Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

I mene zanima, nije mi jasno zašto nema nijednog fast fooda, verovatno ih je virus usporio.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=838604#p838604:2x85xw7q je napisao(la):
Luka M » Sun Apr 04, 2021 11:08 pm[/url]":2x85xw7q]Sta je sa Guess,Tomy hilfiger,super dry i takvim brendovima.

Koliko sam video sva tri su otovorila radnje.
 
MDRnE6c.jpg

pDTVbrp.jpg

VKxPvPq.jpg

sM6Ffin.jpg

cpprvkc.jpg
 
Mislim da su sada u fazi montiranja enterijera i nameštaja, jer pre nekih par dana kad sam prolazio su bili molerski radovi i rasveta...doduše video sam samo deo radnje kroz odškrinuta vrata.
 
Juce je mogao da se vidi enterijer ali samo na 1.spratu, na prizemlju je i dalje pod platnom na kome pise da je uskoro otvaranje.

Deluje da su gotovi unutrasnji radovi i da krecu sa unosenjem enterijera, namestaja i robe, ali ne znam da li ce stici do ponedeljka kada se otvara opet Galerija.

Puno novih lokala ce biti otvoreno u ponedeljak, krece i lepse vreme, videcemo kolika ce tada biti posecenost Galerije.
 
Zara nema teorije da se otvori u ponedeljak ako je juče gotov enterijer, treba im nedelju dana da unesu robu i skockaju,ono je ogroman lokal.

Ali zato svi ostali najavljeni lokali otvaraju u ponedeljak, svi su spremni...ostaje samo misterija šta je sa fast food cornerom, niko živ ne otvara, osta giros i mučena palačinka :?:
 
Ni meni nije jasno zasto se ne otvara jos neki fast food restoran u food corneru, lokali u prizemlju ka reci su dosta skupi za vecinu posetilaca.

Video sam da se sprema polako za otvaranje Asian food, ali on je na 2.spratu poseban lokal sa pogledom ka reci, nadam se da ce imati cene kao u ostalim trznim centrima.
 
Koliko sam ja ukapirao, food courtovi jos uvek nece raditi sad kad se otvorr trzni centri, tako da im se sigurno ne zuri sa celom tom moze/ne moze pricom.
 
Danas
 

Prilozi

  • 83F1EE0A-2F07-455B-AEFB-1B2348B5D78D.jpeg
    83F1EE0A-2F07-455B-AEFB-1B2348B5D78D.jpeg
    371,3 KB · Pregleda: 3.581
  • B2A50787-BE6F-41BD-88DE-332D3AFC7150.jpeg
    B2A50787-BE6F-41BD-88DE-332D3AFC7150.jpeg
    468,7 KB · Pregleda: 3.571
  • 9FFFB496-0A96-44FC-8C54-E150047E0DCD.jpeg
    9FFFB496-0A96-44FC-8C54-E150047E0DCD.jpeg
    563 KB · Pregleda: 3.580
da, food court fali, jadni giros poslednji put kada sam bio reko ajde da pojedemo nesto na brzinu kaze vreme cekanja 40 minuta. Reko hvala idem sam da spremim.
 
Zara otvara 14.4. čini mi se da je to bilo na bilbordu danas u gradu.

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk
 
Da li su protivpožarci aminovali rad food courta uopšte? Beo je imao sličan problem koliko se sećam.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Ima li nekih vesti kolika je izlaznost u Zari do 12h?
 
Otvoren je i Garinello.

Inače, možda ova tema može u Završene projekte?
 
Bolje da ne ide u zavrsene objekte dok se ne napuni i proradi 90-95% lokala.

Bio sam juce u Galeriji, otvaranje Zare i ostalih Inditex brendova je ocekivano diglo dosta broj posetilaca, takodje otvoreno i jos dosta lokala novih, ali jos uvek deluje da je oko 50% lokala prazno, stim da je u % povrsine otvorenih lokala taj % dosta veci jer su sada svi veci lokali otvoreni - rekao bih da su na oko 65% zauzetosti sto tice povrsine. Radovi su trenutno u 15-20 lokala, verovatno ce biti otvoreni od pocetka maja.
 
vucko":1eysecoh je napisao(la):
Tema ne ide u završene objekte dok ne prorade sve prodavnice
Исто важи и за БЕО у коме 2-3 радње нису биле отворене па су стрпали у завршене.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ponekad se zapitam da li se uopšte isplati ulaganje u ovako velike tržne centre, pa bili oni i sa raznovrsnijom ponudom sadržaja, u svetlu rastuće internet kupovine, dodatno podstaknute kovid pandemijom i ograničenim kretanjem ljudi kao i stalnim ograničenjima u radnom vremenu lokala. Naravno, neće ovo sa pandemijom trajati doveka ali će sigurno uvesti radikalne promene u tome kakav će biti dominantni način kupovine u budućnosti, čak i blizoj budućnosti. Ok, uvek će biti ljudi koji će pun doživljaj kupovine steći tek sa obilaskom butika i predahom uz piće u omiljenom kafiću, kao i onih koji se neće lako odreći fotografisanja u kabini pred ogledalom u odeći na kojoj još uvek vise etikete ali pitanje je da li će i u budućnosti broj takvih biti dovoljno veliki da bi se opravdalo postojanje tržnih centara kakve poznajemo...
 
Vrh