Šta je novo?

Cene nekretnina

Skoro 5000 evra kvadrat, starogradnja, Novi Beograd


Ako ništa drugo, barem je prodaja bez posrednika
:D
Verujem da prodavac samo zeli da izadje u novinama hahahah. Il je promasio neki broj na tastaturi.
 
Ma dobro, promašio je cenu samo za duplo (ako ne i više). Pa pazi te čučavac pločice na 4. slici... To je bilo u modi pre 50 godina, a prestalo da se proizvodi pre 30...
 
Skoro 5000 evra kvadrat, starogradnja, Novi Beograd


Ako ništa drugo, barem je prodaja bez posrednika
:D
Ma kad bude video da ne moze da proda za mesec dva podici ce cenu :) To svi rade..
Treba pratiti ovaj oglas
 
Ma nema šanse da neko ovo plati. Ovo su oni soliteri sa stubovima posred dnevne sobe, pakao.
 
Ta vest Jarane nije baš potpuno tačna. Naime to je cena koju su prijavili, na aukciji u Sotbiju licitatori su dobili mito da prijave nižu cenu. Ovaj stan je prodat za 850.000 eura, ali i vredi.
 
Gledam neki stan veceras i kako mi izlazimo tako ulazi neki Sergej sa zenom da gleda isti. Znaci da mi neko ovo prica ja mu ne bi verovao haha.
 
1654884852578.png

Setih se ovoga, pratio sam neko vreme, a pratio je i ovaj prodavac tržište izgleda.
 
ECB sastanak odluke:
1) Prestsnak otkupa asseta (QE) 1og jula
2) U julu podizanje kamatnih stopa za 25 bp
3) Dodatno podizanje stopa u septembru (ocekuje se 50 bp)

 
Hahahahahaha to bre! #Ekonomski tiganj! #Nemci ckravaju od muke! #Beograd kao Cirih, Srbija kao Monako! #Samo nek se gradi! #Over the Moon and straight into the Sun!

Minvajl, na Andrićevom vencu...
Nelečeni porez.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel ovo razlog mozda zasto kod nas ljudi zive krace?

Sudeci po ovoj temi 95% njih su pesimisticni. Dolazi propast, pad cena, svi ce prodavati da bi preziveli i slicno.

Kad ono medjutim.

Nova zgrada - BW Rivijera 8.000e po m2.

Realno dzabe s obzirom da ce u Mirijevu biti 5.000 eura po m2. Jedino sto ajde ok ovo je u pred izgradnji pa je malo realnije.
 
Sudeci po ovoj temi 95% njih su pesimisticni. Dolazi propast, pad cena, svi ce prodavati da bi preziveli i slicno.

Kad ono medjutim.

Nova zgrada - BW Rivijera 8.000e po m2.
Mislim da ni Bog otac ne zna kakve veze prvi red ima sa poslednjim. :ROFLMAO: Odnosno šta je pisac uopšte hteo da kaže i sklepa.

Inače, svet zadnjih tri meseca prosto pršti od optimizma. Verovatno su zato uvedena vanredna st(r)anja i u Mađarskoj i u Americi i ko zna gde još. 😄

A evo neka neko i ovima javi da ne budu više tako pesimistični 😄 Da im pošaljemo vradovića da im objasni.
 
Pozdrav ljudi!

Uzi clan porodice je u procesu traznje stana, trazi jednosoban, ili 1.5 u sirem centru grada. Spreman je da plati i 3000 e po kvadratu za novogradnju, pa ako imate neke preporuke, mozete i javno ili privatno da mi posaljete neke projekte. Ja ono sto sam gledao ide oko 3300 po kvadratu i to negde oko juznog bulevara (da nije prizemlje/poslednji sprat i da nije izduzen, nefunkcionalan stan). To mi deluje da je cena preko svakog razumnog nivoa. Nisam u zemlji trenutno, pa ako imate i neki sajt za preporuku, bilo bi odlicno. Svestan sam da se ta struktura prodaje najbrze, pa mi valja delati na vreme.
Inace mislim da je ovo najgori trenutak za kupovinu krenuo je da skace EURIBOR, a deluje mi i da su cene na vrhuncu, ali neko kupuje kad moze a ne kada su najbolji uslovi. Hvala!
 
3000e za novogradnju je davno proslo vreme :)

Mozda neki manji projekti po NBG, Zemunu ili Zvezdari.

Meni se svidja na primer Marina Dorcol ali je 5.500 po m2.
 
Hvala na preporuci, ali sam pre mislio na neki siri centar. Znam da je Dorcol izvan budzeta, a preporucicu Zvezdaru, nadam se da tamo moze da se nadje u tom cenovnom opsegu. Kad kazem Zvezdara, mislim najdalje do Cvetkove pijace :)
P.S. Ova Marina deluje kao dobar projekat, znas li kada je planiran zavrsetak radova?
 
3000e za novogradnju je davno proslo vreme :)

Mozda neki manji projekti po NBG, Zemunu ili Zvezdari.

Meni se svidja na primer Marina Dorcol ali je 5.500 po m2.
Bivši direktor Krušika Mladen Petković i njegova supruga su kupili stan na Vračaru od 170 kvadrata , kuću od 193 kvadrata i plac od 10 ari na Dedinju ,trosobni stana u Molerovoj ulici na Vračaru , dva stana na Novom Beogradu jedan od 60m² i drugi od 88m². I to sve od 2014 godine. Zar je cena uopste bitna? Niti IRS radi posao sa ovima iz Amerike sto preko mame peru pare u Srbiji niti Tuzilac radi u Srbiji...
 
FED ce dodatno da podigne kamatne stope u junu 50 bp, julu 50 bp, septembru 25 ili 50 bp.
(postoje i ocekivanja 75 bp u junu)

Nezaposlenost i dalje na niskom nivou, sto otvara prostor za podizanje kamatnih stopa.


 
Jel ovo razlog mozda zasto kod nas ljudi zive krace?

Sudeci po ovoj temi 95% njih su pesimisticni. Dolazi propast, pad cena, svi ce prodavati da bi preziveli i slicno.

Kad ono medjutim.

Nova zgrada - BW Rivijera 8.000e po m2.

Realno dzabe s obzirom da ce u Mirijevu biti 5.000 eura po m2. Jedino sto ajde ok ovo je u pred izgradnji pa je malo realnije.
Pa zavisi sta smatras za optimizam :) gomili naroda je optimizam pad cena, da bi mogli uopste da se nadaju da ce ikada kupiti nekretninu u Bg. Meni ta cifra od 5000 po kvadratu u Mirijevu ili JaRkovu zvuci ko tezak pesimizam. Optimisti se nadaju da Bg nece postati bezlican investitorski grad, u kom su svi silom prilika i velika vecina se ne oseca ko kod kuce. Rakija doprinosi optimizmu takodje, al to je za drugi podforum.
 
The median cost of a home in 1960 was around $11,900, which is the equivalent of $98,000 today. In the year 2000, the median home price rose to $170,000. Today, the average sale price for a home is over $400,000 dollars. Inflation apologists will argue that wages are keeping up with prices; this is simply not true and has not been true for a long time.




 
Bivši direktor Krušika Mladen Petković i njegova supruga su kupili stan na Vračaru od 170 kvadrata , kuću od 193 kvadrata i plac od 10 ari na Dedinju ,trosobni stana u Molerovoj ulici na Vračaru , dva stana na Novom Beogradu jedan od 60m² i drugi od 88m². I to sve od 2014 godine. Zar je cena uopste bitna? Niti IRS radi posao sa ovima iz Amerike sto preko mame peru pare u Srbiji niti Tuzilac radi u Srbiji...
I ko zna koliko takvih jos ima... Tuzno.
 
Vrh