Šta je novo?

Cene nekretnina

Све због Руса ментола, па ако прође, прође

IMG_20221103_173551.jpg
IMG_20221103_173600.jpg
IMG_20221103_173610.jpg
IMG_20221103_173623.jpg
 
A evo i najnovije ponude OTP banke kad je kredit sa vrlo popularnom kombinovanom kamatnom stopom u pitanju.

Screenshot_20221103-190045.jpg


Sada u ponudi imaju samo varijabilnu varijantu, a podigli su i fiksnu marzu na 3,44% do 4,34%...

Greska 404 (Nije pronadjeno) vrlo lepo opisuje buduce kreditne kupce.
 
Dolazi zanimljiv period. Nije isto kao 2008. jer tada nije bila ovakva inflacija. Za kes kupce ako cena nekretnina padne 10%, a godisnja inflacija bude 10%, dodje im na isto. Realno sve je bolje od nastampanih papirica.
Za kreditne opet nepovoljno kako god okrenes, da li zbog visoke cene, da li zbog visoke kamate.
Ako krenu sa jacim kamatama, sve ce doziveti stagnaciju, pa i nekretnine, ovaj sistem ne moze da funkcionise bez ubacivanja novog kesa za vracanje prethodnog duga.
 
Consumar Confidence Index (namera da se kupi trajno potrosno dobro, stan ili kuca) u Srbiji u oktobru dodatno znacajno pao.
Sada na nivou cca 2014. god.

 
Ne dodje mu na isto, nego nominalno cena i dalje padne za 10%, a realna cena padne 20% jer novac vredi manje. Daj ne pricaj napamet.
Ja nisam rekao da je pad od 10% u okviru jedne godine, rekao sam da je godisnja inflacija 10%. Od danas do pada od 10% ce proci vise od godinu , ako pada i bude. Razmisljaj malo sire pre nego sto pocnes da grizes.
 
Ja nisam rekao da je pad od 10% u okviru jedne godine, rekao sam da je godisnja inflacija 10%. Od danas do pada od 10% ce proci vise od godinu , ako pada i bude. Razmisljaj malo sire pre nego sto pocnes da grizes.
Što ne bi mogao da bude pad 10% za godinu dana? Evo Ameri imaju već 9% pad za samo 3 meseca. Kad može 20% da poraste za godinu dana, može vala i da padne.
Mada, nije ni važno, pad od 10% je pad od 10%.
 
Consumar Confidence Index (namera da se kupi trajno potrosno dobro, stan ili kuca) u Srbiji u oktobru dodatno znacajno pao.
Sada na nivou cca 2014. god.

Au. Sta ce tek biti u prolece kada ecb krene da prati fed....da ne govorimo posle toga
 
On je kupio na ledini 2 km od mirijeva u izgradnji od sns firme koja je to davala dzabe i zavrsice za 3 godine taj stan. Nemoj tako on je sve premerio
Pa normalno, nisam kupio, to mi je poklonio jedan moj dobar prijatelj iz stranke. Ali znam da ima vas koji znate dobro da rasporedite tudj novac, procenite situaciju, bolje cak i od vlasnika tog novca. Kamo srece da si i ti kupio na toj ledini. Ja iza svojih reci stojim i sopstvenim delima, ne pricam u prazno ono sto mislim.
 
Drago mi je. Ne treba mi sreca da kupujem tu ili u go*na na vodi tosin bunar itd.. rodio se na krstu i dalje zivim tu i to kako treba. Vama neka je sa srecom na tim strmopi*dinama i ledinama. Samo ne propagirajte to sto propagirate jer je glupost teska. Cene dole i papaa, ovi iz gubernije ce otici kad tad pa to izdavanje ce opet biti nesto najgore sto moze da te snadje kao vid zarade. A bice i sada svaki dogovor sa rusima okaciti o rep ako iko i vidi te sumanute pare koje su ugovorene za rentu. Ovo je zelja teletabisa sa lopovskim namerama doduse
 
Zimska sezona na planinama će biti bolja od prethodne, na Zlatiboru rezervisan i januar
Već par godina slušam glupe komentare običnih neznalica kako će da propadne turizam! Pre će Beograd da propadne nego turizam, da to bude sasvim jasno! Zato unapred molim neznalice da se ne javljaju sa priglupim komentarima jer turizam sve više jača i vredi ulagati u njega...
Jedino što ne treba kupovati jeftine kvadrate kako bi ponuda bila što bolja vremenom i turistički centri sve lepši...

 
@realnostt

Ma ne, ne vidi niko pare od Rusa. Dođe programer iz Moskve sa zaradom od 100.000 $ godišnje i neće da plati sirotom Vračarcu za stan. Hoće da se zeyebava sa gazdom, jer mu to život čini lepšim. Bjednij Vračarec, nayeba ko Čečen.

Što trošite prste na pisanje ovakvih inadžijskih postova? Inače je ova tema postala dosta dobra, sa nekoliko izvanrednih i jednim antologijskim postom (mislim da se čovek zove ermelijan), ali čemu ovo? Eto, fino je na Crvenom krstu, to je realnostt.
 
Drago mi je. Ne treba mi sreca da kupujem tu ili u go*na na vodi tosin bunar itd.. rodio se na krstu i dalje zivim tu i to kako treba. Vama neka je sa srecom na tim strmopi*dinama i ledinama. Samo ne propagirajte to sto propagirate jer je glupost teska. Cene dole i papaa, ovi iz gubernije ce otici kad tad pa to izdavanje ce opet biti nesto najgore sto moze da te snadje kao vid zarade. A bice i sada svaki dogovor sa rusima okaciti o rep ako iko i vidi te sumanute pare koje su ugovorene za rentu. Ovo je zelja teletabisa sa lopovskim namerama doduse
Hahaha, realno si frustriran, znaci niko te nije pozvao da unizavas blio koga na osnovu toga gde zivi. Znam da je babin stan na krstu dotrajao, ali tituala ne kupuje novi stan, nego rad. Na temu vas sa titulom rodjen na Vracaru moze dosta ta se kaze, a gora ste sorta od pohlepnih stanodavaca. Svako sa svojom imovinom i radom moze da radi sta hoce, nece pitati tebe jer si rodjen na krstu. Zapravo recnikom pokazujes gde si rodjen.
 
Ovo je kao na Menhentnu, oboleo ovaj retardirani narod nacisto, mi sirotinjska u svemu zaostala zemlja sa prosecnom platom 600e, a medijalnom manje od 500e a oni lupaju cene kao na Mars da iznjamljuju.. Teska psihijatrija
Pa te cene i lupaju isti ti koji rade za 400e. Ne znam o kojim se stranama i podelama naroda radi, ali svi su tu u istom loncu.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Tin
Vrh