Šta je novo?

"BW Residences" - Beograd na vodi [ Stambeni kompleks | 68 000 m²]

Nediraj joj korten fasadu inace na krovu ima kancelarije i odlicno mjesto za bleju
 
Na prvom spratu BW residences sigurno neće biti "rešetkaste fasade" :wink: ,u svakom slučaju ovo sa garažama (na -1 i +1 mi je mnogo prihvatljivije od onih maketaških kocki-aneksa-garaža. :mrgreen:
 
Mogli bi da krenu sa izgradnjom Bulevara buduceg koji prolazi kraj Bw Residence, Kule i Buduceg trznog centra...
 
uh to bi bilo dobro. Na taj nacin bi mogli deo biciklisticke staze da odvoje i na tu stranu.
 
Bici staza će biti na delu nove promenade od SSM ka Gazeli (što se može videti po reportažama na temi BNV).
Koliko mogu da se setim pominjala se dužina nove promenade od cca 430 metara

tako da bi najverovatnije u tom novom delu promenade imali bici stazu,koja bi se kasnije priključivala na zaobilaznu trasu,dok se ne uradi ceo potez promenade od SSM-a do Gazele.
 
Mozda ce to ka gazeli biti jos krace jer rade onaj ostatak ka brankovom mostu, mogli bi da urede setaliste kod beton hale i na isti fazon kao kod Sava Nove, da ovu prelepu ogradu u sustini tamo gde bi i trebala ispred Beton hale
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=383806#p383806:ewc61cki je napisao(la):
KartmenBG » 29 Apr 2016 19:57[/url]":ewc61cki]Mogli bi da krenu sa izgradnjom Bulevara buduceg koji prolazi kraj Bw Residence, Kule i Buduceg trznog centra...

Rano je još za to, ima još dosta građevinskih radova da se izvodi, a pravljenjem sada te ulice tačnije, po GUP-u, bi bilo loše po nju samu zbog mogućeg oštećenja. Tako da se te saobraćajnice oko zgrade u ovom slučaju su to ulice budućeg dela grada izvode na završetku radova zgrade.
 
Ajmo roboti pumpajte, realno kampanja je zavrsena al za ovaj projekat uvek valja popularizovati pogotovo da se spere ovaj ukus fantomke.
 
Svaka im cast kako grade ove dve zgrade. Nadam se da ce i ostale zgrade tako izgraditi. Cista 10. do sada!
 
"Београд на води" покренуо је конкурс за именовање најновијег дела у наставку Сава Променаде, који је намењен породицама, спортистима, рекреативцима.






Сви који имају идеју како би ново место требало да се зове, могу да до четвртка, 12. маја пошаљу своје предлоге у сандуче Фејсбук странице "Београда на води".

Жири "Београда на води" изабраће име које најбоље осликава концепт новог простора на Сава Променади, а добитник ће, поред чињенице да ће једно место у Београду носити име које је осмислио, бити награђен и трекинг бициклом.

Простор у наставку Сава Променаде обухвата справе за вежбање на отвореном, одбојку на песку, игралиште за децу као и кутак за одмор и освежење.

Истовремено предстаље место где ће се одржавати концерти, радионице, уметнички перформанси, спортска такмичење, али и часови јоге и пилатеса, као и друге активности.

Izvor: http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...razi-se-kum-za-nastavak-savske-promenade.html
 
20160511_193131.jpg


20160511_193134.jpg


20160511_193536.jpg


20160511_193246.jpg
 
Jel morate da nas maltretirate sa bot spamom? Jel mogu ja da vam dam po sendvič a da ne radite to?
 
Gorstak89":27yopsps je napisao(la):
Jel morate da nas maltretirate sa bot spamom? Jel mogu ja da vam dam po sendvič a da ne radite to?
Da rade za po sendvič pa da nam je lakše, nego primaju plate u javnim preduzećima i ustanovama, plaćeni od tvog i mog poreza.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
A da oladite malo o javnim preduzecima?
Tu vam je ista garnitura koja gura ovo pricu sa otimanjem najvrednijeg beogradskog zemljista servirala i vi progutali udicu pa ko papagaji ponavljate?
Zato sto je tako dobro u javnom preduzecu, zato nam pola medicinskih sestara ode u nemacku, kao i anesteziolozi itd...
A lekar koji dnevno pregleda po 40-50 pacijenata metodama iz polovine proslog veka.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Prijatelju, super je za ove što pojma nemaju. Moja doktorka nije htela da mi pogleda ranu kada me je ujeo pas rekla je da će to sestra na previjanju, otišla je kod kolege da ga pita šta da mi prepiše i dala mi palitrex i antitetanus. Dakle za takve su javna preduzeća fantastična. A ovi pametni nam odoše jer oni mogu bolje.

I onda za sendvič pišu ovde kako je ovo što sada rade za čistu desetku :D veoma argumentovano :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=385914#p385914:27fyc5nq je napisao(la):
laki72 » Fri May 13, 2016 6:43 pm[/url]":27fyc5nq]A da oladite malo o javnim preduzecima?
Tu vam je ista garnitura koja gura ovo pricu sa otimanjem najvrednijeg beogradskog zemljista servirala i vi progutali udicu pa ko papagaji ponavljate?


Sent from my LG-D320 using Tapatalk
Evo ja cu ipak da "guram" tu pricu o otimanju, javna pred. me ne zanimaju.
hmmmm ...Taman posla da je to zemljiste oteto :D , da je projekat BnV bio na javnom tenderu bilo bi mnogo transparentnije, ovako je sve zavrseno dogovorom u kabinetu ili gde vec....izmedju Muhamed el Abara i valjda Vicica...a lako ce se za pare za komunalno sredjivanje, smanji plate i penzije, povecaj PDV, akcize, takse, doprinose, porez na nekretnine i eto para, i ja kao treba da verujem da je to dobro za grad i narod. Toliko o tom otimanju najvrednijeg beogradskog zemljista. Smrdi od pocetka.
Javna preduzeca su posebna prica, ne sva naravno, ali nemaju veze sa BnV.
I da, dildo kula ispred "nekog mosta", koga ce tada jos da zanima most pored takve "lepote" od zgrade, neprocenjivo :laugh:
 
Vrh