Šta je novo?

"BW Vista i Parkview" - Beograd na vodi [ Stambeni kompleks ]

da procacako sam malo po internetu i zaznao da je to bilo za izvodjenje prve faze iskopavanja sipova i da je uradjeno sa minimalnim zakasnjenjem moja graska sto sam hitro reagovao a da pre toga nisam sve lepo proverio hvala na ispravci srecan bozic zelim svima takodje :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=501722#p501722:149zvo62 je napisao(la):
Armatura » Pon Dec 18, 2017 2:51 pm[/url]":149zvo62]Nisam pogresio temu.



file.php

izvinjavam se na mom neznanju, trudim se zarad licnog zdravlja da ne pratim teme vezane za ovaj projekat...ali imam jedno pitanje..

Da li je moguce da ce novim objektom, u potpunosti, unistiti vizuru iz Vojvode Milenka?
ili je to samo neki niski aneks?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=506440#p506440:252vvuhz je napisao(la):
bobcat » Ned Jan 07, 2018 6:43 pm[/url]":252vvuhz]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=501722#p501722:252vvuhz je napisao(la):
Armatura » Pon Dec 18, 2017 2:51 pm[/url]":252vvuhz]Nisam pogresio temu.



file.php

izvinjavam se na mom neznanju, trudim se zarad licnog zdravlja da ne pratim teme vezane za ovaj projekat...ali imam jedno pitanje..

Da li je moguce da ce novim objektom, u potpunosti, unistiti vizuru iz Vojvode Milenka?
ili je to samo neki niski aneks?
nece biti niski aneks nego ce nici do kraja aprila 20 spratna zgrada bw vista
 
Kad god pogledam tempo kojim napreduju, meni ovo ne deluje ništa brže od tempa gradnje koju inače naši "investitiori" imaju. Jedino je više (veće) nego prosek. Meni ovo deluje kao da je tu vrlo, vrlo mali udeo stvarno uloženog kapitala "arapskih investitora" i da se dobrim delom finansira od prethodne prodaje prostora. Možda grešim, ali mi se čini da kada bu tu stvarno bilo veće love, sve bi ovo išlo brže.
 
Naravno da bi išlo brže, kad bi bilo više novca. Ako nastave da grade dve po dve zgrade svake tri godine, stvarno će im trebati 30 godina da završe taj blok, što je besmisleno.
 
@Bukira, vidim na BWR temi da si se šetao SSM-om, Vista se ne vidi još uvek kroz BWR "procep" sa mosta?
 
Nazire se Vista između ove dve zgrade, ali se na mojoj slici od jutros to slabije vidi, zbog položaja sunca:


Popodnevni snimak bi bio znatno bolji.
 
Poceli su radovi na pregradjivanju stanova na Visti, da se videti na poslednjim slikama.
 
Bilo bi im pametno da krenu odma i sa postavkom stakla i fasadom kad se vec uveliko hvale brojem ljudi koji ce dobiti posao na izgradnji.
 
Саша Бг;144699238 je napisao(la):
Неколико слика од данас:
20180125_163313.jpg

20180125_163311.jpg

20180125_163234.jpg

20180125_163126.jpg


Разумео бих овај - скуп - начин садње дрвећа у пустињи, где је корисно да свако дрво има бетонско кућиште које спречава расипање земље и влаге око корена, али - зашто овде, где је испод алувијални, влажан нанос земље, као што се види у делу одмах иза нанетог песка, према прузи?:
20180125_163112.jpg

20180125_163114.jpg
SašaBG sa SSC
 
Moguce je da je kontaminirano zemljiste ili zele da sprece bilo kakvo povrsinsko divljanje korena koje bi deformisalo trotoar ili ulicu ili napravilo neku havariju na instalacijama
 
E tako se dobijaju ovakvi kadrovi kad imas sa cim ko covek da slikas
 
Vrh