Šta je novo?

Cvijićeva Palata [Stambeni objekat | 10 000 m²]

Screenshot_20230323_191751_Chrome.jpg
Screenshot_20230323_191734_Chrome.jpg

Jedan zahtev usvojen, jedan odbijen. Šta god to značilo.
 
Ovo je jedini front ka Poenkareovoj, a sve klime su pozadi.
Klime su pozadi za stanove koji gledaju na unutrasnje dvoriste. Klime za stanove koji gledaju ka Cvijicevoj i Poankareovoj nisu pozadi. Svi stanovi imaju "uvucene" terase i na njima su spoljne jedinice klima osim za vertikalu terasa u Poankareovoj koje nisu. Za njih je predvidjena maska od INOX-a koja jos nije namontirana
cvijiceva-palata-230130-03.jpg
 
Da to se vidi i dobro je da ih nisu stavili napred sa maskom (kao pozadi) jer bi unakazilo lepu fasadu. Ovako su ih ovim spuštenim zidom sakrili lepo, a pritom su izdignute u odnosu na terasu pa ne remete upotrebu terase ili zauzimaju prostor pa ih verovatno niko neće izmeštati napred.
 
Има ли неких нових информација , уђосмо у април , а не уселисмо се ..
Navodno je struja došla do zgrade, ali tek treba brojila da se povežu. Ima još posla oko zgrade koliko sam uspeo da vidim. Nisam siguran da ce se sve stici u aprilu.

Jel neko od stanara tražio naknadu za kasnjenje?
 
Juče su radili nešto na povučenom spratu, a mislim da ni garaža nije završena, tako da april teško, a verujem i maj.
 
Juče su radili nešto na povučenom spratu, a mislim da ni garaža nije završena, tako da april teško, a verujem i maj.
Pa kako april il maj kad nisu ni priključeni na infrastrukturu i sya još gali,pa kolko traje upis stanara tj prva i imovinska rešenje a itd itd kakav april maj ahha jesi ti lud jbt
 
Ja sam upravo napisao da će teško biti u aprilu i maju, kao odgovor na prethodni komentar vezan za april.

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
 
Jako mi se sviđa kako izgleda. Jedino mi nekako odskaču klime, mora da je moglo nekako lepše.
Pogledajte prilog 157411
Moglo je bolje za klime, pogledaj samo zgrade u Evropi. Nigde ne visis klime (ili veoma retko, nemojte molim vas da kacite sada neke primere koe ste nasli u Grckoj, Budimpesti ili slicno).

Klime kao ukrasni deo fasade samo ima kod nas. U vreme zelene energije tu vec dugo postoje drugi sistemi. Osim toga moze jedna velika klima na krov da se stavi za sve stanare. To je i cak jeftinije nego da kupis 30 komada. Isto to vazi za bojler. Umesto u svako kupatilo jedan, stavlja sedan veliki za sve stanare u podrum.
To je standard um vecini evrope.

Mi samo placamo iste cene za meterijal i m2, ali imamo losiji kvalitet.
 
Naleteh na Instagramu, u prizemlju u jednom od lokala bice frizerski salon VIP STUDIO MIXA 🤔
 
morao je da se use** ovaj orman za ventile grejanja pa to ti je, inace vrhunski izgleda za tu arhitekturu
 
jedina smo zgrada, u novoj ili staroj gradnji gde su tasteri za lift "stariji" od podloge :) mene je to ubilo ... iskreno... sve pada u vodu sa ovim detaljem ... mada uselio bih se i da ga zovem na gurtnu :)
 
Има ли неких нових информација око усељења..?
 
Vrh