Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

I u Beo Centru je na dva sprata to im je čest moto, na jednom spratu za dame na drugom za muske plus i dečiji kutak. Tako da ni u Galeriji verovatno neće biti mnogo drugačije.
 
U knezu je ako se ne varam na tri sprata :)

Podrum, muskarci i zene
Prizemlje zene
Prvi sprat deca

Stadion je takođe na dva sprata
 
Galerija News:

- Otvoren Tudors na prvom spratu
- Najavljen CROPP na prvom spratu

e5541705e5f73d90da02716414e9d862.jpg

0ab2a35acecf78c470b47e2b76dc34e4.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Али Бургер Кинг врћ постоји.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Pozdrav ljudi. Da li se parking u Galeriji naplacije subotom? Hvala unapred.
 
Uskoro još jedan restoran na mestu nekada Novakovog restorana (jedini slobodan lokal na Promenadi). La cucina dolce, biće kafeterija/poslastičarnica.
Gazda la cucine je njuška koja se bavi proizvodnjom betona ima mešalice sa cvetićima.
 
Uskoro još jedan restoran na mestu nekada Novakovog restorana (jedini slobodan lokal na Promenadi). La cucina dolce, biće kafeterija/poslastičarnica.
Gazda la cucine je njuška koja se bavi proizvodnjom betona ima mešalice sa cvetićima.
Šta bi sa onom info da se taj lokal "šteka" za neki internacionalni ugostiteljski lanac? I je l' i dalje aktuelno da Salt Bae otvara kafanu na vr' Kule?
 
Šta bi sa onom info da se taj lokal "šteka" za neki internacionalni ugostiteljski lanac? I je l' i dalje aktuelno da Salt Bae otvara kafanu na vr' Kule?
Obe informacije sam dobio od poznanika koji radi u bw na prodaji stanova. Nije štekan za internacionalni ugostiteljski objekat već za neki "brend". La Cucina je dobila ovaj lokal zato sto su uzeli i unutra jedan lokal fakticki dva lokala a za Nusreta sam dobio info od dečka ali mi je zanimljivo odakle tebi ovo kad ja to nisam pisao nikada ovde ali je tačno to što si napisao :)
 
Vrh