Šta je novo?

Cene nekretnina

Pa ja kazem.

Btw, sto si onesposobio privatne poruke? Sta, bojis se da stupis u kontakt s nekim bez anonimnosti i sigurnosti interneta? 😊 Kako li si uopste iskamcio to?

Ma ne, uopste niste ovde na forumu sa agendom... 😄
 
Poslednja izmena:
Pa ja kazem.

Btw, sto si onesposobio privatne poruke? Sta, bojis se da stupis u kontakt s nekim bez anonimnosti i sigurnosti interneta? 😊 Kako li si uopste iskamcio to?

Ma ne, uopste niste ovde na forumu sa agendom... 😄
Da, moja agenda na ovom forumu je da tebe sprdam i dizem cene stanova u Bg, sa svojih 10 postova na ovom forumu
 
Svaki put kad i jedan i drugi pokusavate da se izvadite, samo se jos vise ukopavate. Satro dva ITevca a ne izbijaju sa tema o nekretninama, svi postovi samo o cenama kvadrata i investicijama i svaki dan ceo dan se samo bave obilaskom i pricama o stanovima. Evo, sve verujem.
 
Svaki put kad i jedan i drugi pokusavate da se izvadite, samo se jos vise ukopavate. Satro dva ITevca a ne izbijaju sa teme o nekretninama i svaki dan ceo dan se samo bave obilaskom i pricama o stanovima. Evo, sve verujem.
Bukvalno mi prodji kroz poruke na forumu i razmisli jos jednom o cemu pricas i da li je doslo vreme da malo krenes da brines o sebi
 
Poslednja izmena:
Svaki put kad i jedan i drugi pokusavate da se izvadite, samo se jos vise ukopavate. Satro dva ITevca a ne izbijaju sa tema o nekretninama, svi postovi samo o cenama kvadrata i investicijama i svaki dan ceo dan se samo bave obilaskom i pricama o stanovima. Evo, sve verujem.
A u međuvremenu katastar prop'o. Siti se ispričasmo o IT stručnjacima i masnim platama. Ironija.
 
Svaki put kad i jedan i drugi pokusavate da se izvadite, samo se jos vise ukopavate. Satro dva ITevca a ne izbijaju sa tema o nekretninama, svi postovi samo o cenama kvadrata i investicijama i svaki dan ceo dan se samo bave obilaskom i pricama o stanovima. Evo, sve verujem.
Evo ja sam IT-ovac. Poslednjih par dana sam na forumu aktivan, gledam sta ce da se desi sa cenama iz licnih razloga.
Ako neko provede nekoliko sati dnevno na forumu, a IT-ovac je, i to traje mesecima ili godinama, onda znaci da je to ustvari taj posao u IT sektoru. :)
 
Svaki put kad i jedan i drugi pokusavate da se izvadite, samo se jos vise ukopavate. Satro dva ITevca a ne izbijaju sa tema o nekretninama, svi postovi samo o cenama kvadrata i investicijama i svaki dan ceo dan se samo bave obilaskom i pricama o stanovima. Evo, sve verujem.
Sta tu ima cudno. Pa postoji i forum gde se prica o automobilima, pa na njega ne dolaze samo automehanicari. Svako moze da ima neka interesovanja. Ne znam zasto bi svako morao biti placen, pogotovo da siri pricu kroz ovako usku publiku na ovoj temi.
Eto i ti si na svakoj temi, sa uglavnom kritickim komentarima, neko tvog razmisljanja bi pomislio da si placen da dosledno i neumorno kritikujes sve i svakog. Mislim koje zanimanje treba da imam da bi pisao po forumu? (pri tom ja o vecini onoga sto pises isto razmisljam kao i ti. Samo ne potenciram to u svakom postu).
 
Samo gluperde i neinformisani misle da su svi moji postovi kritika.

Stavise, bas pre neki dan sam dobio molbu da se jedna moja fotografija-reportaza okacena ovde na forum upotrebi u jednom novinskom clanku koji je u izradi. Kada bude objavljen, tebi cu Petre prvom da posaljem, sa zadovoljstvom. :) 👍
 
Svaki put kad i jedan i drugi pokusavate da se izvadite, samo se jos vise ukopavate. Satro dva ITevca a ne izbijaju sa tema o nekretninama, svi postovi samo o cenama kvadrata i investicijama i svaki dan ceo dan se samo bave obilaskom i pricama o stanovima. Evo, sve verujem.

Da stvarno, otkud IT-evac da je stalno online, neverovatno sumnjivo :unsure:

Ja na ovoj temi samo dve stvari tvrdim:

- Da Beograd nije toliko lose mesto za zivot koliko ljudi vole da kukaju
- Da u Beogradu ima ljudi koji i ove cene mogu da plate

E sad, pojedinim sinjim kukavcima ovde su to toliko kontroverzni stavovi da im je jedino objasnjenje to da sam agent nekretnina, lol.

Niti govorim o investicijama, niti kupujem investiciono, niti navijam da cene rastu, niti imam sta da prodam. To samo ekipa koja ima crno-beli pogled na svet radi logicke skokove tipa "ako mislis da Beograd nije Banglades, znaci da zelis da Mirijevo bude 5000e kvadrat", zakljucuje iz mojih postova. A ja sam malo inadzija po prirodi pa ulecem u rasprave sa takvim vrsnim logicarima umesto da se samo nasmejem.

Forum pratim godinama koliko sam u procesu jurenja i kupovine stana za zivot, a aktivniji sam od kako sam rezervisao svoj i cekam da izgradnja pocne. A za ovih par godina trazenja, razgovora i par propalih kupovina mislim da imam bolji uvid i mogucnosti da doprinesem temi od raznih teoreticara iz fotelje.

Interesantno je i da su oni sa najglupljim teorijama i rezonovanjem cesto najbrzi u prelasku na licne napade. Sto samo dodatno motivise coveka da objasni koliko su te teorije suplje.
 
Poslednja izmena:
Samo gluperde i neinformisani misle da su svi moji postovi kritika.

Stavise, bas pre neki dan sam dobio molbu da se jedna moja fotografija-reportaza okacena ovde na forum upotrebi u jednom novinskom clanku koji je u izradi. Kada bude objavljen, tebi cu Petre prvom da posaljem, sa zadovoljstvom. :) 👍
Jel su novine od ovih ili onih sto su protiv ovih? Da znam za koga radis Dusane.😀😀Koji Petar?😀😀😀
 
Samo gluperde i neinformisani misle da su svi moji postovi kritika.

Stavise, bas pre neki dan sam dobio molbu da se jedna moja fotografija-reportaza okacena ovde na forum upotrebi u jednom novinskom clanku koji je u izradi. Kada bude objavljen, tebi cu Petre prvom da posaljem, sa zadovoljstvom. :) 👍

Aha, znaci slava je malo udarila u glavu
 
Da stvarno, otkud IT-evac da je stalno online, neverovatno sumnjivo :unsure:

Ja na ovoj temi samo dve stvari tvrdim:

- Da Beograd nije toliko lose mesto za zivot koliko ljudi vole da kukaju
- Da u Beogradu ima ljudi koji i ove cene mogu da plate

E sad, pojedinim sinjim kukavcima ovde su to toliko kontroverzni stavovi da im je jedino objasnjenje to da sam agent nekretnina, lol.

Niti govorim o investicijama, niti kupujem investiciono, niti navijam da cene rastu, niti imam sta da prodam. To samo ekipa koja ima crno-beli pogled na svet radi logicke skokove tipa "ako mislis da Beograd nije Banglades, znaci da zelis da Mirijevo bude 5000e kvadrat", zakljucuje iz mojih postova. A ja sam malo inadzija po prirodi pa ulecem u rasprave sa takvim vrsnim logicarima umesto da se samo nasmejem.

Forum pratim godinama koliko sam u procesu jurenja i kupovine stana za zivot, a aktivniji sam od kako sam rezervisao svoj i cekam da izgradnja pocne. A za ovih par godina trazenja, razgovora i par propalih kupovina mislim da imam bolji uvid i mogucnosti da doprinesem temi od raznih teoreticara iz fotelje.

Interesantno je i da su oni sa najglupljim teorijama i rezonovanjem cesto najbrzi u prelasku na licne napade. Sto samo dodatno motivise coveka da objasni koliko su te teorije suplje.
Daleko od toga da samo tvrdiš da Beograd nije toliko loš. Porediš ga sa gradovima koji su 2 klase iznad, bez imalo blama, što biva smešno. :) Pa i sinji kukavci kazu da ima onih koji mogu da plate i 24 stana na primer. Valjda ne treba da kačimo te primere pa da vidiš da se i oko toga slažemo. :)
 
Hajde najaktivniji forumasi, koji tvrde da ovde ne rade ni za koga, vec pisu svoja licna zapazanja, da pisu sa svojim imenom i prezimenom pa da ih nadjemo na LinkedIn-u jer nemaju ni jedan razlog da se kriju. Pa nece niko da ih bije ako misle da su cene nekretnina super ili da je zivot u Beogradu dobar.
Nije ovo Tviter pa da se kriju zbog politickih posledica. 😎


https://www.linkedin.com/

 
Daleko od toga da samo tvrdiš da Beograd nije toliko loš. Porediš ga sa gradovima koji su 2 klase iznad, bez imalo blama, što biva smešno. :) Pa i sinji kukavci kazu da ima onih koji mogu da plate i 24 stana na primer. Valjda ne treba da kačimo te primere pa da vidiš da se i oko toga slažemo. :)
Sta znaci '2 klase iznad'? Jel postoji neki univerzalni koeficijent po kom se to racuna? Ako ih poredim, poredim ih po nekom konkretnom pitanju. I uglavnom poredim iz iskustva.

Iako se ovako iz glave i ne secam da sam nesto preterano poredio, pominjali smo Amsterdam u smislu cena, gde je bocko poredio Amsterdamsku Borcu sa Nbg u smislu da je isti nivo periferije, i poredili smo sad sa Minhenom (koji je 5 puta skuplji, sve i da je te 2 klase iznad).

Sinji kukavci tvrde da stanove kupuje iskljucivo ta ekipa sa 24 stana. Sinjim kukavcima je sve vestacko, cene su vestacke, kurs je vestacki, potraznja je vestacka, ekonomija je vestacka, jedino sto nije vestacko je njihov cemer i jad, i svako ko ne deli isti je ubaceni agent. Koliko se samo javilo na temi ljudi koji zive ili su ziveli napolju i vratili se ili planiraju da se vrate ovde, i svima je odma prilepljena etiketa agenta, jer naravno nemoguce je da napolju ikako moze biti nesto gore nego ovde.

Hajde najaktivniji forumasi, koji tvrde da ovde ne rade ni za koga, vec pisu svoja licna zapazanja, da pisu sa svojim imenom i prezimenom pa da ih nadjemo na LinkedIn-u jer nemaju ni jedan razlog da se kriju. Pa nece niko da ih bije ako misle da su cene nekretnina super ili da je zivot u Beogradu dobar.
Nije ovo Tviter pa da se kriju zbog politickih posledica. 😎


https://www.linkedin.com/


Zasto bih ja sebe javno predstavljao da bih se tebi opravdao?
Evo, postavi ti svoj profil, ja cu te dodati, kada me 'verifikujes' ocekujem ovde javno izvinjenje, da ga linkujem u potpisu i uputim svakoga sa slicnim insinuacijama na isto.
 
I objava u Sluzbenom glasniku.


Inace, jedino gore od agenta za nekretnine je osoba koja nije agent a zvuci kao jedan.
 
, pominjali smo Amsterdam u smislu cena, gde je bocko poredio Amsterdamsku Borcu sa Nbg u smislu da je isti nivo periferije
Ovo nije baš tačno ali ne bih se upuštao u dokazivanje šta je šta.

Numbeo je napravio sveobuhvatnu analizu i trend je približno tačan. Rangirani smo na dnu po nekom kvalitetu a na vrhu po ceni.

To što se nama kao svoj na svome sviđa Bg i što smo subjektivni prema njemu i kritični pa to uopšte nije ni za šta argument jer se i Špancu sviđa Madrid, Bsrselona itd. To sada kao "meni se ovde sviđa i nije toliko loše" .. to ne stoji kao argument jer nije relevantno. E sad ako mi se sviđa(ili ne sviđa) a drugde je veći kvalitet življenja i svega od značaja za poređenje za datu istu cenu onda je to problem.

Neki moj trenutni reper je da mamac stanovi koje pratim miruju sa cenama što znači realan pad.
 
Hajde najaktivniji forumasi, koji tvrde da ovde ne rade ni za koga, vec pisu svoja licna zapazanja, da pisu sa svojim imenom i prezimenom pa da ih nadjemo na LinkedIn-u jer nemaju ni jedan razlog da se kriju. Pa nece niko da ih bije ako misle da su cene nekretnina super ili da je zivot u Beogradu dobar.
Nije ovo Tviter pa da se kriju zbog politickih posledica. 😎


https://www.linkedin.com/

A zasto se vi iz suparnickog tabora krijete? Za vas nema potrebe da imamo sumnju i bez predstavljanja.

Ja sam u potpisu koji je bio vidljiv nekada i koji sam sada ponovo omogucio dovoljno predstavljen i nema potrebe da se skriva bilo sta. Eto sada se mozes predstaviti, mada mene licno ne interesuje ko je ko, citam poruke, licno svakako nikoga ne znam.
 
Kakvi tabori ne razumem? Ko je u jednom a ko u drugom?
Ja sam ovde aktivan 2 dana, uopste se ne krijem, a nikog nisam licno prozvao, samo vidim da ide rasprava u pravcu da ovde ima botova, pa predlazem da se tako brzo i lako stavi tacka. A logika je sledeca, oni koji misle da su cene nekretnina realne i da ce rasti mogu biti botovi ali ne mora da znaci, medjutim oni koji tvrde da su cene prenapumpane su u pravu ili su mozda samo u zabludi ali sigurno nisu botovi. Bot = onaj ko ima novcani interes da manipulise jer je placen ili je sam u poslu izgradnje.
 
Ja mislim da se vama prividjaju agenti. :)

Jos jednom cu ponoviti.

Agentima je u INTERESU da spustaju cenu vlasniku kako bi se nekretnina STO pre prodala!
Nema nikakve logike da podizu pa da vode zilion kupaca u stan i da se smaraju.
 
Vrh