Šta je novo?

Crna Gora

Sad sam dole, moraću lično da se uverim kako je. Rekao bih da je lokacija po slici blizu nekadašnjeg hotela Fjord, blizu ulaza u mesto Muo ako se ne varam.
 
Jedno pitanje. Da li se zna kako doći od Kotora do Budve starim putem? Išao sam jednom prilikom pre mnogo godina kada se sređivao vodovod (negde polovinom 2000-tih) ali autobusom. Gledao bih da zaobiđem ovu rekonstrukciju jer zna da bude kolaps.
 
Danas ti za divno čudo nema gužve sudeći po mapama.
Inače, skreneš desno kod pumpe pre tunela i izbiješ na raskrsnicu za Bigovu. Može i levo kod Arome da se skrati ali da ne bunim.
Ako je gužva od Jaza do BD onda skreneš levo kod pošte u Lastvi i izbiješ na glavni semafor...
 
Danas ti za divno čudo nema gužve sudeći po mapama.
Inače, skreneš desno kod pumpe pre tunela i izbiješ na raskrsnicu za Bigovu. Može i levo kod Arome da se skrati ali da ne bunim.
Ako je gužva od Jaza do BD onda skreneš levo kod pošte u Lastvi i izbiješ na glavni semafor...

Jel to beše preko Troice? Ako mislimo na onu Aromu u Kotoru, pa se penješ onim serpentinama?
 
Znam, tu je negde i uključenje za stari put za Cetinje. Ne bi bilo loše da se i to rekonstruiše, i nadoveže na put Cetinje-Čevo-Nikšić. Bombona, prilaz Bokakotorskom zalivu sa 4 pravca. Gde ćeš bolje.
 
Bogami se vidi povećanje saobraćaja od tunela ka KL.
 
Vrh