Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Jedina slika koju sam nasao
Lepo izgleda. Svetlo, prostrano

McDonald’s restoran u šoping centru GALERIJA poseduje i digitalni menu board, terminale za poručivanje – self order kioske. Na tri kioska u restoranu, sa šest pozicija, gosti mogu samostalno, koristeći ekran osetljiv na dodir, da odaberu željene proizvode, poruče ih i plate karticom na samom terminalu, ili gotovinom na posebnoj kasi. Takođe će se i u ovom restoranu primenjivati made for you koncept, što znači da će tek nakon što gost naruči, njegova porudžbina početi da se sprema. Imaće 97 sedećih mesta u samom restoranu i 44 mesta u bašti.
McDonalds-restoran-Galerija_2-1170x780.jpg
 
Poslednje pripreme pred otvaranje novog restorana u prizemlju. Restoran izlazi na setaliste. Deluje da ce biti picerija.
22843b5eef9d1cffba989e8a1955d6e2.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
MC je nekako skučen kao da nisu dobro iskoristili prostor koji su dobili. Terasa je ok ali unutrašnji deo baš i ne. Biće veselo kada krenu gužve (standardne za MC)
 
Da li neko stvarno pije to? To ne liči na kafu, čak je i Starbaks za to nešto.
 
Da li neko stvarno pije to? To ne liči na kafu, čak je i Starbaks za to nešto.

Ako već moram da biram za brzu kafu kada sam solo - puno mi je bolji McCafe. Ne jedem često slatko, ali McCafe ima puno bolji izbor OK kolača, kafa mi je sigurno bolja u McCafe-u, svetliji i prostraniji enterijer itd... Meni je bolji npr. McCafe Bezistan, nego Starbucks u Rajićevoj ili BeoShopping Centru.

Sudeći kako su oba krcata - ukusi su različiti.
 
Galerija News:

- otvaraju se Tudor's košulje na prvom spratu pored Stradivariusa

- otvoren je studio WTF radija na prvom spratu pored Pull&Bear

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Galerija News:

- otvara se Dunk Shop (patike iz Uzun Mirkove) na drugom spratu pored Tehnomanije

Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Galerija News:

- Virnuo sam u HM. Vec stoji poređana odeća.

- Otvorena prodavnica odeće za bebe na drugom spratu prekoputa Meka.

- Nastavljeni radovi na trećoj Cosmo igraonici na drugom spratu.

- Najavljena nova sportska radnja Dunk Shop, na drugom spratu pored Tehnomanije.

- Najavljena prodavnica Smeg tehnike u prizemlju, prekoputa Dana Home.

- Najavljena velika prodavnica House, na prvom spratu.
da7bfe7d6041af40c618342c8209a23e.jpg
c311898a8fd48efb47a2cfc582d502f2.jpg
2f3763aa2e837d3956e0b61de8cfbc44.jpg
d2d238cae676042217f76aba767f4254.jpg
a3790198d46a0b1399d4ebaea11222d8.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Moram da budem fer, pošto sam na prethodnih par stranica bio prilično skeptičan oko Galerije. Juče sam bio ponovo. Subota 10 ujutru. Nisam očekivao uopšte da bude ljudi tamo u to vreme, a bilo je baš solidno posetilaca. Posebno imajući u vidu da je u pitanju subota ujutru i da je centar tek bio otvoren.

Takođe, prvi i drugi nivo - nema više kao pre previše praznih lokala. Na ta dva nivoa se ne primećuje da tržni centar nije u potpunosti u funkciji. Čak je i u garaži bio "čep" oko ulaza kada sam odlazio oko 11:30. Prijatno sam iznenađen i promenio sam mišljenje o Galeriji. Možda je i popuštanje epidemioloških mera dodatno uticalo da poraste broj posetilaca.

Food Court je bez veze, premali je i izbor restorana je realno bez veze. Mek je prekoputa food courta, ali je i on dosta skučen. Ko očekuje dobar food court, može slobodno da zaobiđe Galeriju i ide u Ušće ili Deltu.

Restorani u prizemlju su standardno dobri, ali to nije fast food i primarno su okrenuti ka reci.
 
Jel zna neko kada se otvaraju Gucci i Louis Vuitton? Strah me je da će se Galerija popuniti ovim jeftinim i brendovima srednje klase, i da neće biti mesta za ove luksuzne igrače.

- Oktobar 2020: Luj Viton još nije stigao u Beograd: "Alabar će da priča s njim, taj čovek Arno..."

- Februar 2021: "NE RAZUMEM SE U MODU, ALI U BEOGRAD STIŽE LUJ VITON" Vučić u Parizu

- Jul 2021: Vučić najavio dolazak Luj Vitona i Gučija - „U avgustu dolaze svi ti veliki brendovi“, potvrdio je ministar finansija, Siniša Mali.

- April 2022: Otvara se H&M
 
Jel zna neko kada se otvaraju Gucci i Louis Vuitton? Strah me je da će se Galerija popuniti ovim jeftinim i brendovima srednje klase, i da neće biti mesta za ove luksuzne igrače.

- Oktobar 2020: Luj Viton još nije stigao u Beograd: "Alabar će da priča s njim, taj čovek Arno..."

- Februar 2021: "NE RAZUMEM SE U MODU, ALI U BEOGRAD STIŽE LUJ VITON" Vučić u Parizu

- Jul 2021: Vučić najavio dolazak Luj Vitona i Gučija - „U avgustu dolaze svi ti veliki brendovi“, potvrdio je ministar finansija, Siniša Mali.

- April 2022: Otvara se H&M

Ako ti je hitno imaš u Milanu i Rimu.
 
Šta cene ovi koji su bili ovih dana: Kolika je popunjenost? U decembru, cenim, nije bila veća od 60%.
 
Prvi i drugi nivo su OK popunjeni, treći slabo...
 
Vrh