuce ali je ispala sjajno.
fn7j9k.jpg


Ova je imala ok projekat ali na kraju ispade krmaca bez baste i sa kupatilskom fasadom
6ixugl.jpg
 
M. Avramovica
bhzkw1.jpg


Nije novogradnja ali je dugo cekala da se sredi...
2ii9wgg.jpg


333920l.jpg
 
Da, ta u Puskinovoj bleji vec duze vreme. Ima malo dalje sa druge strane jedna ok novogradnja, bas sam hteo danas da slikam ali me je put odveo na drugu stranu...
 
Uslkao sam par samo nemam vremena da postavim
 
O, pa je li to moguće da se pojavio Johnest i ispunio obećanje? :lol: :mrgreen: :D :p :p

Hvala i Johnestu i direktoru! Nešto o tim kućama posle.

Sada me zanima je li neko od forumskih članova uživo prošao pored ove kuće?

Branina_kuca.png


Nečuveno kakav projekat.
 
Johnest_Hon":x7au6vpb je napisao(la):
Rimsko carstvo...
nd7mgn.jpg


2aj6mhu.jpg


Bice jos, nikako da se aktiviram...

Kako si ovu uspeo da slikaš, ima gomila radnika na gradilištu?! :laugh:

Sad je u dovršenijoj fazi od ove na slici, logično, i izgleda ogromno... :shock: Em je još u na ovom usponu pa kad je gledaš s ulice, imaš optičku iluziju da je još i veća...
 
Vole skorjevic da se pokazu kako imaju korijene blaf
 
direktor":2vdkzuxh je napisao(la):
Vole skorjevic da se pokazu kako imaju korijene blaf

:D

Nekako na Johnestovoj slici izgleda manja nego u prirodi. Vidim da na tabli piše da je planiran završetak gradnje u decembru ove godine. Pa da nas Johnest obraduje. :lol: Slikama dovršene palate.

Ova za koju Hon kaže da je »ispala sjajno« liči mi na rezidenciju češkog ambasadora.
 
Prosao sam skoro pored Koletove gajbe i poravnali su zemlju i izdignuto je dosta u odnosu na nivo ulice.
A bice i novih slika novih gradilista kad stignem...
 
Posađeno je i neko rastinje, mislim da ima lišće tamnoljubičaste boje. Treba to uhvatiti kad bude završeno, a zima i nema bujne vegetacije. I dok ova mlada živa ograda nije porasla.

Sve kuće trbeba nahvatati sad kad je lišće opali, zapravo. :lol:
 
^
опаааа е тако већ може!!! осим овог црног демита, лепо лепо, са ставом и мером, што је најважније.
 
Pa to je upropsatio tokom gradnje i nepada mu napamet da ga vrati u prvobitno stanje ,a ni grad da ga kazni i natjera na to
 
Vrh