Šta je novo?

"BW Residences" - Beograd na vodi [ Stambeni kompleks | 68 000 m²]

Najteži deo posla je urađen, mislim na temelje i podzemnu garažu. Sada slede brzi radovi.
 
A kada taj fantazmagorični šoping mol treba da bude dovršen? Zajedno sa ovim kulama?
 
Najavili da ce uskoro da se krene tempom od jednog sprata na svakih 15 dana.
 
Mogao bi TV Studio B sa Beograđanke da snimi jedan kadar kako teku radovi uz obalu reke Save. To je lep pogled odatle. Verovatno će u sledećim emisijama na jesen snimiti odatle jedan kadar o "Beogradu na vodi".
 
Предлажем да се ЛЕГО штанд пребаци са шеталишта на другу страну ограде (тамо ће мање да смета) па да мајстори и инЏињери мало вежбају брзо склапање и прављење кула.. :)
 
Kako lepo izgleda ovo kad napreduje. Mislim da nam tek predstoje lepe fotografije kad bude izmedju 10-15 sprata visine.
 
Znate nije merilo do kog je sprata stigla gradnja već koliko je kubnihmetara betona i koliko je armature izliveno do sada, a prema trenutnom stanju prikazano ovim fotografijama ima više betona ovde nego na dva stambena gradilišta u Beogradu.
 
74566005.jpg

75007688.jpg


54974967.jpg


08101262.jpg


20147206.jpg


00402216.jpg
 
prvih 200 rendera uvijenih zgrada koje sam video su bili zanimljivi, nakon toga je pocelo da smara

ozbiljno, kako se lako fina ideja pretvori u copy/paste stil gradnje
 
Prošao pre neko veče promenadom,na mostu se našla dva "španca" da se sve treslo a buka je bila gora nego od voza Beograd-Istanbul.

Drago mi je što se gradi ali neka je sa srećom budućim stanarima.
 
Voz Beograd Istambul ne postoji odavno, a ne vidim sto bi bio bucniji od bilo kog drugog voza.
 
Nisam ni ja bio siguran za tu relaciju ali se čuje gore nego voz Beograd-Bar.Drugi deo rečenice koju si napisao je totalno nerazumljiv.
 
Nemojte mešati vozove i tramvaje. Ali čini se da španski tramvaji prave veću buku i od Katica i od vozova na starom železničkom mostu.
 
Vrh