Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Ako ti je hitno imaš u Milanu i Rimu.

Ah, čuj Rim i Milano. Pa imaš kod nas u komšiluku i Gucci i Louis Vuitton u Andraši aveniji u Budimpešti.

Skroz je ok ako se promenio koncept Galerije, i ako sada ide na mass market. Samo bez tih jeftinih fora i zamena teza kako možemo pazariti preko granice.

Stalno prvorođeni nešto priča i obećava (pa i okvakve gluposti - što se da videti iz postavljenih linkova), i na kraju mene bude strah da li će ga neko ispaliti i zauzeti ceo tržni centar ovim jeftinim i srednjim markama, pa neće biti mesta za luksuzne brendove.
 
Ja sam danas jedva našao parking mesto u Galeriji. Prizemlje je bilo bas puno ljudi, dok na prvom spratu nisam video skoro nikoga u prodavnicima sem zaposlenih, ali su zato ispred Waltera čekali u redu za mesto. Na drugom spratu bukvalno mogu da se vide samo klinci kako idu do Meka.
 
Da, posećenost na prizemlju je odlična, ali prvi i drugi sprat i dalje izuzetno loše...
 
Ima da potraje dok obiđu svaki ćošak Galerije i ustanove da je dojava lažna
 
По мени идиотска процедура, али овако одговара и Вучићу да може да драми како је он јадничак под великим притиском због Русије.
 
A odakle vam info da su dojave iz Ukrajine?

Možda je neko samo nezadovoljan jerbo su mu se pocepale nove pantalone iz Zare :D
 
A odakle vam info da su dojave iz Ukrajine?

Možda je neko samo nezadovoljan jerbo su mu se pocepale nove pantalone iz Zare :D
"Mejlovi su stigli sa servisa "Protonmail", mejl servisa koji je baziran u Švajcarskoj i sa njega su i u prethodnom periodu u nekoliko navrata slate pretnje i Aerodromu 'Nikola Tesla' i kompaniji 'Er Srbija', a prema operativnim saznanjima upućene su sa teritorija jedne evropske zemlje i Ukrajine", navodi se u saopštenju MUP-a.
 
Hvala. Tek kasnije sam to video. Aj' za Air Serbiu, ma koliko idi**** akcija sa dojavama bila, i kačim neku logiku. Za tržne centre baš nikakvu.
 
Galerija News:

Stavili su reklamu za Sinsay. Slikao sam prvi sprat, a radnja ce biti na dva sprata (na prvom i drugom).
d24c6b097db594401bd974f9b1213a66.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Ovde brdo korisnika koji se samo registruju da bi postovali u temi Galerija?

Evo još jedna Galerija vest - ne otvara se Louis Vuitton radnja još uvek

Louis Vuitton Belgrade Waterfront Galerija.jpg
 
Divided is a fashion for young, teenagers who daring to try new style. Most of Divided style is influences by the pop culture and music scene and street style.
 
Svratih u H&M danas, ne sto sam obozavatelj i moram na otvaranje nego se zadesih tu, i nestade im struja i sve ljude istjerase napolje haha, al to paranoicno ceranje ljudi iz svlacionica i pozurivanje da se obuku da ne bi ukrali nesto, a struja nestala u 3 radnje po spratu inace tuda. Radnja je po meni premala, gore na muskom dijelu, koji je mali i pola njega je djecji imaju 2 kabine samo npr...
 
Meni deluje da je HM u Galeriji jedan od njihovih najvecih lokala u nasim trznim centrima, ipak se ovaj prostire na 2 sprata.

Trebalo bi poslednja otvaranja lokala koji ciljaju na sirokne narodne mase - kao sto su Mcdonalds, Walter, popunjen food court i juce otvoreni HM,
doprinesu dosta povecanju poseta Galeriji, dodatno ce to biti pojacano ako LPP otvori svih svojih 5 brendova: Reserved, Cropp, House, Mohito and Sinsay.
 
Meni deluje da je HM u Galeriji jedan od njihovih najvecih lokala u nasim trznim centrima, ipak se ovaj prostire na 2 sprata.

Trebalo bi poslednja otvaranja lokala koji ciljaju na sirokne narodne mase - kao sto su Mcdonalds, Walter, popunjen food court i juce otvoreni HM,
doprinesu dosta povecanju poseta Galeriji, dodatno ce to biti pojacano ako LPP otvori svih svojih 5 brendova: Reserved, Cropp, House, Mohito and Sinsay.
I u Big Fashion je na 2 sprata
 
Vrh